Infolinia 0800 702813
 
Easy Photo Editor Pro

Easy Photo Editor Pro

189,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2022
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zmień swoje cyfrowe zdjęcie w doskonałą pocztówkę! Bez względu na to, czy jest to przechodzień,... więcej

Informacje o produkcie "Easy Photo Editor Pro"

Zmień swoje cyfrowe zdjęcie w doskonałą pocztówkę! Bez względu na to, czy jest to przechodzień, zwisający kabel, czy po prostu niechciany cień, możesz łatwo usunąć ze swojego zdjęcia obiekty odwracające uwagę. Usuń niechciane obiekty jednym kliknięciem! Nasz prosty edytor zdjęć pomaga wybrać cały obiekt i odtworzyć to, co znajduje się pod nim, aby stworzyć czystą, idealną pocztówkę bez skaz i zakłóceń.

Prosty edytor zdjęć Pobierz
Usuń zakłócenia na swoich zdjęciach jednym kliknięciem! SoftOrbit Prosty edytor zdjęć udoskonala funkcje Inteligentnego wyboru, Inteligentnej maski i Inteligentnego tła, umożliwiając wybieranie i usuwanie obiektów, takich jak rozpraszające cienie, słupy energetyczne czy przypadkowi przechodnie.

Usuwaj obiekty jednym kliknięciem
Nie potrzebujesz już drogiego programu do edycji zdjęć, aby zmienić swoje cyfrowe zdjęcia w arcydzieła. Prosty edytor zdjęć SoftOrbit uporządkuje Twoje zdjęcia, pomagając Ci wybrać i usunąć niechciane obiekty, poprawić zdjęcia automatycznie lub pod Twoim nadzorem, wyostrzyć szczegóły, wyrównać horyzont i odpowiednio wykadrować obraz. Narzędzie jest małe i szybkie. W krótkim czasie zaczniesz używać go jak profesjonalista, robiąc doskonałe zdjęcie za doskonałym.
Może zrobiłeś doskonałe zdjęcie, ale jakiś obiekt, np. osoba w tle lub samochód, zasłania Ci widok. Proste oprogramowanie do edycji zdjęć ma narzędzia, które pozwalają łatwo usunąć te niepożądane obiekty. Jednym kliknięciem możesz usunąć cienie, ludzi lub inne obiekty, które przeszkadzają.
Oprogramowanie do prostej edycji zdjęć pozwala nie tylko na usunięcie niechcianych obiektów, ale także na naprawienie wielu innych błędów, takich jak czerwone oczy, oraz na dostosowanie jasności, kadrowania, wyrównania i kontrastu. Wystarczy wybrać odpowiednie narzędzie i kliknąć część zdjęcia, którą chcesz poprawić.
Dzięki programowi Simple Photo Editor firmy SoftOrbits możesz sprawić, że Twoje zdjęcia będą wyglądały profesjonalnie i bez zbędnych zakłóceń. Program ten posiada narzędzia, które pozwolą Ci usunąć niechciane obiekty lub wyostrzyć szczegóły zdjęcia i usunąć niedoskonałości.
Program jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, a rezultaty jego pracy będą Cię zachwycać. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy profesjonalnym fotografem, ten program sprawi, że Twoje zdjęcia będą krystalicznie czyste i pozbawione niedoskonałości.
Program może poprawić Twoje zdjęcie automatycznie lub możesz wybrać zmiany, które chcesz wprowadzić. Możesz wykonać wiele czynności, aby wyostrzyć zdjęcie lub dopasować je do horyzontu. Niezależnie od tego, co chcesz poprawić, program Simple Image Editor pomoże Ci edytować zdjęcie, aby stworzyć idealne zdjęcie.

Zarządzaj swoją kolekcją zdjęć

Kiedy przeglądasz swoją kolekcję zdjęć, prawdopodobnie widzisz wiele zdjęć, które są do siebie tak podobne, że nie warto ich zatrzymywać. Prosty edytor zdjęć SoftOrbit jest wyposażony w wygodny menedżer plików, który pozwala na przeglądanie całej kolekcji zdjęć i usuwanie duplikatów za pomocą kilku kliknięć.

Oprócz niechcianych elementów możesz również usunąć datownik, logo lub znak wodny. Po załadowaniu zdjęcia możesz wybrać obszar, w którym znajduje się niechciany obiekt lub tekst, a intuicyjne oprogramowanie do usuwania znaków wodnych usunie go i dopasuje pozostały obszar do reszty zdjęcia.

Jeśli chcesz tworzyć zdjęcia o profesjonalnej jakości, to oprogramowanie może Ci pomóc. W zestawie narzędzi znajduje się wiele opcji, a większość z nich to działania wykonywane jednym kliknięciem. Ponadto możesz obracać, przycinać lub kadrować swoje zdjęcie, aby je wyróżnić. Jest tak wiele opcji, a wszystko to jest łatwe i szybkie.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Easy Photo Editor Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany