Infolinia +49 3221 2292585
 
F-Secure Mobile Security 2019, 1 Urządzenie1 Rok[ IOS - Android ]

F-Secure Mobile Security 2019, 1 Urządzenie1 Rok[ IOS - Android ]

68,62 PLN * 91,34 PLN * (24,87% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820224
 • FMAVSN1NVXCIN
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Ochrona niezastąpionych Program F-Secure Mobile Security to rozwiązanie zabezpieczające dla... więcej

Informacje o produkcie "F-Secure Mobile Security 2019, 1 Urządzenie1 Rok[ IOS - Android ]"

Ochrona niezastąpionych

Program F-Secure Mobile Security to rozwiązanie zabezpieczające dla urządzeń typu smartphone i wielu komputerów typu tablet. Chroni on zawartość urządzenia, gwarantuje bezpieczeństwo podczas surfowania w ruchu i pomaga w przypadku zgubienia lub kradzieży Urządzenie.

F-Secure 2012

Czy zawartość twojego smartfonu jest dla ciebie ważna? Wyobraź sobie, co byłoby zagrożone, gdyby Twój telefon został zgubiony, skradziony lub zainfekowany przez złośliwe oprogramowanie mobilne: Wszystkie twoje treści, wiadomości, e-maile, zdjęcia... Po prostu niesamowite!

Mobile Security to kompletne rozwiązanie dla bezpieczeństwa Twojego smartfona. To rozwiązanie chroni zawartość telefonu, umożliwia bezpieczne mobilne przeglądanie stron internetowych i pomaga w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu.

Rozwiązanie zabezpieczające dla smartfonów i wielu komputerów typu tablet
mobilne zabezpieczenie

Ważne jest, aby chronić swój smartfon i jego zawartość, ale nie musi być to skomplikowane. Ciesz się spokojem, że zarówno Urządzenie, jak i treści mobilne są dziś chronione:

Kompletne rozwiązanie zabezpieczające dla smartfonów i wielu tabletów z automatyczną aktualizacją. Chroni Twoje dane osobowe i poufne. Wykrywa i blokuje programy szpiegujące, które potajemnie wysyłają Twoje prywatne i poufne dane. Chroni dane w przypadku zgubienia lub kradzieży Urządzeniei pomaga je znaleźć. Chroni przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem.

Zlokalizuj swój zgubiony lub skradziony telefon
Życie jest mobilne. Chronić go.

Program F-Secure Mobile Security to kompletne rozwiązanie zabezpieczające dla telefonów typu smartphone i komputerów typu tablet. Rozwiązanie to chroni zawartość urządzenia, zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim dzieciom podczas przeglądania stron internetowych oraz pomaga w przypadku utraty lub kradzieży telefonu komórkowego.

Bezpieczeństwo podczas surfowania

Dzięki produktowi F-Secure Mobile Security użytkownik natychmiast wie, które witryny internetowe są bezpieczne i których powinien unikać. Strony internetowe, które są przeznaczone do rozpowszechniania złośliwego oprogramowania lub uzyskiwania Twoich danych uwierzytelniających online, takich jak dane bankowe online, są automatycznie blokowane, abyś zawsze był chroniony podczas korzystania z Internetu. Funkcja monitorowania treści przez kontrole rodzicielskie zapewnia ochronę dzieci przed nieodpowiednimi lub szkodliwymi treściami w Internecie.

Chroń swoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami w sieci
Blokuje i lokalizuje Urządzeniew przypadku jego zgubienia

Urządzenia mobilne można łatwo zgubić lub ukraść. Dlatego bardzo ważne jest, aby chronić Urządzeniei móc je zdalnie przeszukiwać i kontrolować. Zdalna blokada, zdalne wycieranie, alarm, lokalizacja i funkcje antykradzieżowe pomagają chronić poufne dane i zlokalizować urządzenie.

W przypadku kradzieży telefonu i wymiany karty SIM, funkcja antykradzieżowa automatycznie blokuje telefon i informuje o nowym numerze. Dzięki rozwiązaniu F-Secure Mobile Security można także znaleźć ludzi i miejsca. Nowa funkcja udostępniania lokalizacji pozwala na informowanie innych o bieżącej lokalizacji. Dodatkowo, aktualny właściciel urządzenia może być w każdej chwili zdalnie zlokalizowany.

Laboratoria F-Secure pracują przez całą dobę.
Ochrona przed wszystkimi wariantami złośliwego oprogramowania

Skorzystaj z automatycznej ochrony w czasie rzeczywistym przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, trojanami i złośliwymi aplikacjami, które są w stanie pozwolić na niezauważalne przekazywanie prywatnych informacji. Automatycznie aktualizowane zabezpieczenia znane na całym świecie firmy F-Secure Labs zapewniają pewność użytkowania Urządzenie- dziś i w przyszłości. Kompleksowa ochrona urządzeń mobilnych:

Chroni tożsamość online i zapewnia bezpieczne surfowanie. Chroni dzieci przed nieodpowiednimi treściami w sieci. Lokalizuje utracone Urządzenielub obecnego właściciela. Blokuje Urządzeniepo utracie i kasuje dane. Chroni przed złośliwymi aplikacjami, złośliwym oprogramowaniem i wirusami. Miliony użytkowników ufają firmie F-Secure w zakresie ochrony swoich danych - w domu, w biurze lub na urządzeniach przenośnych.

Chroni twoje dzieci

Kontrola rodzicielska zapewnia, że dzieci są chronione przed nieodpowiednimi treściami w sieci. W przypadku filtru treści można wybierać spośród predefiniowanych ustawień w zależności od wieku dziecka lub wybrać jedną z 15 różnych kategorii treści: Dorośli, czat, randki, narkotyki, hazard, podburzanie, sport, podróże, przemoc, broń, webmail, piaskownica, fora, blogi i portale społecznościowe. Za pomocą funkcji udostępniania lokalizacji i zdalnej lokalizacji można również łatwo zlokalizować obecnego właściciela urządzenia.

Najszybsza możliwa ochrona

Regularne automatyczne aktualizacje gwarantują, że Twój smartfon jest jak najszybciej chroniony przed nowymi zagrożeniami mobilnymi. Laboratoria firmy F-Secure, które działają na całym świecie 24 godziny na dobę, gwarantują najkrótsze czasy reakcji i terminowe działania w przypadku nowych i aktualnych zagrożeń.

Cechy:
 • Chroni Twoje osobiste i poufne treści przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.
 • Pozwala na bezpieczne surfowanie i chroni Twoją tożsamość online
 • Zlokalizuj zgubiony lub skradziony telefon lub osobę, z którą jest on połączony.
 • Chroń swoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami w sieci
 • Zlokalizuj swoje dzieci w dowolnym momencie za pomocą ich telefonu komórkowego
Wymagania

Program F-Secure Mobile Security obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne, w tym Symbian i Windows Mobile: Android 1.6, 2.x, Symbian S60 Edition 3 i 5, Windows Mobile 6 Professional(bez kontroli rodzicielskiej), Windows Mobile 6 Standard(bez kontroli rodzicielskiej).

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny F-Secure Mobile Security 1 Urządzenie1 Rok[ IOS - Android ]
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Ochrona przed wirusami
System: Android, iOS
Właściwości: "F-Secure Mobile Security 2019, 1 Urządzenie1 Rok[ IOS - Android ]"
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Ochrona przed wirusami
System: Android, iOS
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "F-Secure Mobile Security 2019, 1 Urządzenie1 Rok[ IOS - Android ]"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany