Infolinia 0800 702813
 

EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1

388,40 zł * 582,91 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820512
 • SNDRWP50
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15 Jeśli ważne dla pracy dokumenty są przechowywane... więcej

Informacje o produkcie "EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1"

EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15

Jeśli ważne dla pracy dokumenty są przechowywane na istniejących urządzeniach technicznych, bardzo ważne jest zastosowanie profesjonalnego programu do odzyskiwania danych. Tylko w ten sposób można zapewnić, że w nagłych wypadkach będzie można szybko skorzystać ze skutecznego rozwiązania w celu odzyskania utraconych danych. EaseUS Data Recovery Wizard to doskonałe rozwiązanie do odzyskiwania danych z komputerów PC, laptopów i nośników wymiennych.

Odzyskaj utracone dane za pomocą EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1

Na nowoczesnych komputerach znajdują się dziesiątki tysięcy plików. Dlatego utrata danych może nastąpić bardzo szybko: Wystarczy przypadkowo kliknąć niewłaściwy przycisk lub popełnić inny błąd, a dane przepadną. W takim przypadku z pomocą może przyjść EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1. Program ten został opracowany w celu przywrócenia dostępu do plików nawet po ich usunięciu z Kosza systemu Windows. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych aplikacji tego typu, program nie może obiecać stuprocentowego sukcesu. Niemniej jednak szanse na przywrócenie możliwości korzystania z danych są duże, co pozwoli uniknąć wielu szkód materialnych i niematerialnych - ponieważ dane mogą dziś osiągać ogromną wartość.

Po instalacji klienci, którzy zakupili EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1, mogą rozpocząć automatyczne wyszukiwanie danych, które zostały usunięte z kosza. Obowiązuje następująca zasada: im bliżej momentu usunięcia, tym większe szanse na całkowite odzyskanie danych. W zależności od szybkości i pojemności dysku twardego proces ten może trwać długo - ale w końcu utracone dane są ponownie dostępne. Wyniki są następnie udostępniane w oknie, w którym pliki można sortować według właściwości, takich jak nazwa, typ lub rozmiar. W tym przypadku możliwe jest zarówno ostateczne usunięcie, jak i odzyskanie danych.

Co więcej, oprogramowanie staje się aktywne także tam, gdzie nie może pracować nawet sam użytkownik: Uszkodzone sektory dysku twardego zdarzają się często, zwłaszcza w przypadku starszych dysków twardych. Są one wynikiem zużycia mechanicznego i wadliwych systemów plików, które gromadzą się przez lata. Klienci, którzy kupią EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1, mogą również przeniknąć do tych sektorów, a w najlepszym przypadku uratować zapisane tam dane i przenieść je do nienaruszonego sektora dysku twardego. Z tego miejsca można bez problemu utworzyć kolejną kopię zapasową. Uszkodzone dyski twarde tracą w ten sposób swoją grozę - ponieważ zazwyczaj to nie sprzęt jest przyczyną bólu brzucha, lecz utracony zbiór danych.

Program ten może również uaktywnić się w przypadku partycjonowania lub formatowania: Każdy, kto przypadkowo sformatował nośnik pamięci - dysk twardy, kartę microSD, pamięć USB i inne nośniki danych - może liczyć na ratunek dzięki EaseUS DataRecovery Wizard Professional 15.1 . Im szybciej narzędzie zostanie użyte, tym większe jest prawdopodobieństwo odzyskania danych - warto więc od razu je kupić. Wszystkie dane mogą być skanowane szybko lub bardzo głęboko: Pierwszy z tych sposobów ujawnia niedawno usunięte dane, natomiast skanowanie głębokie sprawia, że dawno zapomniane dane stają się widoczne i znów można z nich korzystać. Dlatego każdy sam decyduje, która metoda jest bardziej odpowiednia.

Przed przywróceniem danych dostępne jest obszerne okno podglądu. Dzięki temu użytkownicy, którzy kupią EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1, mogą odzyskać tylko te dane, które są naprawdę ważne - ponieważ większość danych usuniętych z Kosza prawdopodobnie miała pozostać usunięta. W ten sposób można uniknąć gromadzenia się dużej ilości danych na dysku twardym. W wielu przypadkach nawet częściowo uszkodzone dane - np. zdjęcia, które nie są już w pełni rozpoznawalne - można naprawić za pomocą tego narzędzia, eliminując w ten sposób wszelkie błędy obrazu. Dotyczy to również filmów nagranych smartfonem, które zostały przypadkowo usunięte.

Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika i intuicyjnej konstrukcji oraz wielu zautomatyzowanym procesom dane można odzyskać nawet wtedy, gdy przed ekranem nie siedzi ekspert komputerowy. EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1 jest więc narzędziem, które pomaga zarówno niedoświadczonym, jak i zaawansowanym użytkownikom i sprawia, że cenne pliki - zarówno osobiste, jak i zawodowe - stają się ponownie dostępne. Ze względu na niskie wymagania systemowe program może być bez ograniczeń używany także na starszych komputerach PC lub notebookach. Praktycznie nie ma formatu pliku, którego to narzędzie nie mogłoby uratować - od dokumentów po zdjęcia, filmy, pliki audio, wiadomości e-mail i różne inne formaty plików.

Doskonały program do odzyskiwania danych

EaseUS Data Recovery Wizard to jeden z najlepszych programów do odzyskiwania danych w systemie Windows. Z tego powodu zawsze warto kupić program EaseUS Data Recovery i zwiększyć bezpieczeństwo swoich danych. W nowej wersji 15.1 pliki mogą być wyświetlane z wyprzedzeniem w sposób bardziej precyzyjny i szczegółowy, co pozwala uzyskać dokładne informacje o istniejących strukturach. W centrum uwagi znajduje się również odzyskiwanie danych FAT i NTFS, co ma na celu usprawnienie odzyskiwania danych jako usługi całościowej.

Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących odzyskiwania danych za pomocą programu EaseUS Data Recovery Wizard. Bez problemu można odzyskać dokumenty i pliki graficzne, ale także filmy, pliki audio i wiadomości e-mail. Zapewnia to ogromną elastyczność, jeśli pliki i dane zostały już utracone w przeszłości.

 

Najważniejsze funkcje EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1 w skrócie

 • Odzyskiwanie szerokiego zakresu typów programów
 • Szybka reakcja na uszkodzone dyski twarde
 • Idealne wsparcie w przypadku ataków wirusów
 • Znajdowanie utraconych partycji
 • Optymalizacja przeglądu programu
 • Elastyczne odzyskiwanie danych w najkrótszym możliwym czasie

 

Doskonała regeneracja w zaledwie 3 krokach

Aby skorzystać z doskonałej wydajności, odzyskiwanie danych za pomocą programu EaseUS Data Recovery Wizard jest ograniczone do zaledwie 3 kroków. Najpierw należy pobrać funkcje za pomocą programu. W drugim kroku można przeprowadzić odpowiednie skanowanie i odzyskać utracone dane. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie można odzyskać potrzebne dane za pomocą programu.

 

Możliwości wykorzystania programu są pozornie nieograniczone. Nie tylko w przypadku ataków ukierunkowanych, ale także w przypadku zwykłych strat nie jest trudno uzyskać dostęp do niezbędnych struktur i znaleźć bezstresowe odpowiedzi. Aby zagwarantować użytkownikowi bezpieczeństwo i wiedzieć dokładnie, które pliki zostaną odzyskane, przed zakończeniem procesu ponownie wyświetlany jest podgląd, co oznacza, że odzyskiwanie jest cały czas ukierunkowane.

 

Dobre rozwiązanie z EaseUS Data Recovery Wizard

Każdy, kto szuka dobrej struktury do odzyskiwania własnych plików, jest zawsze po bezpiecznej stronie z programem EaseUS Data Recovery Wizard. Dzięki różnorodnej kompilacji wielu funkcji użytkownicy oprogramowania są doskonale zabezpieczeni i mogą liczyć na jego dobre wykorzystanie w każdym środowisku. Dzięki temu warto kupić EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1 i skorzystać z dobrej kompilacji wielu aplikacji.

 

Informacje o programie

 • Co dokładnie oferuje EaseUS Data Recovery Wizard?

EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1 to doskonałe oprogramowanie do odzyskiwania danych, umożliwiające odzyskanie usuniętych, sformatowanych lub utraconych danych. Możliwości różnych urządzeń są pozornie nieograniczone.

 

 • Kto jest grupą docelową programu?

Użytkownicy prywatni mogą polegać na programie EaseUS Data Recovery Wizard jako dobrym rozwiązaniu do szybkiego odzyskiwania danych dla ważnych projektów. Oczywiście dotyczy to również wymagań biznesowych, które nie wymagają utraty ważnych plików.

 

 • Jak dużo danych można odzyskać?

W przypadku odzyskiwania danych za pomocą programu EaseUS Data Recovery Wizard nie ma maksimum danych. Dlatego też jednorazowy zakup pozwala odzyskać wszystkie możliwe dane i uzyskać dostęp do działającego rozwiązania.

 

 • Jakie są zalety aplikacji?

Największą zaletą programu jest ogromna różnorodność, dzięki której można tworzyć najróżniejsze typy plików. Oprogramowanie oferuje również niezbędną pomoc w przypadku innych problemów z plikami, takich jak przypadkowo usunięte dane lub utracone partycje.

 

 • Jaka licencja jest dostępna?

Wraz z zakupem oprogramowania EaseUS Data Recovery Wizard dostępna jest stała licencja. Umożliwia to odzyskiwanie nieskończonej liczby plików, więc dla każdego problemu znajdzie się dobre rozwiązanie.

 

EaseUS Data Recovery Wizard Professional Windows

Wersję dla komputerów MAC można znaleźć tutaj EaseUS Data Recovery Wizard for Mac 13.2

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pozwala szybko i łatwo odzyskać usunięte, sformatowane lub utracone dane z komputera, laptopa lub dysku wymiennego.

 

Co nowego w wersji 15.1?

 • Ulepszony podgląd dla plików MS Office.
 • Duże usprawnienia w odzyskiwaniu danych FAT i NTFS.
 • Ulepszony interfejs użytkownika ułatwiający obsługę.
 • Skanowanie pulpitu i kosza jest obsługiwane indywidualnie.
 • Naprawiono niektóre błędy.

 

Kompleksowe oprogramowanie do odzyskiwania danych dla użytkowników systemu Windows

Odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików, zdjęć, muzyki, plików audio, wiadomości e-mail itp.

Najlepsze rozwiązanie do odzyskiwania danych

Dzięki temu oprogramowaniu do odzyskiwania danych będziesz mógł samodzielnie odzyskać utracone dane, niezależnie od tego, czy zostały one utracone w wyniku usunięcia, sformatowania, uszkodzenia danych czy ataku wirusa.

dla wszystkich typów danych

EaseUS Data Recovery Wizard może odzyskać wszystkie typy plików, w tym pliki pakietu Office, zdjęcia, filmy, wiadomości e-mail i inne.

i wszystkie typy urządzeń pamięci masowej

To oprogramowanie odzyskuje dane z dysków twardych, kart pamięci, pamięci flash USB, aparatów cyfrowych, urządzeń przenośnych i innych urządzeń pamięci masowej

Oprogramowanie do odzyskiwania danych w przypadku każdej utraty danych

EaseUS Data Recovery Wizard może odzyskać utracone pliki, zdjęcia, dokumenty, filmy i inne po utracie, usunięciu, sformatowaniu, utracie partycji lub ataku wirusa.

Odzyskajprzypadkowo usunięte pliki
dane szybko i łatwo. Im wcześniej rozpoczniesz odzyskiwanie danych po usunięciu, tym większe szanse na pomyślne odzyskanie.

Sformatowane dane
Formatowanie często nie powoduje usunięcia samych danych, lecz tylko powiązanych z nimi adresów. Dzięki temu oprogramowaniu masz największe szanse na odzyskanie danych.

OpróżnionyKosz
Odzyskanie danych z usuniętego Kosza jest trudnym zadaniem, ale dzięki Kreatorowi odzyskiwania danych nie stanowi to już problemu.

Utracone partycje
Nawet jeśli całapartycja zostanie utracona lub uszkodzona i nie będzie mogła zostać rozpoznana przez komputer, dane można zazwyczaj odzyskać.

Uszkodzenie dysku twardego
Fizyczne uszkodzenie dysku twardego to najtrudniejszy przypadek utraty danych dla każdego programu do odzyskiwania danych. Jeśli szkody są zbyt duże, nic już nie pomoże. Często jednak Kreator odzyskiwania danych nadal może odzyskać dane.

Atak wirusów
Wirusymogą usuwać lub infekować pliki i w ten sposób je zmieniać. W przypadku usunięcia plików kreator może je przywrócić; w przypadku infekcji można przywrócić poprzednią, niezainfekowaną wersję.

Awariasystemu operacyjnego
Jeżeli nie można uruchomić komputera, można podłączyć dysk twardy do działającego komputera i pozwolić, aby Kreator odzyskiwania danych wyszukał możliwe do odzyskania dane.

Odzyskiwaniepartycji RAW
Jeśli dysk twardy lub partycja jest wyświetlana jako "RAW", czyli niesformatowana, Kreator odzyskiwania danych może odzyskać utracone dane przed wykonaniem operacji formatowania

Typy danych i urządzenia, które można odzyskać

Dokumenty
DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PDF, CWK, HTML/HTM, INDD, EPS itp.

Pliki obrazów
JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, SR2, MRW, DCR , WMF, RAW, SWF, SVG , RAF, DNG itp.

Filmy
AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, MKV, ASF, FLV, SWF, MPG, RM/RMVB, MPEG itp.

Pliki audio
AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, APE, MID/MIDI, RealAudio, VQF,FLV, MKV, MPG, M4V, RM/RMVB, OGG, AAC, WMV, APE itd.

Wiadomości e-mail
PST, DBX, EMLX itp. (z programów Outlook, Outlook Express itp.).

Inne typy plików
Np. pliki archiwalne (ZIP, RAR, SIT, ISO itd.), exe, html, SITX itd

Najlepsza wydajność dla Ciebie

Odzyskiwanie danych nie musi być trudne ani skomplikowane.

Odzyskiwanie danych w 3 krokach
Rozwiązanie problemu znajduje się zaledwie kilka kliknięć od Ciebie.
Wczytaj - Skanuj - Odzyskaj

100% bezproblemowo i bezpiecznie
Oprogramowanie nie nadpisuje ani nie modyfikuje żadnych danych i wykonuje pracę samodzielnie.

Podgląd przed odzyskaniem danych
Funkcje wyszukiwania, filtrowania i podglądu zapewniają znalezienie dokładnie tych danych, które chcesz odzyskać. Podgląd umożliwia także sprawdzenie przydatności wielu typów plików przed ich odzyskaniem.

Nieograniczona ilość danych
Bez abonamentu, bez kosztów bieżących, bez limitu. Kreator odzyskiwania danych oferuje nieograniczoną objętość odzyskiwanych danych.

 

Wymagania systemowe:

System operacyjny

 • Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP
 • Windows Server 2016/2012/2008/2003

System plików

 • FAT(FAT12,FAT16,FAT32)
 • exFAT
 • NTFS
 • NTFS5
 • ext2
 • ext3
 • ReVS

CPU

 • min. x86

RAM

 • min. 128 MB


Pamięć

Wymagana pamięć co najmniej 32 MB

Obsługiwane języki

Angielski, niemiecki, Español, francuski, włoski, portugalski, holenderski, 中文 (繁體), 中文 (简体), Svenska, duński, Pусский, norsk, polski, węgierski, koreański, indonezyjski.

Obsługiwane urządzenia

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS obsługuje wszystkie typy urządzeń do przechowywania danych

 • PC/Laptop
 • Dysk twardy
 • Zewnętrzny dysk twardy
 • Pamięć USB
 • RAID
 • Aparat cyfrowy
 • Odtwarzacz muzyki
 • Karta SD
 • Karta CF/SD
 • iPod
 • Camcorder
 • Napęd
 • Dysk Zip
 • Karta mikro
 • Pendrive
 • SSD
 • Odtwarzacz wideo
 • Inne nośniki pamięci 

Obsługiwane typy plików

Wszystkie typy danych, które mają zostać odzyskane.

Dokument
DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PDF, CWK, HTML/HTM, INDD, EPS itp.

Grafika
JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, SR2, MRW, DCR , WMF, RAW, SWF, SVG , RAF, DNG itd.

Wideo
AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, MKV, ASF, FLV, SWF, MPG, RM/RMVB, MPEG itd.

Audio
AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, APE, MID/MIDI, RealAudio, VQF,FLV, MKV, MPG, M4V, RM/RMVB, OGG, AAC, WMV, APE itd.

E-mail
PST, DBX, EMLX itd. (w programach Outlook, Outlook Express itd.)

Inne pliki
Np. archiwa (ZIP, RAR, SIT, ISO itp.), exe, html, SITX itp.

Co dokładnie oferuje EaseUS Data Recovery Wizard?
EaseUS Data Recovery Wizard Professional 13.5 to doskonałe oprogramowanie do odzyskiwania danych, umożliwiające odzyskanie usuniętych, sformatowanych lub utraconych danych. Możliwości różnych urządzeń są pozornie nieograniczone.
Kto jest grupą docelową programu?
Użytkownicy prywatni mogą polegać na EaseUS Data Recovery Wizard jako dobrym rozwiązaniu zapewniającym dostęp do szybkiego odzyskiwania danych dla ważnych projektów. Oczywiście dotyczy to również wymagań biznesowych, które nie wymagają utraty ważnych plików.
Jak dużo danych można odzyskać?
W przypadku odzyskiwania danych za pomocą programu EaseUS Data Recovery Wizard nie ma maksimum danych. Dzięki jednorazowemu zakupowi można odzyskać wszystkie możliwe dane i uzyskać dostęp do działającego rozwiązania.
Jakie są zalety aplikacji?
Największą zaletą programu jest ogromna różnorodność, dzięki której można tworzyć najróżniejsze typy plików. Oprogramowanie oferuje również niezbędną pomoc w przypadku innych problemów z plikami, takich jak przypadkowo usunięte dane lub utracone partycje.
Która licencja jest u nas dostępna?
Wraz z zakupem oprogramowania EaseUS Data Recovery Wizard dostępna jest stała licencja. Dzięki temu można odzyskać nieskończoną liczbę plików, co oznacza, że dla każdego problemu znajdzie się dobre rozwiązanie.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "EaseUS Data Recovery Wizard Professional 15.1"
23 gru 2020

Daten und Fotos alles wieder da

1a zufrieden habe alle Daten wieder hergestellt hat zwar gedauert da es über 100 GB waren aber Top

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany