Infolinia 0800 702813
 
Easy Photo Unblur

Easy Photo Unblur

189,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2020
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
W przeciwieństwie do innych programów do wyostrzania zdjęć, Easy Photo Unblur nie używa... więcej

Informacje o produkcie "Easy Photo Unblur"

W przeciwieństwie do innych programów do wyostrzania zdjęć, Easy Photo Unblur nie używa prostego filtra wyostrzającego, ale ma złożone algorytmy wyostrzania oparte na szybkiej transformacie Fouriera. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wyostrzyć zdjęcie.

Jak mogę wyostrzyć obraz?
Możesz użyć tego oprogramowania do szybkiego wyostrzenia obrazu. Usuwa ono rozmycie spowodowane ruchem i ostrością, wykorzystując wojskowy program "blind deconvolution technology", który oczyszcza rozmazany obraz. Po załadowaniu zdjęcia możesz wybrać opcję "Redukcja rozmycia", aby usunąć rozmycie i dostosować ostrość. Możesz też użyć trybu wsadowego, aby usunąć szum z wielu zdjęć jednocześnie.

Wystarczy, że prześlesz swoje zdjęcie za pomocą opcji Dodaj pliki, zmienisz ustawienia redukcji szumu w oknie, wybierzesz folder docelowy i klikniesz Start. Możesz wybrać ustawienia wstępne lub wybrać je ręcznie. To oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu, a rozmycie obrazu i usunięcie szumu jest możliwe za pomocą kilku kliknięć.

Jak usunąć rozmycie z obrazu?
Używanie tego programu jest łatwe, a Twoje zdjęcia będą czyste i wyraźne. Możesz dokonać automatycznej lub ręcznej korekty ostrości obrazu, a także zwiększyć rozmycie, aby twarze i ocenzurowane obrazy w tekście stały się nierozpoznawalne. Każda funkcja tego programu jest prosta i nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, aby z niego korzystać. Program jest intuicyjny i usuwa rozmycie ze zdjęć, aby je wyostrzyć.

Dlaczego moje zdjęcia są nieostre?
Twoje zdjęcia mogą być nieostre z wielu powodów. Obiekt lub aparat mogły się poruszyć podczas robienia zdjęcia, albo automatyczna regulacja ostrości mogła skupić się na tle lub innym obrazie. Na szczęście możesz naprawić rozmycie za pomocą tego oprogramowania w następujący sposób:

Poprawianie rozmytego obrazu
Rozmyty obraz możesz poprawić, klikając narzędzie Redukcja rozmycia. Spowoduje to automatyczne wyostrzenie nieostrych zdjęć.

Eliminowanie drgań aparatu
Czasami aparat może spowodować, że zdjęcie będzie nieostre i aby to naprawić, musisz użyć narzędzia Redukcja drgań aparatu. Możesz użyć funkcji Redukcja drgań aparatu, aby usunąć drgania aparatu i rozmycie zdjęcia.

Usuwanie rozmycia w ruchu
Funkcja redukcji rozmycia ruchu jest potrzebna w przypadku zdjęć akcji, które mają niskie ISO lub w których nie użyto lampy błyskowej. Czas otwarcia migawki może nie być wystarczająco szybki, aby uchwycić obraz, zanim obiekt się poruszy. Użyj funkcji Redukcja rozmycia ruchu, aby wyeliminować ten rodzaj rozmycia.

Poprawianie rozmytego tekstu
Funkcja Easy Photo Unblur może cofnąć rozmycie gaussowskie. Przywraca to tekst po wyostrzeniu, dzięki czemu można go odczytać i nadal mieć wyostrzony obraz.

Rozmycie twarzy i innych cenzurowanych części zdjęcia
Za pomocą tego programu możesz rozmyć twarze. Możesz dostosować parametry Wygładzania, aby usunąć artefakty rozmycia tam, gdzie jest to potrzebne.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Easy Photo Unblur"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany