Infolinia 0800 702813
 

FAQ

Masz problemy lub pytania?


Jeśli poniżej nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z nami.


Zdjęcie

Co to jest ESD?

ESD jest skrótem od "Electronic Software Delivery". W przeciwieństwie do wysyłania oprogramowania pocztą, dzięki oprogramowaniu ESD ładujesz swój program bezpośrednio z serwera na komputer i od razu możesz z niego korzystać. Najważniejsze zalety dla ciebie:

 • Kup oprogramowanie bezpośrednio w sklepie internetowym, pobierz, zainstaluj i rozpocznij pracę.
 • Wygodny i wygodny sposób zakupu oprogramowania przez Internet z szybką dostawą cyfrową (E lectronic S oftware D elivery = ESD)
 • Zakup oprogramowania niezależnie od godzin otwarcia sklepu i czasu dostawy, w tym usług pocztowych.
 • Oprogramowanie jest natychmiast gotowe do użycia
 • Nowe wersje oprogramowania są często dostępne jako oprogramowanie natychmiastowe wcześniej niż wersja pudełkowa.
 • Brak kosztów wysyłki
 • Oprogramowanie może być ponownie zainstalowane w dowolnym momencie
 • Łatwe tworzenie kopii zapasowej

 

Jak działa ESD?

 • Po złożeniu zamówienia natychmiast otrzymasz e-mail z ogólnymi informacjami, klucz licencyjny i link do naszego serwera pobierania.
 • Po kliknięciu na ten link otworzy się okno dialogowe, w którym można zapisać lub otworzyć plik. Najlepiej jest najpierw zapisać oprogramowanie na komputerze, a następnie wywołać stamtąd program instalacyjny.
 • Zainstaluj program i po wyświetleniu monitu wprowadź klucz licencyjny.

 

Co to jest CAL?

Dzięki Licencji Dostępu Klienta (CAL) można licencjonować dostęp z urządzeń lub użytkowników, których model licencjonowania wymaga, aby dostęp do oprogramowania serwera był licencjonowany oddzielnie. Przykładami są: Exchange Server 2016, SharePoint Server 2016 i Windows Server 2012.

Połączenia CAL są przypisane albo do użytkownika albo do urządzenia.

 • User CAL / User CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń. Oznacza to, że może on uzyskać dostęp do oprogramowania serwera poprzez komputer firmowy, prywatny komputer, telefon komórkowy itp.

Należy wybrać ten typ licencji, jeśli użytkownik z więcej niż jednym urządzeniem uzyskuje dostęp do odpowiedniego serwera i na przykład używa swojego smartfonu oprócz komputera do pobierania wiadomości e-mail lub używa tabletu jako urządzenia dodatkowego. To samo dotyczy sytuacji, gdy pracownicy mają możliwość korzystania z prywatnych urządzeń i logowania się do sieci.

 • Device CAL / Device CAL: Device CAL licencjonuje urządzenie do użytku przez dowolną liczbę użytkowników, którzy mogą uzyskać dostęp do instancji oprogramowania serwera za pomocą tego urządzenia.

Ten rodzaj licencji jest idealny, gdy kilku użytkowników pracuje z jednym urządzeniem, na przykład komputery w recepcji hotelowej, komputery, których członkowie zespołu używają na przemian, komputery z puli PC, itp.

 

Jakie są różnice między 1 PC a 2PC?

 • 1PC: Jest to klucz licencyjny, który jest przeznaczony tylko dla jednego urządzenia i może być aktywowany tylko dla jednego urządzenia. *
 • 2PC: Oznacza to, że jeśli masz komputer PC i może drugi lub laptop, wersja 2 PC jest lepszym wyborem dla Ciebie. Pozwala to na uaktywnienie klucza licencyjnego na obu urządzeniach. *

*to jest również prawdą, jeśli masz dwa lub więcej systemów operacyjnych na jednym urządzeniu. Każdy system operacyjny Dan należy traktować jako dwa lub więcej oddzielnych urządzeń.

1 PC = 1 system operacyjny / urządzenie

2 PC = 2 systemy operacyjne / urządzeniaCo się dzieje po moim zamówieniu?

Po udanym zamówieniu zazwyczaj natychmiast otrzymasz pocztą elektroniczną klucz i link do pobrania.
Oprogramowanie można pobrać bezpośrednio z naszego centrum pobierania.
Fakturę z podatkiem od towarów i usług otrzymasz natychmiast po otrzymaniu płatności przez e-mail.
Ponieważ sprzedajemy tylko klucze do produktów do pobrania, nie otrzymacie Państwo nośnika danych.
Oferujemy stałą obietnicę aktywacji naszych produktów. Jeśli masz jakieś problemy, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia technicznego, który zwykle odpowiada w ciągu kilku minut od poniedziałku do niedzieli od 9 do 22, ale w każdym razie tego samego dnia.

Jestem niezadowolony z produktu. Co mam teraz zrobić?

Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i wsparcie. Negatywne lub nieprzyjazne wiadomości nie rozwiązują problemów. Możesz skontaktować się z nami przez e-mail lub telefon w przypadku jakiegokolwiek niezadowolenia, jesteśmy zobowiązani i zakwaterowanie.

Twoja satysfakcja jest dla nas bardzo ważna!

Dlaczego tak niskie ceny?

W skrócie: konkurencja stymuluje biznes. Ponieważ codziennie na rynek wchodzą nowi konkurenci, musimy odpowiednio dostosować nasze ceny, aby pozostać konkurencyjnymi.
Produkty pochodzą od sprawdzonych partnerów handlowych, z którymi współpracujemy od wielu lat. Są to w 100% oryginalne produkty.


Czy otrzymam licencję wieczystą, czy muszę płacić roczne opłaty za użytkowanie?

Otrzymasz nieograniczoną, ważną licencję i dlatego jest to jednorazowy koszt. Nie musisz płacić żadnych rocznych opłat, ale możesz korzystać z oprogramowania tak długo, jak długo masz klucz licencyjny!


Czy produkt jest związany z wersją językową?

Nie, to nie jest tak. Możesz pobrać, zainstalować i aktywować żądaną wersję językową bezpośrednio lub zainstalować żądany język później.


Czy jestem związany z wariantem 32-bitowym czy 64-bitowym?

Nie, to też nie jest to. Licencja jest ważna dla obu wariantów. Którą wybierzesz, zależy od ciebie.


Czy masz przy sobie więcej produktów firmy Microsoft niż tych dostępnych w sklepie?

Tak, jeśli są Państwo zainteresowani innymi produktami firmy Microsoft, które nie są wymienione w sklepie, mogą Państwo również skontaktować się z nami. Prawie wszystkie produkty firmy Microsoft są dostępne.


Problemy z instalacją, użytkowaniem lub aktywacją oprogramowania?

W większości przypadków tylko małe rzeczy powodują problemy. Nie wahaj się skontaktować z nami, nasze wsparcie techniczne będzie dla Ciebie do czasu, aż zakupiony produkt będzie w pełni funkcjonalny.

W razie potrzeby produkt zostanie zainstalowany/konfigurowany dla użytkownika poprzez zdalną konserwację.

 

Wspólne problemy:


Anulować pobieranie?

Najpierw wypróbuj alternatywną przeglądarkę. Jeśli to nie pomaga, proszę wyłączyć ochronę przed wirusami lub zaporę sieciową na czas pobierania. Wszystkie instalatory/obrazy pochodzą bezpośrednio od Microsoftu i nie zawierają wirusów, złośliwego oprogramowania itp., gwarantujemy to!


Aplikacje biurowe lub kompletny pakiet w pełni pobrany, ale problemy z instalacją?

W systemie nie mogą być zainstalowane żadne inne lub starsze aplikacje Office.
Przykład: Nie można jednocześnie aktywnie używać w systemie Office 2010 Prof Plus i Office 2013 Prof Plus.


Programy takie jak Visio/Project kompatybilne z pakietami Office?

Przykład 1: Visio 2013 Prof Plus z Office 2016 Prof Plus -> nie jest kompatybilny, więc oba programy nie mogą być używane w tym samym czasie.

Przykład 2: Visio 2013 Prof Plus z pakietem Office 2013 Prof Plus -> kompatybilny, oba programy można bez problemu zainstalować i używać na jednym systemie.


Aktywacja online nie powiodła się?

Proszę sprawdzić połączenie internetowe lub zainicjować aktywację przez telefon.


Połączenie internetowe zbyt słabe, aby pobrać oprogramowanie?

Za dodatkową opłatą chętnie wyślemy Państwu pocztą nośnik danych z niezbędnym oprogramowaniem. W przeciwnym razie można pobrać oprogramowanie z komputera znajomego, skopiować je na nośnik danych, a następnie zainstalować na komputerze.

Ostatnio oglądany