Infolinia 0800 702813
 

F-Secure Internet Security 2023

z 58,25 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820096
 • FCIPOB1N001G1
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
Proszę najpierw wybrać wariant

Urządzenie(Urządzenia):

Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
F-Secure Internet Security Pełna wersja Wszechstronna ochrona bankowości, Internetu,... więcej

Informacje o produkcie "F-Secure Internet Security 2023"

F-Secure Internet Security 2022

F-Secure Internet Security Pełna wersja

Wszechstronna ochrona bankowości, Internetu, mediów społecznościowych i nie tylko

Liczne zagrożenia, na jakie narażone są współczesne komputery, są trudne do opanowania dla laika. Złośliwe oprogramowanie, oszustwa bankowe, oprogramowanie ransomware, próby phishingu itp. utrudniają życie. Kupując teraz program F-Secure Internet Security , użytkownicy otrzymują na swoje komputery oprogramowanie zabezpieczające, które zapewnia ochronę przed wszystkimi rozpowszechnionymi obecnie atakami, dzięki czemu korzystanie z komputerów osobistych i przenośnych staje się znacznie bezpieczniejsze. Oprogramowanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik nie musiał się o nic martwić: Wszystkie ważne zadania są wykonywane dyskretnie w tle i nie obciążają nadmiernie zasobów komputera.

Ochrona antywirusowa w programie F-Secure Internet Security korzysta z własnej tzw. chmury zabezpieczeń. W tej bazie danych znajdują się wszystkie popularne typy wirusów i jest ona aktualizowana kilka razy dziennie. Oprogramowanie pobiera stamtąd informacje służące do ochrony komputera. W tym celu program analizuje na przykład pobrane pliki lub uruchomione aplikacje, sprawdzając, czy nie mają one złośliwego charakteru. W ten sposób dane z Internetu są skanowane, zanim jeszcze trafią do urządzenia. Program natychmiast zgłasza również podejrzane działania w pamięci roboczej spowodowane przez zainfekowane programy i umieszcza odpowiednie pliki w kwarantannie.

Ponadto program F-Secure Internet Security ułatwia przeprowadzanie transakcji bankowych w Internecie: Oprogramowanie wykrywa programy lub połączenia, które chcą się przyczepić do transakcji i ewentualnie pobrać z niej dane. Może to doprowadzić do utraty kodów PIN, haseł i innych poufnych informacji. Program SAFE, który jest częścią tej aplikacji, znacznie ułatwia korzystanie z bankowości internetowej. Nie są do tego wymagane żadne inne przeglądarki, a codzienne korzystanie z bankowości internetowej również nie ulega zmianie. Program działa całkowicie w tle i nie ma wpływu na zwykłe korzystanie z przeglądarki internetowej ani na sam komputer.

Dużym zagrożeniem jest również obecne oprogramowanie ransomware: Ten rodzaj złośliwego oprogramowania szyfruje dane na dysku twardym i udostępnia je ponownie dopiero po zapłaceniu pewnej sumy pieniędzy napastnikom. Może to spowodować duże szkody finansowe lub niematerialne. Użytkownicy kupujący produkt F-Secure Internet Security są chronieni przez stałe monitorowanie wszystkich ważnych folderów. Oprogramowanie natychmiast interweniuje w przypadku wykrycia próby szyfrowania, uniemożliwiając w ten sposób osobom atakującym wpływanie na dane. Jest to ważna i kompetentna ochrona danych osobowych, takich jak np. zdjęcia, a także informacji wykorzystywanych zawodowo, a więc cennych.

Jeśli trzeba chronić kilku członków rodziny, program również oferuje odpowiednie rozwiązanie: dzięki zintegrowanemu menedżerowi rodziny użytkownicy mogą określić, z jakich programów lub stron internetowych mogą korzystać i odwiedzać np. dzieci. Można również ograniczyć czas aktywnego korzystania z komputera przez poszczególnych członków rodziny - tak, aby na przykład dzieci nie spędzały całego dnia przy komputerze. Można również blokować nieodpowiednie treści. Zintegrowana jest również wyszukiwarka: interaktywna mapa pokazuje, gdzie w danej chwili znajdują się dzieci. Wykorzystywane są do tego dane GPS i WLAN. Rodzice, którzy obawiają się o bezpieczeństwo swoich dzieci, mogą dokładnie sprawdzić, gdzie się one znajdują, i w razie potrzeby podjąć odpowiednie działania.

Ponadto oprogramowanie zostało zoptymalizowane w taki sposób, aby działało bez problemów również na starszych urządzeniach. Kompletne oprogramowanie zabezpieczające nie wymaga dużych zasobów, dlatego użytkownicy, którzy kupią program F-Secure Internet Security , nie będą mieli problemów nawet ze starszymi urządzeniami. Różne typy licencji gwarantują również możliwość zainstalowania oprogramowania na kilku urządzeniach jednocześnie - idealne rozwiązanie dla gospodarstw domowych posiadających wiele komputerów osobistych i notebooków. Zintegrowana jest również ochrona smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Windows. Dlatego program F-Secure Internet Security to rozsądna inwestycja zapewniająca maksymalną ochronę podczas korzystania z Internetu i komputerów.

 

F-Secure Internet Security

Program Internet Security zapewnia niezawodną ochronę każdego komputera w domu. Nowi klienci otrzymują zaktualizowaną wersję programu F-Secure Internet Security , która chroni również smartfony i tablety. Dotychczasowi klienci mogą nadal odnawiać produkty F-Secure Internet Security.


Najlepsza na świecie ochrona podczas surfowania, korzystania z usług bankowych i zakupów online

Dzięki wielokrotnie nagradzanej ochronie zapewnianej przez produkt F-Secure Internet Security możesz bez obaw surfować po Internecie, robić zakupy i korzystać z usług bankowych online na komputerze, smartfonie i tablecie. Program F-Secure Internet Security automatycznie chroni Ciebie i Twoje urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem, hakerami i kradzieżą tożsamości. Podczas korzystania z Internetu transakcje bankowe są zabezpieczone przez ochronę bankową, a użytkownik może decydować, jakie treści mogą oglądać jego dzieci, a jakich nie.

Wszystko to można uzyskać, korzystając z programu F-Secure Internet Security

Ochrona antywirusowa

Najlepsze na świecie zabezpieczenia antywirusowe chronią Twoje urządzenia przed wirusami, oprogramowaniem ransomware i spyware.
Ochrona przeglądania i bankowości

. Bez obaw rób zakupy online, korzystaj z bankowości i innych czynności związanych z przeglądaniem stron internetowych.
Ochrona przed oprogramowaniem ransomware

Monitoruj ważne foldery i zapobiegaj szyfrowaniu ich przez oprogramowanie ransomware.
Zasady rodzinne

Chroń swoją rodzinę za pomocą jednej subskrypcji i ustalaj zdrowe ograniczenia dotyczące korzystania z urządzeń przez dzieci.


Obejmuje:

 • Oryginalny klucz licencyjny F Secure Internet Security
 • Zweryfikowane łącze do szybkiego pobierania umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura z podatkiem VAT.
 • Instrukcje ułatwiające montaż.

 

Wymagania systemowe

System operacyjny: co najmniej Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 lub nowszy

RAM: co najmniej 1 GB RAM lub lepiej

HDD: co najmniej 600 MB wolnej pamięci

Procesor: Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64 z obsługą SSE2 lub nowszy

Dane techniczne

Obsługiwane platformy
Windows 7 (SP 1), Windows 8.1, Windows 10, Windows 11. Tablety z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Dostępne języki:

čeština, dansk, Deutsch, eesti, Englisch, español, español latinoamericano, français, français canadien, italiano, lietuvių, magyar, Nederlands, norsk, polski, português, português brasileiro, română, slovenščina, suomi, svenska, tiếng Việt, Türkçe, български, ελληνικά, русский, 日本語, 简体中文, 繁體中文 (香港), 繁體中文 (台灣)Właściwości: "F-Secure Internet Security 2023"
System operacyjny:
Windows
Dołączone aplikacje:
Bezpieczne przeglądanie
Blokada dla dzieci
Ochrona przed wirusami
Safe Banking
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "F-Secure Internet Security 2023"
System operacyjny:
Windows
Dołączone aplikacje:
Bezpieczne przeglądanie
Blokada dla dzieci
Ochrona przed wirusami
Safe Banking
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "F-Secure Internet Security 2023"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany