Infolinia 0800 702813
 

G DATA Internet Security 2023

67,99 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821903
 • C2002BOX12001GE
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)

Urządzenia / rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
G DATA - Bezpiecznie w ruchu w sieci: G DATA bezbłędnie wykrywa okup i zatrzymuje szyfrowanie... więcej

Informacje o produkcie "G DATA Internet Security 2023"

G DATA - Bezpiecznie w ruchu w sieci: G DATA bezbłędnie wykrywa okup i zatrzymuje szyfrowanie plików. Dzięki behawioralnym technologiom Next Generation, szantażowanie trojanów nie ma szans. Twoje pieniądze zostają tam, gdzie powinny. BankGuard niezawodnie chroni Cię przed manipulowanymi stronami internetowymi i innymi atakami podczas bankowości internetowej i zakupów. Surfuj, ile chcesz. G DATA Internet Security chroni przed szkodliwym pobieraniem danych i wyłudzaniem informacji na stronach internetowych - nawet w sieciach społecznościowych.

Najważniejsze cechy G Data Internet Security 2023

Firewall

Monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące w celu ochrony przed hakerami i oprogramowaniem szpiegowskim - w pełni automatycznie lub zgodnie z własnymi zasadami.

Kopia zapasowa w chmurze Zoptymalizowany

Automatycznie przechowuj zaszyfrowane kopie zapasowe w chmurze - w Dropbox, Google Drive lub DriveOnWeb.

Anti-Ransomware Zoptymalizowany

Nie ma szans na szantaż Trojanów: G Dane chronią Cię przed przestępcami szyfrującymi Twoje pliki.

G DATA BankGuard

G Opatentowana technologia Data chroni Twoją przeglądarkę przed manipulacją przez złodziei danych - dla bezpieczeństwa bankowości internetowej i zakupów.

Anti-Spam

Blokuje spam, taki jak wiadomości reklamowe i phishingowe oraz utrzymuje skrzynkę odbiorczą poczty elektronicznej w czystości.

Blokada rodzicielska

Kontrola korzystania z Internetu przez dzieci: Ustaw czas i pozwól dzieciom surfować tylko na sprawdzonych stronach.

Skaner antywirusowy

Zaufanie do najwyższych wskaźników wykrywalności dzięki technologiom pracy równoległej. Co godzinę otrzymujesz nowe sygnatury wirusów dla najlepszej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

Wykorzystajcie ochronę

Chroni komputer przed przestępcami wykorzystującymi luki w zabezpieczeniach, np. w aplikacjach biurowych i czytnikach PDF.

Jak G Data chroni Twoją ścieżkę przez internet

Z bankowością internetową i zakupami

Połączenie między bankiem a komputerem jest zazwyczaj szyfrowane. Dekodowanie transmisji danych odbywa się w Twojej przeglądarce: Cyberprzestępcy używają bankowych trojanów, aby zaangażować się w ten proces. Jak tylko dokonasz transferu, napastnicy manipulują przesłanymi danymi. Twoje pieniądze nie trafiają już do adresata, jak w przypadku sklepu internetowego, lecz na inne konto.

Oczywiście skanery antywirusowe G Data rozpoznają bankowe trojany po ich właściwościach. Jeśli ten szkodnik ma już swój własny podpis, Internet Security sprawia, że złośliwe oprogramowanie jest nieszkodliwe natychmiast po jego pobraniu. G Technologia Data BankGuard zapewnia dodatkową ochronę przed nieznanymi jeszcze zagrożeniami: Ta funkcja zapewnia, że przeglądarka wyświetla tylko sprawdzone i niezmienione treści.

Jak BankGuard to robi?

Manipulacje bankowe trojany mają miejsce w niektórych plikach w pamięci głównej. G DATA BankGuard automatycznie rozpoznaje próbę infekcji i zastępuje uszkodzony obszar pamięci bezpieczną kopią.

Podczas otrzymywania i wysyłania wiadomości e-mail

Oprócz plików znajdujących się na dysku twardym i zewnętrznej pamięci masowej, skanery antywirusowe G Data sprawdzają również wiadomości e-mail pod kątem szkodliwych treści. Dotyczy to wszystkich wiadomości, które otrzymujesz i wysyłasz za pomocą programu pocztowego na swoim komputerze. Jeśli skaner niczego nie znajdzie, aktywowana jest również funkcja G Data Anti-Spam: aplikacja sprawdza wiadomości e-mail pod kątem cech typowych dla spamu. Cechy te są wykorzystywane do obliczania wartości, która odzwierciedla prawdopodobieństwo wystąpienia spamu.

Oprócz własnej oceny, technologia OutbreakShield porównuje wyniki z bazą danych w Internecie - tam właśnie rejestrowane są wzorce masowo wysyłanych wirusów i spamu. W ten sposób G Data Internet Security wypełnia lukę w czasie rzeczywistym, która istnieje między rozpoczęciem masowej wysyłki a zwalczaniem jej za pomocą specjalnie przystosowanych podpisów.

Podczas surfowania

Strażnik wirusów sprawdza wszystkie pliki pochodzące z sieci. Zatrzymuje zainfekowane dokumenty, obrazy itp. zaraz po ich pobraniu, dzięki czemu nawet niezauważone pobranie nie stanowi już dla Ciebie zagrożenia. Bezpieczeństwo w Internecie zależy nie tylko od aktualizowanych co godzinę podpisów wirusów. Oprócz skanowania podpisów, oprogramowanie współpracuje z rozwiązaniem chmurowym: To repozytorium online gromadzi właściwości bieżących plików, które zawierają złośliwy kod. Te właściwości są porównywane z właściwościami Twoich plików - i szybko przekonasz się, czy wszystko jest bezpieczne.

A jak G DATA chroni przed niebezpiecznymi stronami internetowymi?

Adresy internetowe są również gromadzone w chmurze: Jeśli wiadomo, że adres URL w bazie danych jest dystrybutorem szkodliwych treści, ochrona G Data Browser blokuje tę stronę. Więc jeśli cyberprzestępcy próbują cię uwięzić za pomocą linków do phishingu, nie masz się czego obawiać. Nawiasem mówiąc, dotyczy to również ataków za pośrednictwem sieci społecznościowych: linki w fałszywych postach i reklamach nie są otwierane w przeglądarce.

Niezależnie od chmury, G Data Web Protection analizuje wszystkie dane wysyłane do komputera użytkownika w celu odwiedzenia strony internetowej. W ten sposób wykrywa on niebezpieczne treści przed otwarciem strony.

 

Wymagania systemowe

 • Windows 10 / 8.1 / 7 (SP1): Min. 2 GB RAM (32- i 64-bitowy), procesor z architekturą x86 lub x64
 • macOS 10.12 lub nowszy, 2 GB RAM
 • Android 5 i wyższy
 • iOS 12.4 lub nowszy
 • Do instalacji, sygnatury wirusów i aktualizacji oprogramowania wymagane jest połączenie internetowe

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny G Data Internet Security 2023
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Właściwości: "G DATA Internet Security 2023"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Blokada dla dzieci
Cloud Backup
Firewall
Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed wirusami
Password Manager
Safe Banking
Spamfilter
Urządzenie wielofunkcyjne
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Właściwości: "G DATA Internet Security 2023"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Blokada dla dzieci
Cloud Backup
Firewall
Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed wirusami
Password Manager
Safe Banking
Spamfilter
Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "G DATA Internet Security 2023"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany