Infolinia +49 3221 2292585
 
AVG Internet Security 2020 Pełna wersja [Pobierz]

AVG Internet Security 2020 Pełna wersja [Pobierz]

31,21 PLN * 91,75 PLN * (65,98% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • ID241821887
 • AVGISUNL1J
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenie:

Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup AVG Internet Security - dla lepszej ochrony w Internecie Jeśli chodzi o kupno programu... więcej

Informacje o produkcie "AVG Internet Security 2020 Pełna wersja [Pobierz]"

Kup AVG Internet Security - dla lepszej ochrony w Internecie

Jeśli chodzi o kupno programu antywirusowego, nie można obejść się bez najnowszego systemu zabezpieczeń AVG Internet Security 2020. W przeciwieństwie do swojego poprzednika AVG Internet Security 2019, najnowszy odrost oferuje wiele dodatkowych funkcji i znacznie poprawioną funkcjonalność. Zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach przenośnych, takich jak smartfon czy tablet, klucz AVG Internet Security Key zapewnia gwarantowaną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i niebezpiecznymi wirusami. Wyraźna ochrona jest również oferowana w przypadku wrażliwych danych dotyczących płatności, takich jak zakupy online lub transakcje płatnicze, np. bankowość internetowa.

Kup AVG Internet Security 2020 - najbezpieczniejszy dostępny program antywirusowy

Jak sama nazwa wskazuje, AVG Internet Security 2020 chroni wszystkie urządzenia techniczne przede wszystkim przed zagrożeniami z Internetu. Również tutaj sytuacja jest szczególnie poważna. Obecnie niemal każdego dnia do Internetu trafiają nowe rodzaje złośliwego oprogramowania, które infekują nie tylko komputery, ale również smartfony. Większość preinstalowanych systemów antywirusowych w samych systemach operacyjnych już nie wystarcza. Jeśli zależy Ci na skutecznej ochronie, powinieneś kupić profesjonalny program antywirusowy. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem programu AVG Internet Security, otrzymasz bardzo wysokiej jakości wszechstronny pakiet, który chroni wszystkie systemy przed zagrożeniami z sieci WWW.

Zakup AVG Internet Security - nowe funkcje

Powody, dla których powinieneś kupić AVG Internet Security, są oczywiste. Oprogramowanie jest wyposażone w wiele nowych funkcji. Oprócz zaawansowanej ochrony antywirusowej za pomocą wysoce inteligentnych skanerów, które skanują każdy zakamarek systemu w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, na pokładzie znajduje się teraz specjalna ochrona AI. Sztuczna inteligencja zapewnia możliwość proaktywnej identyfikacji wzorców złośliwego oprogramowania. W oprogramowaniu zaimplementowana jest również specjalna ochrona behawioralna. Na przykład, aplikacja AVG Internet Security 2020 wykrywa nietypowe wzorce zachowań i w odpowiedzi wysyła użytkownikowi natychmiastowy komunikat ostrzegawczy.

Jeśli chodzi o skaner antywirusowy, teraz dostępny jest również turbo skaner. Pomija to pliki, które zostały ostatnio oznaczone jako bezpieczne i może zaoszczędzić sporo czasu. Dzięki aktualizacji w czasie rzeczywistym, program jest zawsze aktualny i regularnie dostarczany z nowymi aktualizacjami. Ze względu na te cechy, powinieneś naprawdę kupić zewnętrzny program antywirusowy, a nie tylko polegać na domyślnym programie antywirusowym systemu.

Oprogramowanie posiada inne funkcje, takie jak

 • Cyber Capture - nowe zagrożenia są natychmiast blokowane i przesyłane do dostawcy w celu analizy
 • Ochrona przed oprogramowaniem typu ransomware - pliki osobiste, takie jak zdjęcia i dokumenty, są oddzielone i chronione osobno
 • Skaner PUA - blokowane są przypadkowo pobrane aplikacje

Szczególna ochrona w sieci World Wide Web

Jeśli chcesz kupić doskonały program antywirusowy, zazwyczaj potrzebujesz specjalnej ochrony w Internecie. Tak więc powody, dla których warto kupić antywirusa to nie tylko skanowanie własnego systemu, ale również posiadanie wielu przydatnych narzędzi do codziennego życia w Internecie. Narzędzia te użytkownicy otrzymują wraz z kluczem AVG Internet Security. W porównaniu do swojego poprzednika, AVG Internet Security 2019, najnowszy odrost jest wyposażony w wiele ważnych i niezbędnych aplikacji.

Na przykład, jeśli użytkownik połączy się z niebezpieczną siecią Wi-Fi, otrzymuje natychmiastowe powiadomienie i może w ten sposób poszukać alternatywy, aby nie wpaść w pułapkę hakera. Oczywiście częścią oprogramowania jest również specjalna ochrona pobierania. Pobierany plik jest sprawdzany pod kątem wirusów jeszcze przed pobraniem.

Innym problemem, z którym boryka się wielu użytkowników komputerów PC, są niechciane paski narzędzi w przeglądarce. Są one zazwyczaj zainfekowane niebezpiecznym złośliwym oprogramowaniem i mogą poważnie uszkodzić komputer. Z tego powodu AVG Internet Security 2020 ma na pokładzie specjalny program do usuwania pasków narzędzi, który eliminuje ten problem. Kolejną zaletą jest dodatkowa ochrona poczty elektronicznej. Niebezpieczne oprogramowanie jest często przesyłane pocztą elektroniczną. Czy to podejrzane załączniki, w których ukryte jest złośliwe oprogramowanie, czy też niebezpieczne wiadomości phishingowe, które są wykorzystywane do kradzieży ważnych danych z konta. Ochrona poczty elektronicznej natychmiast wykrywa te zagrożenia i zapobiega padaniu ofiarą takich ataków.

Ochrona poufnych danych - powody, dla których warto kupić AVG Internet Security 2020

Inne powody, które przemawiają za zakupem tego oprogramowania, to wyraźne mechanizmy ochrony wyjątkowo wrażliwych danych. Obejmuje to oczywiście środki płatnicze, dane bankowe i oczywiście informacje o samych ludziach. Ponieważ nawet kamera internetowa jest często celem ataków hakerów. Celem jest kradzież prywatnych nagrań, a następnie wyłudzenie pieniędzy od właściciela. Tak zwani snoopersi mogą łatwo wpaść w szał i wykraść prywatne dane. Jednak oprogramowanie zabezpieczające AVG skutecznie temu zapobiega. Zapytania do kamery internetowej są natychmiast wyświetlane i mogą być sprawdzane przez właściciela.

Dla jakich platform dostępny jest program AVG Internet Security 2020?

Oprogramowanie AVG do ochrony Internetu jest dostępne dla wielu różnych i popularnych platform, a także w różnych wersjach językowych.

 • Windows 10, 8, 7
 • MacOS 10.10 (Yosemite lub nowszy) (dostępny tylko w języku angielskim)
 • Android 5.0 (Lollipop, API 21 lub wyższy)
 • iOS 12.0 lub nowszy

Oprogramowanie jest również dostępne w dwóch różnych modelach. Albo tylko dla jednego urządzenia, albo dla maksymalnie 10 urządzeń za niewielką dodatkową opłatą.

Test bez zobowiązań

Ci, którzy chcieliby przyjrzeć się bliżej pakietowi, ale nie są jeszcze pewni, czy oprogramowanie jest dla nich odpowiednie, mają możliwość pobrania bezpłatnej wersji próbnej. Użytkownik może intensywnie testować program przez łącznie 30 dni, a następnie zdecydować, czy chce go w całości zakupić. W tym celu nie jest wymagana karta kredytowa.

Tanio na Blitzhandel24.de

Jeśli chcesz kupić AVG Internet Security tanio i bezpiecznie, w Blitzhandel24 znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Tutaj znajdziesz duży wybór różnych programów w bardzo przystępnych cenach. Wszystkie produkty na stronie są oczywiście przetestowane i działają bez zarzutu. Również proces płatności, jak również wysyłki działa sprawnie i nieskomplikowane. Ponieważ produkty nie muszą być wysyłane do klienta na nośnikach danych, lecz są wysyłane jako pliki do pobrania, klient otrzymuje swój produkt natychmiast po dokonaniu płatności. Po zakończeniu procesu zakupu, plik należy jedynie zainstalować.

 

Sprzęt

 • Strony internetowe są sprawdzane przed ich odwiedzeniem
 • Linki są sprawdzane przed ich kliknięciem
 • Załączniki do plików są sprawdzane przed ich otwarciem
 • AVG blokuje i zatrzymuje wirusy, złośliwe oprogramowanie i inne zagrożenia, zanim dotrą one do komputera i spowodują szkody
 • Phishing i inne niechciane wiadomości e-mail są wykrywane i filtrowane
 • AVG oferuje niezawodną ochronę przed kradzieżą danych: nawet gdy jesteś online, dane osobowe nie mogą zostać przechwycone
 • Spyware i adware nie mogą przeniknąć do Twojego systemu
 • Twoje dane są bezpieczne przed atakami hakerów
 • Cenne dokumenty można przechowywać zaszyfrowane na chronionym hasłem wirtualnym dysku - w takim sejfie danych są one niedostępne dla przestępców, hakerów, NSA i innych
 • Jedna licencja jest ważna dla dowolnej liczby prywatnych urządzeń i typów urządzeń - przez cały rok.

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny AVG Internet Security 2020 pełna wersja [Pobierz]
 • Zweryfikowane łącze szybkiego pobierania, aby uzyskać oprogramowanie szybko i bezpiecznie.
 • Faktura z VAT.
 • Instrukcje ułatwiające montaż.

Uwaga: Niniejsza oferta nie obejmuje naklejki z kluczem produktu (etykiety COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm, klientów biznesowych, urzędów, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Firewall, Ochrona przed wirusami
Właściwości: "AVG Internet Security 2020 Pełna wersja [Pobierz]"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Firewall, Ochrona przed wirusami
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AVG Internet Security 2020 Pełna wersja [Pobierz]"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany