Infolinia 0800 702813
 
Engelmann Media Moviejack

Engelmann Media Moviejack

90,91 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821350
 • 08720254265315
 • 1 Rok
 • DE
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Engelmann Media Moviejack Engelmann Software sprowadza MovieJacka z powrotem... więcej

Informacje o produkcie "Engelmann Media Moviejack"

Engelmann Media Moviejack

Engelmann Software sprowadza MovieJacka z powrotem

Engelmann Software zwraca MovieJack  Firma Dortmund software zmieniła zgrywarkę DVD w potężną i szybką ściągarkę wideo. Zachowano jednak dwie podstawowe zalety "starego" serwisu MovieJack : jego szybkość i czytelne wskazówki dla użytkownika, które pozwalają na obsługę programu za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Dni, w których można było bezkarnie zrywać zabezpieczone przed kopiowaniem płyty DVD, dawno już minęły. Oznaczało to również koniec takiego programu jak MovieJack, który był w tym czasie jednym z najpopularniejszych ripperów DVD.

Program pobiera filmy za jednym naciśnięciem przycisku ze wszystkich popularnych portali wideo, takich jak YouTube, Dailymotion, Vevo, Vimeo oraz z obsługiwanych bibliotek multimedialnych. Wystarczy, że użytkownik skopiuje adres URL żądanego filmu do interfejsu MovieJack.

Firma Engelmann Software postanowiła teraz przywrócić MovieJacka do życia jako program do pobierania filmów. Deweloperzy przywiązywali przy tym wagę do tego, że nowy MovieJack może być używany tak samo łatwo jak jego poprzednik. Zgrywarka DVD stała się teraz bardzo łatwą w użyciu aplikacją do pobierania filmów, która może pobierać filmy w różnych rozdzielczościach.

Nowa wersja MovieJacka oferuje również obsługę playlist. Pozwala to na pobranie kilkuset filmów na komputer za jednym kliknięciem. Obsługiwane jest również równoległe pobieranie filmów, dzięki czemu ograniczenie prędkości pobierania, jak to ma miejsce w przypadku niektórych portali, można łatwo obejść.

MovieJack automatycznie pobiera filmy w najlepszej jakości - nawet w formacie HD lub 4K. Ponadto program do pobierania może zapisać klipy w różnych rozdzielczościach i w ten sposób natychmiast przekonwertować je na żądany format dla używanego urządzenia końcowego. Również w tym przypadku jedno kliknięcie wystarczy, aby potwierdzić wybór.

Dzięki MovieJack możesz również legalnie rozszerzać swoją kolekcję muzyczną i używać programu jako programu do pobierania utworów z YouTube. MovieJack pobiera tylko ścieżkę dźwiękową filmów muzycznych i zapisuje tytuł w formacie MP3 na dysku twardym. Pobieranie plików MP3 chroni użytkowników przed pobieraniem plików muzycznych z niebezpiecznych i nielegalnych źródeł.

Zakupiona wersja MovieJacka oferuje bezpłatne aktualizacje przez 1 rok.

MovieJack: Przegląd najważniejszych funkcji

 1. Pobierz filmy - z takich portali jak YouTube, Dailymotion, Vevo, Vimeo oraz z obsługiwanych bibliotek multimedialnych.
 2. Zapisywanie teledysków w formacie MP3 - pobieranie pojedynczych ulubionych utworów lub całych list odtwarzania i słuchanie ich wielokrotnie.
 3. Brak reklam - klipy reklamowe z początku filmu są automatycznie wycinane
 4. Najwyższa jakość - automatyczne pobieranie najlepszej dostępnej jakości. W HD lub nawet 4K
 5. Pobieranie równoległe - równoległe pobieranie kilku filmów w celu wykorzystania pełnej szerokości pasma
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Engelmann Media Moviejack"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany