Infolinia 0800 702813
 
DVDFab Blu-ray to DVD Converter

DVDFab Blu-ray to DVD Converter

227,17 zł * 317,90 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821113
 • P25805-01
 • 2 Lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Konwerter DVDFab Blu-ray na DVD (Win) DVDFab Blu-ray to DVD Converter to zdecydowanie... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab Blu-ray to DVD Converter"

Konwerter DVDFab Blu-ray na DVD (Win)

DVDFab Blu-ray to DVD Converter to zdecydowanie najlepsze na świecie oprogramowanie Blu-ray to DVD, które może przekonwertować dowolny Blu-ray na DVD, aby odtworzyć go na domowych odtwarzaczach DVD bez nadmiernego kompresowania fantastycznej jakości audio-wizualnej. Niemniej jednak, ten konwerter Blu-ray na DVD działa bardzo szybko. Za pomocą rozwiązania Cinavia Removal Solution (sprzedawanego oddzielnie) można trwale usunąć znaki wodne Cinavia w zainfekowanych przez Cinavia promieniach Blu, dzięki czemu można odtwarzać powstałe płyty DVD na urządzeniach odtwarzających z czujnikami Cinavia, takich jak PS3.

 

Konwersja dowolnego Blu-ray'a na DVD

DVDFab Konwerter Blu-ray na DVD do konwersji Blu-ray na DVD pomoże Ci łatwo odtworzyć dowolną zawartość Blu-ray w napędzie, pliku obrazu ISO lub folderze i przekonwertować go na dysk DVD-Video (DVD-5, DVD-9), plik ISO lub folder. Może konwertować Blu-ray na DVD i konwertować formaty Blu-ray na DVD, które są bardzo kompatybilne ze wszystkimi odtwarzaczami DVD i oprogramowaniem odtwarzaczy DVD bez pomocy osób trzecich.

Superszybka prędkość i wysoka jakość wideo/audio

DVDFab Blu-ray to DVD Converter do konwersji Blu-ray na DVD, obsługuje konwersję wsadową i najnowsze technologie, takie jak procesory wielordzeniowe, NVIDIA CUDA, Intel Quick Sync, itp. Może on wsadowo konwertować tytuły Blu-ray z Blu-ray na DVD i nadal używać najszybszej możliwej do wyobrażenia prędkości konwersji. Wyjście DVD z tego konwertera Blu-ray na DVD jest idealne w synchronizacji A/V, obrazu i dźwięku, a oryginalna jakość jest maksymalnie zachowana.

Przydatne i wygodne funkcje

DVDFab Konwerter Blu-ray na DVD do konwersji Blu-ray na DVD, może łączyć niektóre tytuły Blu-ray na jednym DVD-5 lub DVD-9, zachowując oryginalne pozycje rozdziału, ale może również zmieniać je w zależności od potrzeb. Konwersja treści z płyt Blu-ray na DVD jest całkowicie pod Twoją kontrolą. Możesz przekonwertować cały dysk Blu-ray lub tylko jego część, swobodnie wybrać dowolną ścieżkę dźwiękową i napisy ze źródła i przekonwertować je na standardowe strumienie pod-wideo DVD. Widać również wyraźnie, jak daleko posuwa się proces konwersji Blu-ray na DVD z wyświetlaniem pozostałego czasu, czasu, jaki upłynął, aktualnego procentu, itp.

Wiedza techniczna zapewniająca wysoką jakość produkcji

Konwerter DVDFab Blu-ray na DVD do konwersji Blu-ray na DVD, jest rozwijany od lat, aby nadążyć za najnowszymi technologiami. Pomimo błyskawicznie wysokiej prędkości, uzyskasz płynny proces i doskonały plik wyjściowy o maksymalnej oryginalnej jakości.

 

Instrukcje

DVDFab Blu-ray to DVD Converter do konwersji Blu-ray na DVD jest pierwszym oprogramowaniem konwertującym Blu-ray na DVD w systemie Windows na świecie. Może rozpoznawać wszystkie typy płyt Blu-ray/ISO/folderów i konwertować je na płyty DVD-Video, pliki ISO lub foldery w standardowym formacie DVD.

Uruchomić Konwerter DVDFab Blu-ray na DVD i załadować źródło

Kliknij dwukrotnie na DVDFab 11 i wybierz opcję kopiowania. Następnie kliknij na tryb zmieniarki i wybierz "to DVD", aby przekonwertować Blu-ray na DVD.

Włóż dysk BD do zewnętrznego napędu Blu-ray lub użyj przycisku "Add" (Dodaj) na interfejsie użytkownika, jeśli jest on już włożony. Jeśli źródłem jest plik lub folder ISO, po prostu przeciągnij go do głównego interfejsu użytkownika, aby rozpocząć konwersję Blu-ray na DVD.

 

Wymagania systemowe

 •  Windows 10/8.1/8/7 (32/64 bit)
 •  Core 2 i więcej
 •  2GB RAM
 •  100 GB wolnego miejsca na dysku twardym lub więcej
 •  NVIDIA GeForce GTX 260 i wyższe
 •  A Napęd Blu-ray
 •  Połączenie internetowe na żywo do aktywacji DVDFab (bardzo mała ilość danych)

 

Obsługiwane formaty

 • Wejście:

  Płyta wideo Blu-ray, folder z plikami Blu-ray, plik z obrazem ISO

 • Wyjście

  Płyta DVD Video, Folder z plikami DVD, DVD Plik obrazu ISO

   


   

   

  Konwerter DVDFab Blu-ray na DVD MAC.

  DVDFab Blu-ray na DVD Conveter for Mac jest zdecydowanie najpotężniejszym na świecie oprogramowaniem konwertującym Blu-ray na DVD dla komputerów Mac, które może przekonwertować dowolny dysk Blu-ray na DVD-Video do odtwarzania na odtwarzaczu DVD lub oprogramowaniu odtwarzacza DVD z niewielkim uszkodzeniem oryginalnego obrazu i jakości dźwięku z dużą prędkością.
  Kiedy promienie Blu Blu-ray firmy Cinavia są chronione, to oprogramowanie Blu-ray to DVD Converter może trwale usunąć znaki wodne Cinavia osadzone w ścieżkach dźwiękowych za pomocą ekskluzywnego rozwiązania Cinavia usuniętego z DVDFab (sprzedawanego oddzielnie), dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z kopii zapasowych płyt na urządzeniach odtwarzających z detektorami Cinavia, takich jak PS3.

   

  Konwersja dowolnego Blu-ray'a na DVD

    DVDFab Blu-ray to DVD Converter for Mac pomaga wykryć dowolny Blu-ray z napędu dyskowego, plik i folder obrazu ISO, a następnie konwertuje je na dysk DVD-Video (DVD-5, DVD-9), plik ISO lub folder z formatem DVD bez pomocy osób trzecich, co jest bardzo kompatybilne z wszystkimi odtwarzaczami DVD i oprogramowaniem do odtwarzania DVD.

   Superszybka prędkość i wysoka jakość wideo/audio

Dzięki wsparciu konwersji wsadowej i najnowszych technologii, takich jak procesory wielordzeniowe itp., DVDFab Blu-ray do DVD Converter for Mac może konwertować wsadowo tytuły Blu-ray, aby zapewnić Ci najszybsze tempo przetwarzania. Wyjście DVD z konwertera Blu-ray na DVD jest idealne w synchronizacji A/V, obrazu i dźwięku, zachowując oryginalną jakość do maksimum.

 

 

Przydatne i wygodne funkcje

Konwerter DVDFab Blu-ray na DVD dla Mac może łączyć kilka tytułów Blu-ray w jeden DVD-5 lub DVD-9. W przypadku Konwertera Blu-ray na DVD wybrane tytuły Blu-ray zostaną włożone w sposób uporządkowany zgodnie z Państwa życzeniem, zachowując pierwotne pozycje kapitałowe. Możesz zmienić kolejność tych tytułów zgodnie z Twoimi preferencjami. Zawartość wyjściowa jest całkowicie pod Twoją kontrolą, możesz zdecydować się na konwersję całej płyty Blu-ray lub jej części. A każda ścieżka dźwiękowa i napisy ze źródła mogą być dowolnie wybierane w zależności od potrzeb, a następnie konwertowane na standardowe napisy DVD. Postęp konwersji można sprawdzić za pomocą szczegółowych informacji, takich jak całkowity czas przetwarzania, pozostały czas, aktualny procent przetwarzania itp. To, co może wydawać się ekscytujące, to fakt, że cały proces można obserwować za pomocą wyraźnych obrazów z filmu.

 

Pokrewieństwo technologiczne dla wysokiej jakości produkcji

Konwerter DVDFab Blu-ray na DVD dla Mac rozwija się od lat, aby nadążyć za trendami najnowszej technologii. Oprócz szybkiej szybkości przetwarzania, pozwala na uzyskanie płynnej pracy i doskonałej wydajności bez utraty jakości, co w żadnym wypadku nie jest gorsze od źródła.

 

Podręcznik

DVDFab Konwerter Blu-ray na DVD dla Mac jest pierwszym na świecie oprogramowaniem konwertującym Blu-ray na DVD na bazie Mac. Może rozpoznawać wszystkie rodzaje płyt Blu-ray/ISO/folderów i konwertować je na płyty DVD-Video, pliki ISO lub foldery w standardowym formacie DVD.

Uruchomić Konwerter DVDFab Blu-ray na DVD dla Mac i pobrać źródło

Kliknij dwukrotnie ikonę DVDFab 11 i wybierz opcję kopiowania. A następnie kliknij na tryb po lewej stronie, aby wybrać tryb z "do DVD". Włożyć dysk BD do zewnętrznego napędu Blu-ray lub poruszać się nim za pomocą przycisku "Add" (Dodaj) na głównym interfejsie. Jeśli źródłem jest plik lub folder ISO, wystarczy przeciągnąć go w głównym interfejsie.

 

Wymagania systemowe

 •  macOS 10.10 - 10.15
 •  Procesor Intel® 1 GHz lub wyższy
 •  2GB RAM lub więcej
 •  100 GB wolnego miejsca na dysku twardym lub więcej
 •  A Napęd Blu-ray i napęd DVD
 •  Połączenie internetowe na żywo do aktywacji DVDFab (bardzo mała ilość danych)

 

Obsługiwane formaty

 • Wejście:

  Płyta wideo Blu-ray, folder z plikami Blu-ray, plik z obrazem ISO

 • Wyjście

  Płyta DVD Video, Folder z plikami DVD, DVD Plik obrazu ISO

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab Blu-ray to DVD Converter"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

159,36 zł ocalony
Aiseesoft Video Converter Ultimate Aiseesoft Video Converter Ultimate
204,43 zł * 363,79 zł *
22,97 zł ocalony
Aiseesoft Blu-ray Creator Aiseesoft Blu-ray Creator
158,95 zł * 181,92 zł *
113,88 zł ocalony
Cyberlink PowerDVD 20 Ultra Cyberlink PowerDVD 20 Ultra
295,39 zł * 409,27 zł *
Ostatnio oglądany