Infolinia +49 3221 2292585
 

McAfee Internet Security 2021

40,45 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • ID241821892
 • MCISUNL1J
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenie:

Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
McAfee Internet Security 2021 - Pakiet bezpieczeństwa z obsługą wielu platform Pakiet McAfee... więcej

Informacje o produkcie "McAfee Internet Security 2021"

McAfee Internet Security 2021 - Pakiet bezpieczeństwa z obsługą wielu platform

Pakiet McAfee Internet Security 2021 łączy w sobie wielokrotnie nagradzaną ochronę antywirusową opartą na chmurze z użytecznymi narzędziami, takimi jak antyspam i menedżer urządzeń. Jest to pakiet oprogramowania średniego zasięgu, który oznacza zaawansowane zabezpieczenia online. W hierarchii pakietów McAfee znajduje się ona pomiędzy prostym"Antywirusem" a kompleksową"Całkowitą ochroną". Oprócz niezawodnej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, pakiet programu oferuje kilka pomocnych narzędzi, dzięki którym praca na komputerze i przeglądanie Internetu staje się jeszcze przyjemniejsza. Obejmują one zintegrowaną, wyłączaną blokadę reklam. Zapobiega to niepożądanym wyskakującym okienkom, które przerywają skoncentrowany odczyt użytkownika w przeglądarce.
Zakup oprogramowaniaMcAfee Internet Security 2021 oznacza, że możesz spokojnie surfować po sieci, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo danych komputera.

Ochrona online dla wszystkich urządzeń użytkownika

Zakup oprogramowaniaMcAfee Internet Security 2021 jest warty zachodu, między innymi, jeśli chcesz używać czegoś więcej niż tylko komputera PC lub Mac z systemem Windows. Pakiet bezpieczeństwa chroni wiele urządzeń na różnych platformach. Użytkownicy powinni mieć możliwość spokojnego surfowania nawet na tablecie lub smartfonie. Pomagają w tym zabezpieczenia dotyczące tożsamości, oszustw i phishingu. Osoby korzystające z bankowości internetowej mogą skorzystać z odpowiedniego narzędzia do aktywacji systemu szyfrowania danych firmy McAfee. Pozwala to na tworzenie i przechowywanie haseł o długości do 255 znaków w celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas logowania. Rzeczywiste transakcje bankowe są również chronione przez filtr anty-phishingowy McAfee Internet Security.

Skany wirusowe, firewall i inne

Poprzednie wersje McAfee Internet Security 2021 zdobyły nagrody za szybkość skanowania wirusów. Nowa wersja posiada również nowy, uproszczony interfejs użytkownika, który zapewnia intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji bezpieczeństwa i niestandardowego planowania. Stały harmonogram z automatycznym skanowaniem
dysków i folderów zapewnia stałą ochronę przed zagrożeniami z Internetu. Kolejną klasyczną i ważną cechą jest niestandardowy Internetowy Firewall. Jest to system monitoringu sieci, którego poziom ochrony użytkownik
może dostosować do
swoich
potrzeb
.
W ten sposób podejrzany przychodzący ruch internetowy jest blokowany zanim złośliwe aplikacje spróbują rozpowszechnić dane osobowe w Internecie. Zakup oprogramowania McAfee Internet Security 2021 pozwala na kontrolowanie jego wielu funkcji z jednej wygodnej konsoli.

Jeden abonament na wiele potrzeb w zakresie bezpieczeństwa

BuyingMcAfee Internet Security 2021 zapewnia długoterminową ochronę przed niebezpiecznymi linkami i stronami internetowymi. Do tego celu służy narzędzie o nazwie "SiteAdvisor". Pokazuje ona bezpośrednio w wynikach wyszukiwarki, które strony zawierają potencjalne zagrożenia. Uniemożliwia to użytkownikom dostęp do stron internetowych, o których wiadomo, że są niebezpieczne. Ogłoszenia wizualne są również umieszczane na portalach społecznościowych: Oznaczone kolorami oceny ryzyka dla linków mogą być szybko uchwycone przez wszystkie grupy wiekowe. Dodatkowe funkcje kontroli rodzicielskiej są dostępne do użytku na komputerze rodzinnym. Na przykład, niektóre strony internetowe mogą być blokowane w zależności od wieku dziecka. Ponadto, pakiet bezpieczeństwa może tworzyć limity czasowe dla aktywności dzieci w Internecie. Dzięki witrynie McAfee Internet Security 2021 autoryzowany użytkownik może dowiedzieć się, kto odwiedza zablokowane witryny lub wchodzi do sieci poza ustalonym czasem.

Zaawansowana ochrona antywirusowa

McAfee Internet Security 2021 jest tylko jednym z atrakcyjnych pakietów ochrony online dostępnych do pobrania na lizengo. Chcielibyśmy zaoferować naszym klientom pewien wybór, aby każdy mógł znaleźć oprogramowanie, które odpowiada ich osobistym potrzebom i wymaganiom. Nasz kompetentny zespół chętnie doradzi Państwu w kwestiach związanych z wyborem zakupu. Wreszcie, kilku producentów oferuje interesujące programy antywirusowe. Podstawowe cechy kilku aktualnych programów bezpieczeństwa komputerów są podobne. Jednak szczegóły są różne w każdym wydaniu i wersji. W naszym sklepie internetowym możesz porównać różne opcje w wolnym czasie. Podsumowując, jeśli
chcesz mieć pakiet bezpieczeństwa z zaawansowanymi funkcjami, dobrze byłoby kupić McAfee Internet Security 2021
.

System operacyjny
:Android 4.1 lub wyższy dla urządzeń mobilnychiOS
10 lub wyższyMac
OS X 10.12 lub wyższyMicrosoft
Windows 10, 8.1, 8, i 7 SP1 (32 i 64 bit).

Przeglądarki
:Internet Explorer 10.0 lub nowszyFirefox
, Chrome lub EdgeSafari
(dla Mac OS i iOS)


Programy pocztowe dla antyspamu
:POP3 (Outlook, Thunderbird
)MAPI (Outlook)
Web mail account z dostępem IMAP/POP3


Sprzęt komputerowy:
2 GB RAM
500 MB wolnego miejsca na dysku twardym

co

najmniej
1 GHz procesor


Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager
Właściwości: "McAfee Internet Security 2021"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "McAfee Internet Security 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany