Infolinia 0800 702813
 

F-Secure Total Security & VPN 2023

169,98 zł * 340,01 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820541
 • FCFTBR1N003E2
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenie(Urządzenia):

Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup produkt F-Secure Total Security i VPN i ciesz się optymalną ochroną Użytkownicy, którzy... więcej

Informacje o produkcie "F-Secure Total Security & VPN 2023"

Kup produkt F-Secure Total Security i VPN i ciesz się optymalną ochroną

Użytkownicy, którzy zakupią produkty F-Secure Total Security i VPN , mogą usiąść wygodnie i zrelaksować się w obliczu zagrożeń sieciowych. Wydajna i wszechstronna ochrona firmy F-Secure roztacza niezawodny parasol ochronny nad maksymalnie pięcioma urządzeniami. Nie ma znaczenia, czy jest to system Windows, macOS, iOS czy Android.

Kompleksowa ochrona antywirusowa stanowi poduszkę uspokajającą, która chroni dane i prywatność przed nieuprawnionym dostępem. Równocześnie oszczędzająca zasoby ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym zapewnia niezawodne wykrywanie zagrożeń bez obniżania wydajności systemu. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

Wszystkie najważniejsze informacje w skrócie

 • Ochrona nawet pięciu urządzeń przed zagrożeniami przy użyciu tylko jednego produktu zabezpieczającego.
 • Zgodność z systemami Windows, macOS, iOS i Android.
 • Nieskomplikowany i szybki montaż bez specjalistycznej wiedzy.
 • Bezpieczne transakcje finansowe i bankowość internetowa dzięki ochronie bankowości.
 • Zintegrowana ochrona przeglądarki gwarantuje bezpieczne surfowanie po Internecie.
 • Szerokie możliwości konfiguracji zintegrowanej kontroli rodzicielskiej.
 • Anonimowo i bezpiecznie w podróży dzięki F-Secure Total Security VPN .
 • Dzięki menedżerowi haseł KEY, wszystkie ważne hasła są zawsze pod ręką.

Dlaczego firma F-Secure?

 

 • Bezpieczeństwo w sieci w krajach nordyckich
 • Flaga z kluczem fińskim jest zarejestrowanym znakiem towarowym, potwierdzającym, że produkt został wyprodukowany w Finlandii.
 • Wielokrotnie nagradzana ochrona
 • Ochrona na najwyższym poziomie, wyróżniona wieloma nagrodami za najlepszą ochronę na świecie.
 • Sojusze na rzecz nadzoru poza granicami kraju
 • Znajduje się poza granicami Rosji, Chin, USA i innych krajów, w których prowadzi się obserwację przy użyciu 14 oczu.
 • Zgodność z przepisami UE dotyczącymi ochrony danych
 • Dane osobowe użytkowników są przetwarzane zgodnie z przepisami UE i GDPR.
 • TOTAL obejmuje wszystkie zabezpieczenia, których potrzebujesz, aby chronić swoją aktywność w sieci, swoje urządzenia i siebie

Cała potrzebna ochrona w jednym pakiecie

    SAFE Internet Security

    Ochrona przed wirusami i oprogramowaniem ransomware, bezpieczne zakupy i bankowość online
    FREEDOME VPN

    Zachowaj prywatność podczas przeglądania stron internetowych i zabezpiecz się przed hakerami, śledzącymi i natrętnymi firmami
    Menedżer haseł F-Secure ID PROTECTION

    Zarządzanie hasłami i ochrona tożsamości online z ostrzeżeniami o naruszeniu prywatności w czasie rzeczywistym

Jak chroni Cię aplikacja TOTAL
TOTAL to kompletny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz, aby chronić swoją prywatność i urządzenia przed zagrożeniami internetowymi.

Powstrzymaj wirusy i chroń swoje pieniądze

Nasz wielokrotnie nagradzany program antywirusowy nie tylko chroni Cię przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Dzięki usłudze Banking Protection chronisz swoje pieniądze podczas korzystania z bankowości i zakupów online. Blokowanie witryn internetowych, które próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe, za pomocą funkcji Ochrona przeglądania.

Zabezpiecz swoje połączenie internetowe za pomocą VPN

Chroń swoją prywatność i szyfruj swoje połączenie internetowe za pomocą szybkiej i nieograniczonej sieci VPN, aby uniemożliwić hakerom, trackerom i natrętnym firmom szpiegowanie Twojej aktywności online.

Zapobiegaj kradzieżytożsamości online

Chroń swoją tożsamość online, bezpiecznie przechowując hasła i uzyskując do nich dostęp z dowolnego urządzenia dzięki poręcznemu menedżerowi haseł. Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym o włamaniu do serwisu internetowego, z którego korzystasz, i wycieku Twoich danych osobowych do Internetu.

Optymalizacja pod kątem przesyłania strumieniowego i gier

Aktywuj tryb gier, aby zachować bezpieczeństwo podczas gry lub przesyłania strumieniowego multimediów bez utraty wydajności. Tryb gier optymalizuje ustawienia i funkcje zabezpieczeń oraz systemu Windows, zapewniając niezakłócone działanie systemu.

Rozszerzona kontrola rodzicielska

Ustaw zdrowe ograniczenia dla dzieci dotyczące ich urządzeń osobistych. Chroń je przed szkodliwymi treściami w sieci i ogranicz ich czas spędzany na ekranie. Zarządzaj limitami zdalnie w usłudze Moja firma F-Secure.


Funkcja DeepGuard i ochrona przed śledzeniem

Złośliwe oprogramowanie cyfrowe często pojawia się szybciej niż można to policzyć. Całe szczęście, że funkcja DeepGuard firmy F-Secure Total Security and VPN skanuje wszystkie aplikacje w tle w poszukiwaniu podejrzanej aktywności. Dzięki schematowi monitorowania opartemu na zachowaniu system zgłasza podejrzane działania. Wirusy, oprogramowanie ransomware i złośliwe oprogramowanie nie mają żadnych szans. Użytkownicy mogą również wybierać między wygodnymi funkcjami automatycznymi a różnymi opcjami konfiguracji. Przede wszystkim dostępne są dowolnie konfigurowalne białe listy i opcje skanowania.

Ochrona przed niepożądanym śledzeniem w Internecie jest co najmniej równie ważna. Ochrona przed śledzeniem, będąca ważną funkcją produktów F-Secure Total Security i VPN, sprawdza witryny internetowe, które potajemnie chcą instalować na urządzeniach pliki cookie służące do śledzenia. Funkcję przeciwdziałania śledzeniu uzupełnia mapowanie śladów, które pozwala zidentyfikować źródło zagrożenia. Równocześnie ochrona przed śledzeniem śledzi komunikację aplikacji ze wszystkich urządzeń.

Anonimowość i swobodny dostęp do sieci

Anonimowość w Internecie to wielka zaleta. W tym celu specjaliści ds. zabezpieczeń z firmy F-Secure dodali atrakcyjną funkcję FREEDOME VPN, która otwiera świat Internetu przed użytkownikami, którzy zakupią produkty F-Secure Total Security i VPN . Funkcja ta przekierowuje dostęp przez wiele serwerów na całym świecie, skutecznie maskując adres IP za pomocą opcji serwera VPN.

Oznacza to, że nie można go już wyśledzić. Sieć FREEDOME VPN może być także używana do symulowania adresów IP pochodzących z różnych krajów, co umożliwia dostęp do międzynarodowych treści internetowych.

Menedżer haseł i kontrola rodzicielska

Dziś dzieci są w domu także w Internecie. Program F-Secure Total Security and VPN ma menedżera rodzinnego, dzięki któremu dzieci mogą z czystym sumieniem oglądać filmy, grać w gry, surfować i korzystać z sieci społecznościowych. Dzięki temu użytkownicy mogą ustalić rozsądne limity dla swoich dzieci i w ten sposób zapewnić im optymalną ochronę.

Kolejną podstawową funkcją programu F-Secure Total Security and VPN jest menedżer haseł KEY. Dzięki intuicyjnemu menedżerowi hasła mogą być nie tylko bezpiecznie przechowywane. Użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do swoich haseł z dowolnego urządzenia, a tym samym w każdej chwili uzyskać dostęp do wszystkich swoich kont.

 

Najbardziej zaawansowane funkcje zabezpieczeń w jednej subskrypcji:

Antywirus
Ochrona przeglądania
Ochrona przed oprogramowaniem Ransomware
Ochrona bankowości
Kontrola rodzicielska
Tryb gier
Ochrona osobistej sieci VPN
Ochrona przed śledzeniem wirtualnej lokalizacji
Wyłącznik
Menedżer haseł
Automatyczne wypełnianie poświadczeń
Monitorowanie tożsamości online
Alerty o naruszeniach
Moje konto F-SecureBezpłatna obsługa klienta

Szczegółowe informacje o zaletach produktu F-Secure Total Security

Antywirus: nasza wielokrotnie nagradzana technologia chroni urządzenia przed wirusami, trojanami, oprogramowaniem ransomware, adware, keyloggerami, programami szpiegującymi i innym złośliwym oprogramowaniem.

Ochrona przeglądania: przeglądaj sieć i chroń się przed szkodliwymi i niebezpiecznymi witrynami, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i prywatność.

Ochrona przed oprogramowaniemransomware: Bądź o krok przed przestępcami internetowymi i chroń się przed coraz bardziej rozpowszechnionym oprogramowaniem ransomware.

Ochronabankowości: Ochrona bankowości informuje użytkownika o wejściu do bezpiecznej witryny bankowej i chroni jego pieniądze, zabezpieczając połączenie z witryną.

Kontrola rodzicielska: chroń bezpieczeństwo swoich dzieci w Internecie, stosując zasady rodzinne, ograniczając czas spędzany na ekranie i blokując szkodliwe treści.

Tryb Gaming Mode: korzystaj z chronionych gier i transmisji strumieniowych na komputerach z systemem Windows, zachowując bezkompromisową wydajność.

Personal VPN: Chroń swoją prywatność, szyfrując połączenie i ukrywając swój prawdziwy adres IP przed odwiedzanymi witrynami.

Ochrona Wi-Fi: połączenie internetowe jest zabezpieczone, aby nikt nie mógł się do niego włamać, gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi.

Lokalizacja wirtualna: zmień swoją lokalizację wirtualną i dodaj ochronę prywatności.

Ochrona przed śledzeniem: uniemożliwienie reklamodawcom śledzenia użytkownika i zarabiania pieniędzy kosztem jego prywatności.

Funkcja wyłączania: zapobieganie przypadkowemu wyciekowi danych do Internetu podczas chwilowych przerw w działaniu sieci VPN. Dostępna dla systemów Windows, Mac i Android.

F-Secure Password Manager: przechowuj swoje hasła i uzyskuj do nich bezpieczny dostęp z dowolnego urządzenia. Użytkownik otrzymuje powiadomienia o słabych i wielokrotnie używanych hasłach oraz może generować silne hasła.

Autouzupełnianie poświadczeń: Przyspiesz i ułatw logowanie do usług online dzięki automatycznemu wypełnianiu bezpiecznie przechowywanych nazw użytkowników i haseł.

Monitorowanie tożsamości online: połączenie ludzkiej inteligencji i całodobowego monitorowania ciemnych stron internetowych w celu odnalezienia danych osobowych w przypadku naruszenia danych.

Ostrzeżenia o naruszeniach danych: Alerty o naruszeniu bezpieczeństwa w systemach Android i iOS informują użytkownika o włamaniu do popularnej usługi, co naraża go na ryzyko naruszenia jego własnego konta.

Moje konto F-Secure: Odnów ochronę lub zarządzaj nią za pomocą łatwej w użyciu usługi zarządzania.

Bezpłatna pomoc techniczna dla klientów: uzyskaj bezpłatną pomoc i wsparcie od ekspertów firmy F-Secure.

 

Wymagania systemowe programu F-Secure Total Security

Dzięki wszystkim opcjom subskrypcji TOTAL można monitorować do 10 adresów e-mail pod kątem naruszeń danych.

Dostęp do funkcji monitorowania tożsamości na pulpicie uzyskuje się z sekcji Moja firma F-Secure. Funkcja autouzupełniania haseł jest dostępna w przeglądarkach Chrome i Firefox.

Sieć FREEDOME VPN jest dostępna na całym świecie, z wyjątkiem niektórych krajów na Bliskim Wschodzie i w Chinach. Zobacz pełną listę krajów, w których dostępny jest program FREEDOME.
Obsługiwane platformy

Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, macOS 10.15 (Catalina) lub nowszy, iOS 14 lub nowszy, Android 7.0 lub nowszy. Tablety z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Dostępne języki:

Dansk, Deutsch, Englisch, español, español latinoamericano, français, français canadien, italiano, lietuvių, Nederlands, Norsk, polski, português, português brasileiro, suomi, svenska, tiếng Việt, русский, 日本語, 繁體中文 (香港)

Właściwości: "F-Secure Total Security & VPN 2023"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Anti-Tracking
Bezpieczne przeglądanie
Blokada dla dzieci
Firewall
Gamer Mode
Ochrona przed wirusami
Password Manager
Safe Banking
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Wi-Fi security
Jak działa program F-Secure Total Security?
SAFE to pakiet bezpieczeństwa internetowego, który można zainstalować na komputerze, smartfonie lub tablecie. Posiada szeroki zakres funkcji i działa dyskretnie w tle, nie spowalniając pracy urządzenia. Ochrona antywirusowa chroni urządzenie przed programami, które mogą wykraść dane osobowe, uszkodzić urządzenie lub wykorzystać je do nielegalnych celów. Domyślnie ochrona antywirusowa usuwa wszystkie złośliwe pliki zaraz po ich znalezieniu, aby nie mogły wyrządzić żadnych szkód. Oprogramowanie automatycznie skanuje lokalne dyski twarde, wszelkie nośniki wymienne (np. dyski przenośne lub płyty DVD) oraz wszelkie pobierane treści. Funkcja Ochrona przegl dania pomaga w bezpiecznym korzystaniu z Internetu, udostępniaj c w przegl darce klasyfikacje bezpiecze stwa witryn internetowych i blokuj c dost p do witryn, które zosta y zaklasyfikowane jako szkodliwe. Ochrona bankowości to kolejna warstwa zabezpieczeń, która uniemożliwia napastnikom zakłócanie poufnych transakcji i chroni użytkownika przed szkodliwymi działaniami podczas uzyskiwania dostępu do banku internetowego lub wykonywania transakcji online. SAFE posiada również funkcję kontroli rodzicielskiej, która pozwala kontrolować, kiedy i jak długo dziecko może korzystać z urządzenia. Na smartfonach i tabletach można używać funkcji kontroli rodzicielskiej do blokowania witryn zawierających nieodpowiednie treści. Można także użyć kontroli aplikacji, aby uniemożliwić dzieciom korzystanie z nowych aplikacji do czasu ich zatwierdzenia przez użytkownika.
Jak działa ochrona tożsamości?
Funkcja F-Secure ID PROTECTION pomaga chronić dane osobowe, takie jak nazwy użytkowników, hasła i numery kart kredytowych, powiadamiając użytkownika o naruszeniu usług online, z których korzysta, i podając konkretne instrukcje dotyczące sposobu naprawienia incydentu przy minimalnych szkodach. Wystarczy dodać adresy e-mail używane do logowania się w serwisach internetowych, a program będzie monitorował przypadki naruszenia danych, w których mogło dojść do wycieku informacji o użytkowniku. Użytkownik ma również do dyspozycji bezpieczny skarbiec, w którym może przechowywać wszystkie swoje hasła, wypełniany automatycznie podczas logowania się do usług w przeglądarkach Chrome i Firefox.
Jak działa usługa F-Secure Freedom VPN?
VPN, czyli wirtualna sieć prywatna, szyfruje Twoje połączenie z Internetem. VPN tworzy tunel między Twoim urządzeniem a siecią Twojego dostawcy VPN. Twój ruch internetowy przechodzi przez ten tunel do serwera VPN, a następnie do witryny lub usługi internetowej, z którą się łączysz. Ukrywa to Twój prawdziwy adres IP i sprawia, że wygląda na to, że Twój ruch internetowy pochodzi z sieci Twojego dostawcy VPN.
Jakie platformy są obsługiwane?
BEZPIECZEŃSTWO: Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, macOS 10.15 (Catalina) lub nowszy, iOS 11 lub nowszy, Android 7.0 lub nowszy. Tablety z procesorami ARM nie są obsługiwane. FREEDOME: Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, macOS 10.12 lub nowszy, iOS 11 lub nowszy, Android 5.0 lub nowszy. OCHRONA ID: Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, macOS 10.13 (High Sierra) i nowsze. Android 6.0 lub nowszy, iOS 13 lub nowszy. Dostęp do funkcji monitorowania tożsamości na pulpicie można uzyskać w sekcji Moja firma F-Secure. Automatyczne wprowadzanie hasła jest dostępne w przeglądarkach Chrome i Firefox.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "F-Secure Total Security & VPN 2023"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Anti-Tracking
Bezpieczne przeglądanie
Blokada dla dzieci
Firewall
Gamer Mode
Ochrona przed wirusami
Password Manager
Safe Banking
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Wi-Fi security
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "F-Secure Total Security & VPN 2023"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany