Infolinia 0800 702813
 

EaseUS Partition Master Server 17

545,52 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820516
 • SNEPM70
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Aktualizacje na całe życie

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
EaseUS Partition Master Server - Ułatwione zarządzanie partycjami Praca z różnymi partycjami... więcej

Informacje o produkcie "EaseUS Partition Master Server 17"

EaseUS Partition Master Server - Ułatwione zarządzanie partycjami

Praca z różnymi partycjami jest standardem, szczególnie w środowiskach serwerowych. Jest on tutaj niezbędny np. przy zakładaniu maszyn wirtualnych. Jednak na poszczególnych komputerach regularnie znajdują się różne partycje. Na przykład w biurach dane prywatne są często oddzielane od danych biznesowych i w ten sposób archiwizowane. Jednak obchodzenie się z partycjami może być niebezpieczne. Utrata danych spowodowana awarią systemu lub zbyt wolną pracą komputera to tylko dwa przykłady. Na takie chwile użytkownicy powinni kupić EaseUS Partition Master Server . Oprogramowanie zostało stworzone specjalnie na potrzeby użytkowników prywatnych, osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

EaseUS Partition Master Server - najważniejsze funkcje w skrócie

 • Przywracanie partycji
 • Klonowanie dysków twardych i/lub partycji
 • Optymalizacja przestrzeni dyskowej
 • Odzyskiwanie danych
 • Zarządzanie wszystkimi partycjami

Model licencjonowania: kup EaseUS Partition Master Server raz, używaj go na zawsze

Jedna licencja EaseUS Partition Master Server jest przeznaczona dla jednego systemu - na przykład serwera fizycznego. Nie wygasa, lecz pozostaje w mocy dożywotnio. Mówiąc prościej, użytkownicy, którzy kupią EaseUSPartition Master Server mogą używać tego oprogramowania na zawsze. Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że system musi używać wersji Windows jako systemu operacyjnego. Nie jest odpowiedni dla innych platform.

Zarządzanie partycjami za pomocą EaseUS Partition Master Server

Dzięki Partition Master Server 14 użytkownicy mogą zarządzać wszystkimi partycjami systemu w łatwy i zrozumiały sposób. Obejmuje to np. kopiowanie, łączenie, tworzenie lub przenoszenie. Ponadto, rozmiar poszczególnych partycji może być zmieniany za pomocą tego rozwiązania programowego. Użytkownicy mogą również ukryć lub usunąć nieużywane partycje z dysku twardego. Możliwe jest również klonowanie dysków twardych i poszczególnych partycji. Dane mogą być w ten sposób przenoszone bez utraty, na przykład podczas modernizacji dysku twardego.

Kup EaseUS Partition Master Server i odzyskaj dane i utracone partycje

Jedną z głównych funkcji EaseUS Partition Master Server jest również ratowanie danych, jak również partycji. Użytkownicy pracujący z tym oprogramowaniem mogą, na przykład, odzyskać utracone partycje dysku twardego. W przypadku awarii systemu podczas modyfikacji partycji, program automatycznie przywraca partycje do stanu sprzed awarii. W ten sposób ratowane są również dane znajdujące się na utraconych w inny sposób partycjach.

Optymalizacja partycji

Użytkownicy, którzy zakupili EaseUS Partition Master Server mogą również użyć oprogramowania do optymalizacji istniejących partycji. Jest to szczególnie przydatne, gdy istniejąca konfiguracja staje się męcząco powolna. Nierzadko dzieje się tak dlatego, że aplikacje systemu potrzebują danych z różnych partycji, aby zapewnić codzienną pracę. Co więcej, poszczególne partycje często nie są efektywnie wykorzystywane. Również w tym przypadku optymalizacja za pomocą oprogramowania pomaga zaradzić sytuacji.

Czyste formatowanie partycji

W codziennym życiu, od czasu do czasu, konieczne jest również formatowanie partycji. Może się to zdarzyć np. po zakończeniu projektu lub po przekazaniu systemu nowemu pracownikowi. Jeśli użytkownicy wykonują ten proces ręcznie, często pozostają po nim resztki danych. Użytkownicy, którzy kupili Partition Master Server 14 nie mają takich problemów. Wszystkie partycje są czysto sformatowane i gotowe do przyszłego użytku. Przyjemnym efektem ubocznym tej funkcji jest to, że formatowanie ułatwia również określenie, na przykład, czy błąd systemu został spowodowany przez konkretną partycję.

Płynna migracja systemów

W małych i średnich przedsiębiorstwach systemy muszą być migrowane na nowy sprzęt w regularnych odstępach czasu. Średnio powinno się to odbywać co trzy do pięciu lat. Płynne przeniesienie nie zawsze jest łatwe - zwłaszcza gdy np. systemy operacyjne muszą zostać przeniesione z dysku HDD na SSD. Partition Master Server 14 przejmuje to zadanie i w ten sposób zapewnia, że pracownicy mogą szybko aktywować się z nowym sprzętem.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne: Windows Server 2003, 2008, 2012, 2016, 2019 lub Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10

Miejsce na dysku: co najmniej 100 MB

Pamięć: co najmniej 512 MB

Procesor: co najmniej X86 (500 MHz) lub porównywalny

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "EaseUS Partition Master Server 17"
2 lis 2020

Sehr zufrieden!

Super, hat alles sehr gut geklappt, wie immer!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany