Infolinia 0800 702813
 

DVDFab Blu-ray Ripper

317,40 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821293
 • 2 Lata
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Platforma

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
DVDFab Blu-ray Ripper DVDFab Blu-ray Ripper to pierwsze w pełni funkcjonalne... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab Blu-ray Ripper"

DVDFab Blu-ray Ripper

DVDFab Blu-ray Ripper to pierwsze w pełni funkcjonalne oprogramowanie do zgrywania i konwertowania płyt Blu-ray, które może usunąć prawie wszystkie zabezpieczenia przed kopiowaniem i zgrać dowolny film 2D/3D z płyt Blu-ray na 2D lub 3D, w tym film H.265 do odtwarzania na urządzeniach przenośnych i w kinie domowym. Dzięki współpracy z Enlarger AII(sprzedawanym oddzielnie), wyjściowe filmy mogą być powiększone o 300% i osiągnąć prawdziwy poziom 4K. Za pomocą rozwiązania DVDFab Cinavia (sprzedawanego oddzielnie) można trwale usunąć znaki wodne Cinavia wbudowane w ścieżki dźwiękowe Blu-ray, a wyjściowe filmy wideo można łatwo odtwarzać na urządzeniach odtwarzających z detektorami Cinavia, takich jak PS3.

Zgraj dowolny Blu-ray do dowolnego formatu wideo/audio

DVDFab Blu-ray Ripper for Bluray ripping to pierwsze w pełni funkcjonalne oprogramowanie Bluray Ripper, które może usunąć prawie wszystkie zabezpieczenia przed kopiowaniem i odczytać wszystkie typy płyt Blu-ray/ISO/folderów oraz zgrać i przekonwertować je na formaty audio głównego nurtu, formaty wideo 2D i 3D lub inne urządzenia do bezpłatnego odtwarzania. Z DVDFab Blu ray Ripper do konwersji Blu ray na Blu-ray, doświadczysz najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii, takich jak Passthrough, HEVC, 4K, itp. Stałe aktualizacje zapewniają obsługę nowych wydań i urządzeń. Ponadto, podczas procesu konwersji, informacje metadane źródeł, zwłaszcza programów telewizyjnych, są stałe, a następnie stosowane do filmów wynikowych, nazywając każdy odcinek tytułem, sezonem i numerem odcinka, tak aby serwer multimediów, taki jak DVDFab Movie Server, lub oprogramowanie odtwarzacza, takie jak DVDFab Player 6, mógł je wyraźnie wymienić i łatwo znaleźć i odtworzyć.

ripper blu-ray dvdfab cecha 1

Potężny do tworzenia treści na swój sposób

DVDFab Blu-ray Ripper do zgrywania i konwertowania Blu-ray jest wystarczająco wydajny, aby wypalić Blu-ray w ulubiony sposób, z wszystkimi jego najnowszymi technologiami i silną stabilność. Ta nagrywarka Blu-ray daje możliwość swobodnego dostosowywania i personalizowania obrazu wyjściowego za pomocą edytora wideo, aby uzyskać żądany rezultat.

ripper blu-ray dvdfab cecha 2

Szybkie i profesjonalne zgrywanie płyt Blu-ray

DVDFab Blu ray Ripper do zgrywania płyt Blu-ray obsługuje konwersję wsadową, wielowątkową, wielordzeniową, najnowszą technologię NVIDIA CUDA oraz Intel Quick Sync i dlatego jest szczególnie wydajny w przypadku zgrywania płyt Blu-ray. Widać też wyraźnie, jak daleko posunęło się to zadanie. Bogate profile zostały zoptymalizowane dzięki przejrzystym kategoriom i dodatkowym profilom, co ułatwia znalezienie odpowiednich profili dla Twoich urządzeń.

zrywarka Blu-ray dvdfab z funkcją 3

Współpracuje z Enlarger AI w celu modernizacji 1080 do 4K

Za pomocą DVDFab Enlarger AI (sprzedawanego oddzielnie), pierwszego rozwiązania do zwiększania rozdzielczości obrazu z wykorzystaniem AI, jakość obrazu wyjściowego poprawia się wykładniczo, z 1080p do 4K.

ripper blu-ray dvdfab cecha 4

Instrukcje

DVDFab Blu ray Ripper to Rip and Convert Blu-ray to pierwsze w pełni funkcjonalne oprogramowanie Blu-ray Ripper, które rozpoznaje wszystkie typy płyt/ISO/folderów Blu-ray i może zrywać i konwertować je na dowolny format audio, format wideo 2D&3D lub urządzenie do płynnego odtwarzania.

Uwaga: Zewnętrzny napęd Blu-ray w komputerze jest wymagany, jeśli źródłem jest płyta BD.

Wymagania systemowe

★ Windows 10/8.1/8/7 (32-bit/64-bit
)★ Pentium II 500
MHz★ 2GB
RAM★ 100GB wolnego
Festplattenspeicher★ Jeden Blu-ray
Laufwerk★ Jedno bezpośrednie połączenie z Internetem umożliwiające uruchomienie DVDFab (bardzo mała ilość danych)
Wymagania systemowe

★ MacOS 10.10 - 10
.15★ 1 GHz Intel® procesor lub
höher★ 2GB RAM lub
höher★ 100GB bezpłatny
Festplattenspeicher★ A Blu-ray
Laufwerk★ Połączenie internetowe na żywo umożliwiające uruchomienie DVDFab (bardzo mała ilość danych)
Obsługiwane formaty

 • Wejście:

  Płyta Blu-ray (2D i 3D), folder Blu-ray, plik obrazu ISO Blu-ray

 • Wyjście

  Wideo 3D: 3D MKV.H.265, 3D MP4.H.265 3D MP4.4K, 3D MKV.4K, 3D AVI, 3D MP4, 3D WMV, 3D MKV, 3D M2TS, 3DTS2D: H.265, MP4.4K, MKV.4K, MPEG-4, MP4 Passthrough, MKV Passthrough, MP4, FLV, MKV, AVI, WMV, M2TS, TS, etc. Audio:MP3, MP4, M4A, WMA, WAV, AAC, AC3, DTS, etc.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab Blu-ray Ripper"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

17,92 zł ocalony
DVDFab DVD Copy DVDFab DVD Copy
272,03 zł * 289,95 zł *
DVDFab Player 6 DVDFab Player 6
294,71 zł *
Ostatnio oglądany