Infolinia +49 3221 2292585
 
Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz

Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz

458,77 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820462
 • 01347-0550
 • 365 dni
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz Idealny dla wszystkich tych, którzy... więcej

Informacje o produkcie "Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz"

Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz

Idealny dla wszystkich tych, którzy chcą szybko i łatwo pisać faktury.

Innowacyjne oprogramowanie księgowe online lexoffice jest dostępne w trzech wersjach. Kompaktowy pakiet oszczędnościowy lexoffice invoice & finance jest wystarczający dla oferty i wystawcy faktur, który zleca wszystko inne do urzędu skarbowego. Ponadto, na desce rozdzielczej znajduje się prosty przegląd finansowy, jak również bankowość internetowa z automatycznym uzgadnianiem płatności. Mniej znaczy więcej, mówi zwięźle samotny księgowy i zwraca się do swojej firmy.

 • do użytku dla 1 branży / firmy
 • Dostęp dla wielu użytkowników/pracowników
 • Dostęp dla konsultantów podatkowych możliwy
 • Pisanie ofert i faktur
 • Bankowość internetowa z uzgadnianiem płatności
 • Praca mobilna na smartfonie i tablecie

365 dni pracy

W ciągu 365-dniowego okresu użytkowania oprogramowania, użytkownik ma dostęp do pełnego zakresu oprogramowania i otrzymuje wszystkie aktualizacje bezpłatnie. Dzięki temu możesz pracować z najnowszym oprogramowaniem 365 dni w roku.

Pod koniec okresu użytkowania musi on zostać przedłużony za opłatą. W przeciwnym razie można uzyskać dostęp tylko do swoich danych, ale nie można już korzystać z programu.

Funkcje Urzędu LexOffice

Faktury i finanse w Biurze LexOffice

Automatyczna księgowość online

Dzięki lexoffice możesz prowadzić księgowość automatycznie i szybko. Ponieważ po prostu tworzysz oferty i piszesz faktury, a lexoffice zajmuje się księgowością w sposób zgodny z prawem i prawidłowym prowadzeniem księgowości. Dzięki temu oszczędzasz czas i zawsze wiesz, jak stoisz finansowo.

 • Dla freelancerów, założycieli, osób pracujących na własny rachunek i małych przedsiębiorstw
 • Po prostu zacznij i używaj bez żadnej wiedzy księgowej
 • Praca mobilna: Online i przez aplikację
 • Aplikacja dla Apple iOS i Android
 • do użytku dla 1 branży / firmy
 • Ramki na konta: SKR 03, SKR 04, bez możliwości rozbudowy
 • Język: tylko niemiecki
 • Stawki VAT: 0%, 7%, 19
 • Waluta: Tylko euro

Wszystkie funkcje Lexoffice Invoice & Finance

Napisz
cytaty Tworzenie przekonujących cytatów w swoim projekcie szybko i łatwo, z wszystkimi niezbędnymi adnotacjami dla pewności prawnej.

API
Rozszerzaj lexoffice zgodnie z potrzebami za pomocą licznych aplikacji i systemów partnerskich. Dostosuj lexoffice do swoich potrzeb dzięki naszym licznym rozszerzeniom.

Napisać potwierdzenie zamówienia
Zmień swoją ofertę w potwierdzenie zamówienia za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a Twoi klienci są zadowoleni.

Wprowadzenie dokumentu
Wprowadź faktury i paragony tak szybko jak zdjęcia z wakacji - dzięki aplikacji. Wszystkie paragony w jednym miejscu (poprzez PDF, skany, zdjęcia aplikacji).

Tablica rozdzielcza
Najważniejsze dane na pierwszy rzut oka przez cały czas: Salda rachunków, otwarte faktury, bieżące zobowiązania z tytułu podatku od sprzedaży, przychody i koszty

Wymiana danych
Wymiana danych staje się dziecinnie łatwa: DATEVconnect online, eksport w standardowym formacie DATEV, jako PDF, w formacie CSV lub TXT.

dane dotyczące przywozu
Wystarczy zaimportować istniejące kontakty od klientów lub dostawców. Jak również bezpośrednio Państwa produkty i usługi.

dane eksportowe
Eksport w formacie PDF, CSV i TXT. Dodatkowo, eksport DATEV: wszystkie dane rezerwacji wraz z planem kont, numerami konsultanta i klienta.

Elastyczny układ faktur
Wystarczy kilka kliknięć, aby faktury, oferty i paragony mogły być indywidualnie i łatwo dopasowane do Twojego wizerunku firmy.

Zarządzanie kontaktami
Łatwo i centralnie utrzymuj kontakty biznesowe i dowiedz się, kto jest Twoim najbardziej lojalnym i najlepiej płatnym klientem.

Napisz
dokumenty dostawy
Zmień swoją ofertę w dokument dostawy za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a Twoi klienci są zadowoleni.

Przypomnienie
Za jednym kliknięciem myszki można zmienić otwartą fakturę w przyjazne przypomnienie, a w razie potrzeby w prawnie wiążące przypomnienie.

Praca mobilna
Wystarczy aktywne połączenie z Internetem, PC, Mac, tablet lub notebook i aktualna przeglądarka. Tak musi wyglądać praca mobilna.

Bankowość
internetowa Wykonuj przelewy w ciągu kilku sekund i płać rachunki bezpośrednio za pomocą zintegrowanej bankowości internetowej w lexoffice.

Integracja PayPal
Zintegruj swoje konto PayPal bardzo łatwo. Płatności i opłaty są księgowane bezpośrednio i prawidłowo. To oszczędza czas i pieniądze.

Produkty i usługi
Zarządzaj swoimi produktami i usługami łatwo i centralnie za pomocą jednostki, rodzaju podatku, cen, opisu i innych.

Pisanie
faktur Szybko i łatwo stwórz swoje faktury w swoim projekcie. Następnie wystarczy go wydrukować lub wysłać do klienta pocztą elektroniczną.

aplikacja do skanowania
Wprowadź faktury i paragony tak szybko jak zdjęcia z wakacji - dzięki aplikacji. Wszystkie paragony w jednym miejscu (poprzez PDF, skany, zdjęcia aplikacji).

Obliczenia seryjne
Bądź automatycznie przypominany o powtarzających się fakturach. lexoffice automatycznie tworzy dla Ciebie faktury seryjne.

Interfejs konsul
t
anta podatkowego Twój konsultant podatkowy może przejąć wszystkie rezerwacje w standardowym formacie DATEV lub pracować dla Ciebie poprzez bezpośredni dostęp.

Rozpoznawanie tekstu (OCR)
Automatyczne rozpoznawanie tekstu (OCR) rozpoznaje wszystkie ważne dane. Automatyczna kategoryzacja sama w sobie.

Dopasowanie płatności
Przychodzące płatności są automatycznie uzgadniane z utworzonymi fakturami (otwartymi pozycjami). Więc nic nie może ci uciec.

Przypomnienie o płatności
Za jednym kliknięciem myszki można zmienić otwartą fakturę w przyjazne przypomnienie, a w razie potrzeby w prawnie wiążące przypomnienie.

Wymagania systemowe:

Do korzystania z lexoffice potrzebne jest aktywne połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa. lexoffice jest zoptymalizowany do korzystania z aktualnych wersji Chrome, Safari, Firefox i Internet Explorer.

aplikacje lexoffice są dodatkowo dostępne dla systemów iOS i Android w odpowiednich sklepach z aplikacjami.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz"
27 paź 2020

Hat alles schnell und wundebar funktioniert.

Ich bin zufrieden danke gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany