Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO My Money Professional365 (2020), 1 Rokkadencji, pobierz

WISO My Money Professional365 (2020), 1 Rokkadencji, pobierz

183,55 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820403
 • DL42638-20
 • 365 dni
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
WISO My Money Professional365 2020, semestr Rok, pobierz Idealny dla każdego, kto chce mieć... więcej

Informacje o produkcie "WISO My Money Professional365 (2020), 1 Rokkadencji, pobierz"

WISO My Money Professional365 2020, semestr Rok, pobierz

Idealny dla każdego, kto chce mieć doskonały przegląd wszystkich finansów.

Wraz z instrukcją obsługi w formacie PDF.

WISO My Money Professional- plus w korzyściach!
Z WISO Mein Geld Professionalmożesz również zarządzać swoimi rachunkami papierów wartościowych, rachunkami walutowymi, rachunkami ubezpieczeniowymi i rachunkami aktywów. Łącznie z mobilną bankowością, np. dla pamięci USB. Więc zawsze masz przy sobie wszystkie swoje dane finansowe dla elastycznej i bezpiecznej bankowości.

Rachunek bieżący, rachunek oszczędnościowy Towarzystwa Ubezpieczeń Budowlanych, rachunek oszczędnościowy overnight, kredyty, rachunki papierów wartościowych, rachunki ubezpieczeń i rzeczowych aktywów trwałych: WISO My Money wyświetla wszystkie ważne informacje wyraźnie na stronie startowej. WISO Moje pieniądze są kompatybilne z wieloma bankami. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić bankowość internetową, wyświetlić wyciągi z konta i z łatwością wykonywać przelewy - nawet gdy jesteś w ruchu na nośniku USB.

Więc od razu wiesz, na czym stoisz - do centa. Dzięki inteligentnemu systemowi kontroli, WISO My Money automatycznie przypisuje przychody i wydatki do różnych kategorii i wyświetla wynik w formie graficznej. Wiele innych interesujących ocen jest dostępnych po naciśnięciu jednego przycisku.

WISO Moje pieniądze są kompatybilne z wieloma bankami. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić bankowość internetową, wywołać wyciągi z konta i łatwo wykonać przelewy.

Co może WISO Moje pieniądze?

WISO Mein Geld Professional może to zrobić:

Tworzy przejrzystość i porządek - z Kokpitem Finansowym
!
Rachunki, inwestycje, umowy z towarzystwami budowlanymi, programy bonusowe: WISO My Money łączy w sobie wszystko i pokazuje 360-stopniowy widok wszystkich swoich finansów przez cały czas. W archiwum wyciągów można przechowywać wyciągi z konta przez nieograniczony czas i od razu znaleźć płatności.

Jest bezpieczny - zgodnie z wymogami stowarzyszenia bankowego
!
W przeciwieństwie do wielu stron internetowych, WISO Mein Geld wykorzystuje standard bezpiecznych płatności HBCI FinTS jako swoją podstawową technologię. Jest to obecnie uważane za najbezpieczniejszą procedurę.

Oszczędza pieniądze - powiedz użytkownikom
!
Użytkownicy są pewni: WISO Mein Geld pomaga im oszczędzać pieniądze w sposób ukierunkowany. Wspiera Państwa w planowaniu długoterminowych celów oszczędnościowych, planowaniu emerytur, optymalizacji strategii podatkowej i finansowaniu większych zakupów.

Jest to proste i szybkie - dzięki optymalnemu prowadzeniu użytkownika
!
WISO My Money odzyskuje dane wszystkich Twoich kont online na raz. Dzięki funkcji bankowości internetowej możesz z łatwością obsługiwać wszystkie swoje transakcje bankowe.

Jest aktualny - wspiera procedurę SEPA!
WISO Mein Geld wspiera Państwa w transakcjach płatniczych z procedurą SEPA i używa nowych międzynarodowych numerów rachunków bankowych (IBAN) oraz kodów banków (BIC).

WISO My Money Professional- plus w wykonaniu!
Z WISO Mein Geld Professionalmożesz również zarządzać swoimi rachunkami papierów wartościowych, rachunkami walutowymi, rachunkami ubezpieczeniowymi i rachunkami aktywów. Łącznie z mobilną bankowością, np. dla pamięci USB. Tak więc zawsze masz przy sobie wszystkie swoje dane finansowe dla elastycznej i bezpiecznej bankowości.

Kto potrzebuje WISO Moje pieniądze?

 • Idealny dla każdego, kto chce mieć doskonały przegląd wszystkich finansów, aktywów i pasywów materialnych - zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.
 • Idealny dla wszystkich tych, dla których bezpieczeństwo transakcji płatniczych jest bardzo ważne.
 • Idealny dla wszystkich tych, którzy chcą uporządkować swoje finanse.
 • Idealny dla wszystkich tych, którzy chcą przygotować swoje kolejne zeznanie podatkowe w ciągu roku.
 • Idealny dla tych, którzy chcą kontrolować swoje dochody i wydatki.
 • Idealne dla tych, którzy chcą ratować.
 • Idealny dla wszystkich tych, którzy chcą robić swoje bankowe na drodze.

Dlaczego WISO Moje pieniądze?

Z WISO My Money prowadzisz bezpieczną bankowość internetową, organizujesz swoje finanse i odkrywasz swój potencjał oszczędnościowy bez większego wysiłku.

Przegląd wszystkich rachunków i aktywów
Z WISO My Money możesz zarządzać rachunkami bieżącymi, rachunkami towarzystw budowlanych, rachunkami lokat terminowych, rachunkami kart kredytowych, rachunkami oszczędnościowymi, rachunkami kredytowymi i hipotecznymi, rachunkami punktowymi (np. Happy Digits, PayBack, mile i więcej ... ), depozytami gotówkowymi i wieloma innymi. WISO Moje pieniądze są kompatybilne z wieloma bankami, tzn. możesz zarządzać swoimi kontami z różnych instytucji finansowych w jednym programie. WISO My Money wyświetla wszystkie ważne informacje wyraźnie na stronie startowej. Więc od razu wiesz, na czym stoisz - do centa.

Wszystkie przychody i koszt
y
w skrócie WISO My Money automatycznie przypisuje przychody i koszty do różnych kategorii za pomocą inteligentnego systemu reguł i wyświetla wynik w formie graficznej. Wiele innych interesujących ocen jest dostępnych po naciśnięciu jednego przycisku.

Wygoda i ochrona bankowości internetowej
Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić bankowość internetową, wywołać wyciągi z konta i łatwo dokonać przelewów. WISO Mein Geld zabezpiecza Twoje transakcje bankowości elektronicznej za pomocą bezpiecznych protokołów transmisji FinTS (od wersji 3.0), HBCI (od wersji 2.01 z kodem PIN i TAN lub z kartą chipową).

Zamówienia z systemem
Dzięki WISO My Money możesz archiwizować wyciągi z konta na czas nieokreślony i przechowywać dalsze informacje o wszystkich rezerwacjach: Od prostego przypisania do kategorii, przez wstępne sortowanie podatkowe, po linkowanie do dokumentów. Możesz szybko i łatwo wyszukiwać pojedyncze posty według różnych kryteriów na wszystkich utworzonych kontach.

Wymagania systemowe:

Działa pod systemami Windows 7, Windows 8 i Windows 10 z najnowszym Service Pack, aktualnym MS Internet Explorer, grafiką z 1024x768, Microsoft .NET 4.6, połączeniem online i 500 MB miejsca na dysku twardym.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO My Money Professional365 (2020), 1 Rokkadencji, pobierz"
27 paź 2020

Sehr gut!

Schnelle und kompetente Hilfe bei Problemen beim Download.
Kurzes Telefonat und der Rechner läuft so wie er soll.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany