Infolinia 0800 702813
 
Gilisoft Audio Editor

Gilisoft Audio Editor

90,52 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822849
 • 1 Rok
 • EN
 • Na Całym Świecie

Urządzenia / Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Opanuj swoje pliki audio dzięki Gilisoft Audio Editor W dzisiejszym cyfrowym świecie, w którym... więcej

Informacje o produkcie "Gilisoft Audio Editor"

Opanuj swoje pliki audio dzięki Gilisoft Audio Editor

W dzisiejszym cyfrowym świecie, w którym podcasty, muzyka i treści audio stają się coraz bardziej popularne, ważne jest, aby mieć niezawodne narzędzie do edycji plików audio. W tym miejscu do gry wkracza Gilisoft Audio Editor. Ten wszechstronny i potężny program oferuje szereg funkcji odpowiednich zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Ale dlaczego powinieneś kupić Gilisoft Audio Editor? Dowiedzmy się tego.

Czym jest Gilisoft Audio Editor?

Gilisoft Audio Editor to wszechstronne oprogramowanie do edycji plików audio opracowane przez renomowanego producenta oprogramowania Gilisoft. Dzięki temu programowi możesz wycinać, scalać, konwertować i dodawać różne efekty do plików audio. Obsługuje szeroką gamę formatów audio, w tym MP3, WMA, WAV, AAC i wiele innych.

Dlaczego powinieneś kupić Gilisoft Audio Editor?

Dlaczego Gilisoft Audio Editor to najlepszy wybór dla Ciebie? Oto kilka powodów:

 •  Łatwość obsługi: Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, GilisoftAudio Editor jest idealny dla użytkowników na wszystkich poziomach doświadczenia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym edytorem audio, nie będziesz miał problemów z poruszaniem się po oprogramowaniu.
 •  Wszechstronność: To oprogramowanie obsługuje różne formaty audio i oferuje szeroką gamę narzędzi do edycji. Niezależnie od tego, czy chcesz ciąć, scalać, konwertować lub dodawać efekty,Gilisoft Audio Editor ma wszystko, czego potrzebujesz.
 •  Opłacalność: W porównaniu z innymi profesjonalnymi edytorami audio, Gilisoft AudioEditor jest przystępny cenowo, ale oferuje bogactwo funkcji. Kupując Gilisoft Audio Editor, otrzymujesz doskonały stosunek jakości do ceny. 

Ekskluzywne funkcje programu GiliSoft Audio Editor

 • Prosty i szybki tryb edycji audio

Narzędzie wyboru pozwala precyzyjnie zdefiniować segment edycji. Ponadto na wizualnym kształcie fali możesz wizualnie edytować plik audio, wycinając, kopiując, usuwając, wklejając, przycinając i nie tylko, aby spełnić swoje potrzeby. Funkcje powiększania i pomniejszania zapewniają lepszy widok. Nieograniczone funkcje cofania i ponawiania pomogą Ci łatwo cofać i ponawiać operacje.

 • Nagrywaj wszystko, co słyszysz

Wbudowany rejestrator audio umożliwia nagrywanie dowolnego dźwięku, który słyszysz, takiego jak strumieniowe pliki audio online, DVD / CD, występy na żywo, wywiady, internet, tradycyjne radio, nagrania, magnetofon, mikrofon, mikser, instrumenty elektroniczne i inne w oryginalnej jakości. Ponadto GiliSoft Audio Editor może edytować nagrane pliki audio, stosować efekty, miksować inne dźwięki lub je zapisywać.

 • Dodawaj efekty, aby cieszyć się najlepszym dźwiękiem

Wbudowane efekty audio, takie jak zanikanie, zanikanie, echo i wzmocnienie są dostępne w celu ulepszenia twoich plików audio. Możesz miksować i łączyć wiele ścieżek audio.

 • Importuj i eksportuj swoją ulubioną muzykę

Windows GiliSoft Audio Editor obsługuje wiele formatów audio, takich jak MPEG (MP3, MP2), WAV, Media Audio, Ogg Vorbis, MP2, M4A, CDA, RA, RAM, TTA, Audio Tracks, Dialogic VOX i inne.

 • Eksportuj audio z wideo

Wbudowany konwerter wideo na audio pomoże Ci bezstratnie wyodrębnić muzykę tematyczną z domowych filmów wideo, filmów z YouTube lub innych plików wideo. Po prostu ciesz się ulubioną muzyką na przenośnych odtwarzaczach.

 • Edytuj tagi MP3

GiliSoft Audio Editor zawiera edytor ID3, który pomaga użytkownikom wstawiać i modyfikować wewnętrzne informacje o pliku powiązane z plikiem audio MP3. Dzięki temu narzędziu możesz uporządkować swoją muzykę według tytułu, wykonawcy, albumu, numeru utworu i innych.

  Gilisoft Audio Editor to doskonały wybór dla każdego, kto szuka wydajnego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania do edycji plików audio. Dzięki szerokiej gamie funkcji, obsłudze wielu formatów audio i doskonałej obsłudze klienta, ma wszystko, czego potrzebujesz. Kupując Gilisoft Audio Editor, inwestujesz w narzędzie, które pomoże Ci przenieść pliki audio na wyższy poziom.

System operacyjny

Windows 2000, 2003, XP, 7, 8, 10 i 11 (32 bity i 64 bity)

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Gilisoft Audio Editor"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany