Infolinia 0800 702813
 

F-Secure Safe Internet Security 2021

71,20 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821543
 • FCFXBR1N001E1
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenia / rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Informacje o produkcie "F-Secure SAFE" Program F-Secure SAFE chroni komputer przed wirusami,... więcej

Informacje o produkcie "F-Secure Safe Internet Security 2021"

Informacje o produkcie "F-Secure SAFE"

Program F-Secure SAFE chroni komputer przed wirusami, oprogramowaniem okupowym i trojanami. Aby to zrobić, SAFE stale sprawdza strony internetowe banków pod kątem autentyczności i bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz cieszyć się równie bezpieczną bankowością internetową na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym. Tymczasem funkcje rodzinne sprawiają, że Twoje potomstwo nie ma dostępu do stron, na których nie prowadzi działalności gospodarczej, szczególnie w młodym wieku.

Funkcje F-SECURE SAFE w skrócie

 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, w tym wirusami, trojanami i okupem
 • Ochrona przeglądarki i bankowości
 • Manager rodzinny z indywidualnie konfigurowanymi profilami
 • elastyczne licencjonowanie w zależności od liczby używanych urządzeń
 • Ochrona prywatności
 • dla komputerów PC i Mac

Wielokrotnie nagradzana ochrona przed wirusami: z F-Secure SAFE w najnowszej wersji

Praktyczne, wszechstronne rozwiązanie, które firma F-Secure sama określa jako "najlepszą na świecie ochronę przed wirusami" i które zostało również nagrodzone w 2018 r. przez AV-Test jako "najlepsza ochrona". SAFE chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed trojanami, wirusami i okupem, a także nieautoryzowanym dostępem do stron internetowych, na przykład w gospodarstwach domowych z dziećmi. SAFE działa również na urządzeniach z systemem Android i iOS, a następnie oferuje kompleksową ochronę aplikacji.

Nagrodzona ochrona przed wirusami działa "cicho i potajemnie" w tle, nie obciążając dostępnych zasobów komputera, wcześnie identyfikuje potencjalne złośliwe oprogramowanie, ostrzega i przenosi je do kwarantanny do czasu podjęcia dalszych działań. Program F-Secure SAFE jest m.in. w stanie wykrywać złośliwe oprogramowanie, takie jak wirusy, konie trojańskie, okup lub oprogramowanie szpiegujące, zarówno w czasie rzeczywistym, jak i podczas kontroli manualnych. W szczególności, ochrona przed okupem zapewnia kompleksową ochronę przed przestępczymi, wymuszającymi działaniami w Internecie.

Łatwe tworzenie zdrowego środowiska online

Bezpieczne środowisko online ma ogromne znaczenie, zwłaszcza dla dzieci. W końcu w sieci czai się wiele niebezpieczeństw, których nasze dzieci nie są jeszcze w stanie ocenić. Dzięki funkcji F-Secure Family Manager rodzice mogą ustalać jasne zasady i łatwo odpoczywać. Przede wszystkim jest to zdolność do blokowania pewnych treści, które są nieodpowiednie dla wieku dzieci. Kolejną praktyczną funkcją jest sterowanie aplikacją.

Pozwala to rodzicom na blokowanie lub zezwalanie na korzystanie z niektórych aplikacji lub na ustalanie limitów czasowych ich używania. Ustawienie ogólnych limitów czasowych również nie stanowi problemu. Wystarczy kilka kliknięć, aby ustawić czas, w którym smartfon dla dzieci jest całkowicie zablokowany lub tylko dla niektórych działań. Dodatkowo "Wyszukiwarka" umożliwia lokalizację potomstwa wraz z wyświetleniem pozycji na interaktywnej mapie.

Z kontrolą rodzicielską, wyszukiwaniem urządzeń i ochroną przeglądarki

Dalsze funkcje SAFE to ochrona przeglądarki i kontrola rodzicielska. Oprogramowanie sprawdza odwiedzoną przez Ciebie stronę internetową, weryfikuje autentyczność szyfrowania i w ten sposób gwarantuje Ci bezpieczne surfowanie bez konieczności wchodzenia na Twoje dane osób trzecich. 

W gospodarstwach domowych z dziećmi można korzystać z funkcji kontroli rodzicielskiej, w której można tworzyć indywidualne profile. Dzięki tej funkcji można na przykład ograniczyć czas, jaki dziecko może spędzać na komputerze, monitorować zachowanie podczas surfowania i zapewnić, że w pierwszej kolejności nie otworzą się szkodliwe strony internetowe lub te z wątpliwymi treściami. Wyszukiwanie urządzenia "Finder" pomaga w szybkim ponownym odnalezieniu urządzenia mobilnego.

Wybierz bezpieczeństwo: z F-Secure SAFE 2021

Kup inteligentne oprogramowanie i chroń swój komputer i urządzenia mobilne! Kup już dziś produkt F-Secure SAFE w sklepie Blitzhandel24, aby od teraz być dosłownie po "bezpiecznej stronie". W razie jakichkolwiek pytań, nasz kompetentny zespół wsparcia z przyjemnością pomoże w każdej chwili. 

 

Wymóg systemowy

Platforma Windows, Apple macOS, Android, Apple iOS
System operacyjny Windows (Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 - każdy z SP1), MacOS (10.14 Mojave, 10.13 High Sierra, Sierra 10.12, El Capitan 10.11), Android 5.0 (lub wyższy), iOS 10 (lub wyższy), brak wsparcia dla tabletów opartych na ARM
Procesor Procesor Intel Pentium 4 o częstotliwości co najmniej 2 GHz (Windows), procesor dwurdzeniowy (Mac)
Pamięć 1 GB pamięci (minimum)
Karta graficzna nIE DOTYCZY
Karta dźwiękowa nIE DOTYCZY
Dysk twardy 1,2 GB (w systemie Windows), 250 MB (w systemie MacOS)
Ekran Minimalna rozdzielczość ekranu 1,024 x 768 pikseli
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Ochrona przed wirusami, Urządzenie wielofunkcyjne
Właściwości: "F-Secure Safe Internet Security 2021"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Ochrona przed wirusami, Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "F-Secure Safe Internet Security 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany