Infolinia +49 3221 2292585
 

EaseUS Data Recovery Wizard Professional 14 Win

366,97 PLN * 550,75 PLN * (33,37% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820512
 • SNDRWP50
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kreator odzyskiwania danych EaseUS   Jeśli na dostępnych urządzeniach technicznych do... więcej

Informacje o produkcie "EaseUS Data Recovery Wizard Professional 14 Win"

Kreator odzyskiwania danych EaseUS

 

Jeśli na dostępnych urządzeniach technicznych do pracy przechowywane są ważne dokumenty, bardzo ważny jest profesjonalny program do odzyskiwania danych. Jest to jedyny sposób, aby zapewnić szybkie znalezienie skutecznego rozwiązania w celu ratowania utraconych danych w sytuacji awaryjnej. Kreator odzyskiwania danych EaseUS Data Recovery Wizard to doskonałe rozwiązanie do odzyskiwania danych z komputerów PC, laptopów lub wymiennych urządzeń pamięci masowej.

 

Idealny program do odzyskiwania danych

EaseUS Data Recovery Wizard jest jednym z najlepszych programów do odzyskiwania danych w systemie Windows. Z tego powodu zaleca się zawsze zakupić usługę EaseUS Data Recovery i zwiększyć własne bezpieczeństwo wokół swoich danych. W nowej wersji 14 pliki mogą być wyświetlane dokładniej i bardziej szczegółowo z wyprzedzeniem w celu uzyskania dokładnych informacji na temat istniejących struktur. Również odzyskiwanie danych dotyczących FAT i NTFS koncentruje się na poprawie odzyskiwania danych jako usługi całościowej.

Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących odzyskiwania danych za pomocą programu EaseUS Data Recovery Wizard. Dokumenty i pliki graficzne, ale także filmy, pliki audio lub wiadomości e-mail mogą być odzyskane bez problemów. Zapewnia to ogromną elastyczność, jeśli pliki i dane zostały utracone w przeszłości.

 

Najważniejsze funkcje w skrócie

 • Odzyskiwanie różnych typów programów
 • Szybka reakcja na uszkodzone dyski twarde
 • Idealne wsparcie dla ataków wirusów
 • Znalezienie zaginionych partycji
 • Optymalizacja przeglądu programu
 • Elastyczne odzyskiwanie danych w najkrótszym czasie

 

Tylko 3 kroki do doskonałego powrotu do zdrowia

Aby skorzystać z najwyższej wydajności, odzyskiwanie danych za pomocą Kreatora odzyskiwania danych EaseUS jest ograniczone do 3 kroków. Po pierwsze, funkcje muszą być pobierane za pomocą programu. W drugim kroku można wykonać odpowiednie skanowanie i w końcu odzyskać utracone dane. Nie jest więc trudno odzyskać potrzebne dane w krótkim czasie z programem.

 

Możliwości korzystania z programu są pozornie nieograniczone. Nie tylko w przypadku ukierunkowanych ataków, ale również zwykłych strat, nietrudno jest oprzeć się na niezbędnych strukturach i znaleźć bezstresowe odpowiedzi. Aby upewnić się, że użytkownik jest po bezpiecznej stronie i wie dokładnie, które pliki zostaną odzyskane, jest nowy podgląd przed zakończeniem procesu, tak aby odzyskanie jest zawsze ukierunkowane.

 

Uzyskaj najlepsze rozwiązanie dzięki Kreatorowi odzyskiwania danych EaseUS

Jeśli szukasz dobrej struktury do odzyskiwania własnych plików, jesteś zawsze po bezpiecznej stronie z programem EaseUS Data Recovery Wizard. Dzięki zróżnicowanej kombinacji wielu funkcji, użytkownicy oprogramowania są doskonale chronieni i mogą polegać na dobrym wykorzystaniu w każdym środowisku. To sprawia, że dobrym wyborem jest zakup Kreatora odzyskiwania danych EaseUS Professional14 i skorzystanie z dobrego zestawu aplikacji.

 

Interesujące fakty na temat programu

 • Co dokładnie oferuje Kreator odzyskiwania danych EaseUS?

EaseUS Data Recovery Wizard Professional14 to doskonały program do odzyskiwania danych usuniętych, sformatowanych lub utraconych. Możliwości wokół różnych Urządzeniasą pozornie nieograniczone.

 

 • Kto jest grupą docelową programu?

Użytkownicy domowi mogą polegać na Kreatorze odzyskiwania danych EaseUS, który stanowi dobre rozwiązanie w zakresie szybkiego odzyskiwania danych dla ważnych projektów. Oczywiście odnosi się to również do wymogów operacyjnych, co nie oznacza, że należy zrezygnować z ważnych plików.

 

 • Ile danych można odzyskać?

Kreator odzyskiwania danych EaseUS nie zapewnia maksymalnej ilości danych wokół odzyskiwania danych. Dzięki jednorazowemu zakupowi możliwe jest zatem wyprodukowanie wszystkich możliwych danych i uzyskanie dostępu do działającego rozwiązania.

 

 • Jakie są zalety tej aplikacji?

Największą zaletą programu jest ogromna różnorodność, z jaką mogą być produkowane różne typy plików. Oprogramowanie oferuje również niezbędne wsparcie dla innych problemów z plikami, takich jak przypadkowo usunięte dane lub utracone partycje.

 

 • Jaka licencja jest u nas dostępna?

Stała licencja jest dostępna przy zakupie oprogramowania EaseUS Data Recovery Wizard. Umożliwiają one odtworzenie nieskończonej ilości plików, więc na każdy problem można znaleźć dobre rozwiązanie.

 

Kreator odzyskiwania danych EaseUS ProfessionalWindows

Wersję MAC można znaleźć tutaj: Kreator odzyskiwania danych EaseUS dla komputerów Mac 11.15

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych umożliwiające szybkie i łatwe odzyskiwanie usuniętych, sformatowanych lub utraconych danych z komputera, laptopa lub nośnika wymiennego.

 

Co nowego w Verison 14?

 • Ulepszony podgląd dla plików MS Office.
 • Duża poprawa w zakresie odzyskiwania danych FAT i NTFS.
 • Ulepszony interfejs użytkownika dla łatwiejszej obsługi.
 • Obsługuje pulpit skanera i pojemnik na surowce wtórne indywidualnie.

 

Rozbudowane oprogramowanie do odzyskiwania danych dla użytkowników systemu Windows

Odzyskaj utracone lub usunięte pliki, zdjęcia, muzykę, pliki audio, e-maile, itp.

Najlepsze rozwiązanie w zakresie odzyskiwania danych

Dzięki temu oprogramowaniu do odzyskiwania danych będziesz mógł samodzielnie odzyskać utracone dane, niezależnie od tego, czy zostały one utracone w wyniku usunięcia, sformatowania, uszkodzenia danych czy ataku wirusa.

dla wszystkich typów danych

Kreator odzyskiwania danych EaseUS może odzyskać wszystkie rodzaje plików, w tym pliki biurowe, zdjęcia, filmy, wiadomości e-mail i inne.

i wszystkie rodzaje urządzeń pamięci masowej

Oprogramowanie to umożliwia odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci USB, aparatów cyfrowych, urządzeń przenośnych i innych urządzeń pamięci masowej.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych w przypadku każdej utraty danych

Kreator EaseUS Data Recovery Wizard może odzyskać utracone pliki, obrazy, dokumenty, filmy i inne po utracie, usunięciu, formatowaniu, utracie partycji lub atakach wirusów.

Przypadkowo usunięte pliki
Szybkie i łatwe przywracanie danych. Im szybciej rozpoczniesz odzyskiwanie po usunięciu, tym większe są szanse na udane odzyskanie.

Dane sformatowane
Formatowanie często nie usuwa samych danych, a jedynie związane z nimi adresy. Z tym oprogramowaniem masz największe szanse na odzyskanie danych po wszystkim.

Opróżniony kosz na śmieci
Odzyskiwanie danych z usuniętego kosza jest trudnym zadaniem, ale dzięki Kreatorowi odzyskiwania danych nie stanowi już problemu.

Utracone partycj
e
Nawet jeśli cała partycja została utracona lub uszkodzona, a komputer nie może jej nawet rozpoznać, dane zazwyczaj mogą zostać odzyskane.

Uszkodzenie dysku twardego
Uszkodzony fizycznie dysk twardy jest najtrudniejszym przypadkiem utraty danych w przypadku jakiegokolwiek oprogramowania do odzyskiwania danych. Jeśli szkody są zbyt duże, nic więcej nie może pomóc. Często jednak Kreator Odzyskiwania Danych może jeszcze odzyskać dane.

Atak wirusowy
Wirusy mogą usuwać lub infekować pliki, a tym samym je modyfikować. W przypadku usunięcia plików kreator może je przywrócić, w przypadku infekcji można przywrócić poprzednią, niezainfekowaną wersję.

Awaria systemu operacyjnego
Jeśli Twój komputer nie uruchomi się, masz możliwość podłączenia dysku twardego do pracującego komputera i umożliwienia Kreatorowi odzyskiwania danych wyszukiwania danych, które można odzyskać.

Odzyskiwanie partycji RAW
Jeśli dysk twardy lub partycja jest wyświetlany jako "RAW", tzn. niesformatowany, Kreator odzyskiwania danych może odzyskać utracone dane przed wykonaniem formatowania.

Odzyskiwalne typy danych i urządzenia

Dokumenty
DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PDF, CWK, HTML/HTM, INDD, EPS, itp.

Pliki zdjęciowe
JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, SR2, MRW, DCR , WMF, RAW, SWF, SVG , RAF, DNG itp.

Filmy wideo
AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, MKV, ASF, FLV, SWF, MPG, RM/RMVB, MPEG, itd.

Pliki dźwiękowe
AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, APE, MID/MIDI, RealAudio, VQF,FLV, MKV, MPG, M4V, RM/RMVB, OGGG, AAC, WMV, APE itd.

Email
PST, DBX, EMLX, itp. (z Outlook'a, Outlook Express'a, itp.).

Inne typy
plików
Np. pliki archiwalne (ZIP, RAR, SIT, ISO itp.), exe, html, SITX itp.

Najlepsze wyniki dla Ciebie

Odzyskanie danych nie musi być trudne ani skomplikowane.

Odzyskiwanie danych w 3 etapach
Rozwiązanie Twojego problemu jest tylko kilka kliknięć.
Load - Scan - Restore

100% stress-free and secure
Oprogramowanie nie nadpisuje ani nie zmienia żadnych danych i wykonuje pracę nóg niezależnie


.

Podgląd przed odtworzeniem
Funkcje wyszukiwania, filtrowania i podglądu gwarantują, że znajdziesz dokładnie te dane, które chcesz odzyskać. Podgląd pozwala również na zapewnienie użyteczności wielu typów plików przed ich odzyskaniem.

Nieograniczona ilość danych
Brak abonamentu, brak kosztów bieżących, brak limitu. Kreator odzyskiwania danych zapewnia nieograniczoną ilość odzyskiwanych danych.

 

Wymagania systemowe:

System operacyjny

 • Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP
 • Windows Server 2016/2012/2008/2003

System plików

 • TŁUSZCZ (TŁUSZCZ12,TŁUSZCZ16,TŁUSZCZ32)
 • exFAT
 • NTFS
 • NTFS5
 • ext2
 • ext3
 • ReVS

PROCESOR

 • co najmniej x86

RAM

 • co najmniej 128MB


Przestrzeń magazynowa

Wymagana powierzchnia magazynowa min. 32MB

Obsługiwane języki

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, niderlandzki, 中文 (繁體), 中文 (简体), svenska, dansk, pуссский, norsk, polski, węgierski, koreański, indonezyjski

Obsługiwane urządzenia

Oprogramowanie EaseUS Data Recovery Software obsługuje wszystkie typy urządzeń do przechowywania danych

 • PC/laptop
 • Dysk twardy
 • Zewnętrzny dysk twardy
 • Pamięć USB
 • RAID
 • Kamera cyfrowa
 • Odtwarzacz muzyczny
 • Karta SD
 • Karta CF/SD
 • iPod
 • Camcorder
 • Drive
 • Napęd zamka błyskawicznego
 • Mikrokarta
 • Pen drive
 • SSD
 • Odtwarzacz wideo
 • Inne nośniki danych

Obsługiwane typy plików

Wszystkie typy danych, które chcesz zapisać.

Dokument
DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PDF, CWK, HTML/HTM, INDD, EPS, itp.

Grafik
a
JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, SR2, MRW, DCR , WMF, RAW, SWF, SVG , RAF, DNG itp.

Video
AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, MKV, ASF, FLV, SWF, MPG, RM/RMVB, MPEG itd.

Audio
AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, APE, MID/MIDI, RealAudio, VQF, FLV, MKV, MPG, M4V, RM/RMVB, OGGG, AAC, WMV, APE itd.

E-mail
PST, DBX, EMLX, itd. (w Outlook'u, Outlook Express'ie itd.)

Inne pliki
Takie jak Archive(ZIP, RAR, SIT, ISO itp.), exe, html, SITX itp.

Co dokładnie oferuje EaseUS Data Recovery Wizard?
EaseUS Data Recovery Wizard Professional 13.5 to doskonałe oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pozwala odzyskać usunięte, sformatowane lub utracone dane. Możliwości wokół różnych urządzeń są pozornie nieograniczone.
Kto jest grupą docelową programu?
Użytkownicy domowi mogą polegać na EaseUS Data Recovery Wizard jako na dobrym rozwiązaniu zapewniającym dostęp do szybkiego odzyskiwania danych dla ważnych projektów. Oczywiście dotyczy to również wymagań biznesowych, które nie wymagają utraty ważnych plików.
Jak dużo danych można odzyskać?
Wokół odzyskiwania danych za pomocą EaseUS Data Recovery Wizard, nie ma danych maksymalnych. Dzięki temu, przy jednorazowym zakupie, możliwe jest odzyskanie wszystkich możliwych danych i uzyskanie dostępu do działającego rozwiązania.
Jakie są zalety aplikacji?
Największą zaletą programu jest ogromna różnorodność, z jaką można tworzyć najróżniejsze typy plików. Oprogramowanie oferuje również niezbędne wsparcie dla innych problemów z plikami, takimi jak przypadkowo usunięte dane lub utracone partycje.
Jaka licencja jest u nas dostępna?
Wraz z zakupem oprogramowania EaseUS Data Recovery Wizard, dostępna jest stała licencja. Dzięki temu można odzyskać nieskończoną ilość plików, co stanowi dobre rozwiązanie każdego problemu.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "EaseUS Data Recovery Wizard Professional 14 Win"
23 gru 2020

Daten und Fotos alles wieder da

1a zufrieden habe alle Daten wieder hergestellt hat zwar gedauert da es über 100 GB waren aber Top

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany