Infolinia 0800 702813
 

DVDFab Blu-ray Ripper

332,59 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821293
 • 2 Lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
DVDFab Blu-ray Ripper DVDFab Blu-ray Ripper to pierwsze w pełni funkcjonalne... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab Blu-ray Ripper"

DVDFab Blu-ray Ripper

DVDFab Blu-ray Ripper to pierwsze w pełni funkcjonalne oprogramowanie do zgrywania i konwertowania płyt Blu-ray, które może usunąć prawie wszystkie zabezpieczenia przed kopiowaniem i zgrać dowolny film 2D/3D z płyt Blu-ray na 2D lub 3D, w tym film H.265 do odtwarzania na urządzeniach przenośnych i w kinie domowym. Dzięki współpracy z Enlarger AII(sprzedawanym oddzielnie), wyjściowe filmy mogą być powiększone o 300% i osiągnąć prawdziwy poziom 4K. Za pomocą rozwiązania DVDFab Cinavia (sprzedawanego oddzielnie) można trwale usunąć znaki wodne Cinavia wbudowane w ścieżki dźwiękowe Blu-ray, a wyjściowe filmy wideo można łatwo odtwarzać na urządzeniach odtwarzających z detektorami Cinavia, takich jak PS3.

Zgraj dowolny Blu-ray do dowolnego formatu wideo/audio

DVDFab Blu-ray Ripper for Bluray ripping to pierwsze w pełni funkcjonalne oprogramowanie Bluray Ripper, które może usunąć prawie wszystkie zabezpieczenia przed kopiowaniem i odczytać wszystkie typy płyt Blu-ray/ISO/folderów oraz zgrać i przekonwertować je na formaty audio głównego nurtu, formaty wideo 2D i 3D lub inne urządzenia do bezpłatnego odtwarzania. Z DVDFab Blu ray Ripper do konwersji Blu ray na Blu-ray, doświadczysz najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii, takich jak Passthrough, HEVC, 4K, itp. Stałe aktualizacje zapewniają obsługę nowych wydań i urządzeń. Ponadto, podczas procesu konwersji, informacje metadane źródeł, zwłaszcza programów telewizyjnych, są stałe, a następnie stosowane do filmów wynikowych, nazywając każdy odcinek tytułem, sezonem i numerem odcinka, tak aby serwer multimediów, taki jak DVDFab Movie Server, lub oprogramowanie odtwarzacza, takie jak DVDFab Player 6, mógł je wyraźnie wymienić i łatwo znaleźć i odtworzyć.

ripper blu-ray dvdfab cecha 1

Potężny do tworzenia treści na swój sposób

DVDFab Blu-ray Ripper do zgrywania i konwertowania Blu-ray jest wystarczająco wydajny, aby wypalić Blu-ray w ulubiony sposób, z wszystkimi jego najnowszymi technologiami i silną stabilność. Ta nagrywarka Blu-ray daje możliwość swobodnego dostosowywania i personalizowania obrazu wyjściowego za pomocą edytora wideo, aby uzyskać żądany rezultat.

ripper blu-ray dvdfab cecha 2

Szybkie i profesjonalne zgrywanie płyt Blu-ray

DVDFab Blu ray Ripper do zgrywania płyt Blu-ray obsługuje konwersję wsadową, wielowątkową, wielordzeniową, najnowszą technologię NVIDIA CUDA oraz Intel Quick Sync i dlatego jest szczególnie wydajny w przypadku zgrywania płyt Blu-ray. Widać też wyraźnie, jak daleko posunęło się to zadanie. Bogate profile zostały zoptymalizowane dzięki przejrzystym kategoriom i dodatkowym profilom, co ułatwia znalezienie odpowiednich profili dla Twoich urządzeń.

zrywarka Blu-ray dvdfab z funkcją 3

Współpracuje z Enlarger AI w celu modernizacji 1080 do 4K

Za pomocą DVDFab Enlarger AI (sprzedawanego oddzielnie), pierwszego rozwiązania do zwiększania rozdzielczości obrazu z wykorzystaniem AI, jakość obrazu wyjściowego poprawia się wykładniczo, z 1080p do 4K.

ripper blu-ray dvdfab cecha 4

Instrukcje

DVDFab Blu ray Ripper to Rip and Convert Blu-ray to pierwsze w pełni funkcjonalne oprogramowanie Blu-ray Ripper, które rozpoznaje wszystkie typy płyt/ISO/folderów Blu-ray i może zrywać i konwertować je na dowolny format audio, format wideo 2D&3D lub urządzenie do płynnego odtwarzania.

Uwaga: Zewnętrzny napęd Blu-ray w komputerze jest wymagany, jeśli źródłem jest płyta BD.

Wymagania systemowe

★ Windows 10/8.1/8/7 (32-bit/64-bit
)★ Pentium II 500
MHz★ 2GB
RAM★ 100GB wolnego
Festplattenspeicher★ Jeden Blu-ray
Laufwerk★ Jedno bezpośrednie połączenie z Internetem umożliwiające uruchomienie DVDFab (bardzo mała ilość danych)
Wymagania systemowe

★ MacOS 10.10 - 10
.15★ 1 GHz Intel® procesor lub
höher★ 2GB RAM lub
höher★ 100GB bezpłatny
Festplattenspeicher★ A Blu-ray
Laufwerk★ Połączenie internetowe na żywo umożliwiające uruchomienie DVDFab (bardzo mała ilość danych)
Obsługiwane formaty

 • Wejście:

  Płyta Blu-ray (2D i 3D), folder Blu-ray, plik obrazu ISO Blu-ray

 • Wyjście

  Wideo 3D: 3D MKV.H.265, 3D MP4.H.265 3D MP4.4K, 3D MKV.4K, 3D AVI, 3D MP4, 3D WMV, 3D MKV, 3D M2TS, 3DTS2D: H.265, MP4.4K, MKV.4K, MPEG-4, MP4 Passthrough, MKV Passthrough, MP4, FLV, MKV, AVI, WMV, M2TS, TS, etc. Audio:MP3, MP4, M4A, WMA, WAV, AAC, AC3, DTS, etc.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab Blu-ray Ripper"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

18,78 zł ocalony
DVDFab DVD Copy DVDFab DVD Copy
285,04 zł * 303,82 zł *
DVDFab Player 6 DVDFab Player 6
308,81 zł *
Ostatnio oglądany