Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO Property Manager 2020 Start, Pobierz
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

WISO Property Manager 2020 Start, Pobierz WISO Property Manager 2020 Start, Pobierz
Zarządca nieruchomości WISO 2020 Start WISO Hausverwalter jest optymalnym partnerem do niezawodnego i zgodnego z prawem zarządzania nieruchomościami. Z WISO Property Manager 2020 Start możesz zarządzać nawet 10 lokalami...
z 248,55 PLN *
Zarządca nieruchomości WISO 2020 Start WISO Hausverwalter jest optymalnym partnerem do... więcej

Informacje o produkcie "WISO Property Manager 2020 Start, Pobierz"

Zarządca nieruchomości WISO 2020 Start

WISO Hausverwalter jest optymalnym partnerem do niezawodnego i zgodnego z prawem zarządzania nieruchomościami.

Z WISO Property Manager 2020 Start możesz zarządzać nawet 10 lokalami mieszkalnymi.

Program oferuje wszystkie ważne funkcje zarządzania w łatwym w użyciu, komfortowym środowisku pracy.

Liczni asystenci wspierają cię w pracy. Krok po kroku program żąda wszystkich niezbędnych informacji. W ten sposób możesz mieć pewność, że nie przegapisz ani nie zapomnisz niczego w przypadku ważnych zmian w umowie (np. zmiany najemcy) lub księgowości.

Zawodowiec.
Niezależnie od tego, czy zarządzasz swoimi własnymi nieruchomościami, czy też innymi, WISO Property Management oferuje wszystko w jednym programie. Nieruchomości komercyjne podlegające opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług są przetwarzane w taki sam sposób jak domy wielorodzinne lub mieszkania wielorodzinne we własnym domu.

Wygodne.
Spraw, by księgowość stała się dziecinnie prosta: Praktyczne funkcje, takie jak automatyczne pozycje debetowe, otwarte zarządzanie pozycjami lub zintegrowana bankowość internetowa wspierają Cię w prowadzeniu księgowości. Zarządzanie nieruchomościami WISO zapewnia prawidłowe księgowanie przychodów i kosztów.

Legalnie zgodny.
Raz w Roknależy sporządzać wyciągi z kont dla najemców i/lub właścicieli. Zarządzający nieruchomościami Wiso automatycznie określa wszystkie istotne koszty i oblicza odczyty liczników oraz klucze dystrybucyjne do dnia. Zmiany najemców są automatycznie uwzględniane.

Wszechstronny.
Czy to księgowość, rozliczenia, tworzenie dokumentów i zarządzanie nimi, czy też zbieranie uchwał - z zarządzaniem nieruchomościami WISO masz wszystko w jednym programie. Na koniec przygotowują Państwo również formularz "V", dzięki czemu wraz z książką oszczędności podatkowych WISO w mgnieniu oka będziecie mieli Państwo gotowe zeznanie podatkowe.

Dalsze cechy:

 • Zarządca nieruchomości wykorzystuje dane główne do automatycznego wykonywania wielu zadań.
 • Wielu asystentów, takich jak asystent zmiany czynszu, poprowadzi Cię przez niektóre zadania.
 • Wynajem indywidualny. Za pomocą regulowanych kluczy podziału można odwzorować indywidualną walizkę do wynajęcia.
 • Rozliczenie opłaty za usługę oraz wiele innych rozliczeń i ocen mapuje wyniki.


Kto potrzebuje zarządców nieruchomości WISO?

Prywatni właściciele
Ci, którzy są właścicielami wynajmowanych nieruchomości wiedzą, że zarządzanie najemcami, przychodami i kosztami może szybko stać się pracą na pełen etat. Wiso Hausverwalter Start pomoże Ci nie zgubić śladu w dżungli prawa najmu i przygotować poprawne, zgodne z prawem zestawienie kosztów operacyjnych.

Dyrektorzy Właścicieli Kondominium
Szczególnie jeśli chodzi o zarządzanie kondominiami (zarządzanie WEG) istnieje wiele przepisów, których należy przestrzegać. WISO wie, co należy zrobić i jest po Twojej stronie z poradą i wsparciem. Wystarczy kilka kliknięć myszką, aby utworzyć poprawny wyciąg z konta lub zarządzać rezerwowymi wypłatami właścicieli.

Zarządcy nieruchomości komercyjnych
Każdy, kto zarządza mieszkaniami i lokalami handlowymi dla swoich klientów, zarówno w pełnym jak i niepełnym wymiarze godzin, może powiedzieć o tym coś lub dwa: dużo korespondencji, dużo pracy. Właściciele domów lub mieszkań zawsze chcą być optymalnie poinformowani o wydajności swoich nieruchomości. Wiso Hausverwalter Start wspiera Cię kompetentnie i niezawodnie w Twojej codziennej pracy. Dzięki profesjonalnemu zarządzaniu właścicielem i obszernym ocenom klienci są zawsze na bieżąco.

Dostęp online wymagany do aktywacji oprogramowania.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO Property Manager 2020 Start, Pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany