Infolinia 0800 702813
 
Gilisoft Screen Recorder Pro

Gilisoft Screen Recorder Pro

181,28 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822823
 • 1 Rok
 • EN
 • Na Całym Świecie

Urządzenia / Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Gilisoft Screen Recorder Pro - nagrywanie ekranu i edycja wideo Gilisoft Screen Recorder Pro... więcej

Informacje o produkcie "Gilisoft Screen Recorder Pro"

Gilisoft Screen Recorder Pro - nagrywanie ekranu i edycja wideo

Gilisoft Screen Recorder Pro łączy funkcje nagrywania ekranu i edycji wideo w jednym potężnym, ale prostym programie. Umożliwia on przechwytywanie aktywności na pulpicie i tworzenie samouczków wideo, demonstracji i prezentacji bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych. Nagrane filmy nie zawierają interfejsu użytkownika używanego oprogramowania.

Główne funkcje

 • Nagrywaj ekran i dźwięk: Uchwyć to, co widzisz na ekranie (obsługuje High DPI) i słyszysz lub mówisz, a następnie zapisz to w czasie rzeczywistym jako skompresowany plik wideo.
 • Zintegrowana edycja wideo: Zestaw narzędzi wideo Gilisoft Screen Recorder Pro umożliwia cięcie i łączenie filmów, stosowanie stylowych efektów wideo i filtrów, dodawanie logo, muzyki i tytułów oraz wiele więcej - wszystko bez utraty jakości.
 • Łatwy w użyciu: Przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia nagrywanie aktywności na pulpicie i dźwięku bez żadnej wiedzy technicznej.

Dodatkowe funkcje

 • Nagrania wysokiej jakości: Obsługuje nagrywanie w wysokiej rozdzielczości, idealne do profesjonalnych samouczków wideo i prezentacji.
 • Nagrywanie z wielu źródeł: Nagrywaj aktywność na ekranie i dźwięk z mikrofonu i głośników jednocześnie.
 • Kompresja wideo w czasie rzeczywistym: Zapisuj nagrane filmy natychmiast jako skompresowane pliki, aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

Ekskluzywne funkcje Screen Recorder Pro

 • Potężna funkcja nagrywania: Nagrywaj z kamery internetowej, urządzeń zewnętrznych, ekranu komputera lub strumieniowego przesyłania wideo w wysokiej jakości. Nagrywaj cały ekran, pojedyncze okno lub wybrany obszar ekranu, a także ekran i kamerę internetową jednocześnie.
 • Jednoczesne nagrywanie wideo i audio: Nagrywaj wideo samodzielnie lub jednocześnie z dźwiękiem. Możesz nagrywać wideo tylko z dźwiękiem komputera, tylko z mikrofonem lub zarówno z dźwiękiem komputera, jak i mikrofonem.
 • Wsparcie dla nagrywania wideo konferencji: Nagrywaj dźwięk z mikrofonu i głośników w tym samym czasie, idealny do nagrywania wideokonferencji.
 • Zoom podczas nag rywania: Powiększ obszar kursora podczas nagrywania (maksymalnie 4x) i dostosuj obszar nagrywania podczas nagrywania ekranu.
 • ® Koder H264 z akceleracją GPU: Zarówno nagrywanie, jak i edycja wideo oferują akcelerowany sprzętowo koder H.264 i koder Nvidia CUDA/NVENC H.264.
 • Wiele formatów wyjściowych: Nagrania mogą być zapisywane w formatach MP4, AVI, WMV, FLV, H264 i innych. Zestaw narzędzi wideo obsługuje większość formatów wideo, w tym High Efficiency Video Coding (HEVC) H265.
 • Nagrywanie ze znakiem wodnym: Nagrywaj filmy z tekstowymi znakami wodnymi lub obrazowymi znakami wodnymi (JPG/PNG/GIF).
 • Przechwytywanie migawek: Twórz zdjęcia w formacie PNG, JPG i BMP w dowolnym momencie nagrywania wideo.
 • Skróty klawiszowe, kursor i efekty kliknięcia: Używaj konfigurowalnych skrótów klawiszowych do uruchamiania, wstrzymywania, zatrzymywania nagrywania, przechwytywania zrzutów ekranu i innych funkcji. Osadź kursor myszy w nagraniu i dodaj dźwięki i efekty kliknięcia myszą.
 • Harmonogram nagrywania: Zaplanuj nagrywanie ekranu, aby rozpocząć i zatrzymać w określonym czasie. Automatycznie uruchamiaj i nagrywaj określony adres URL w określonym czasie.
 • Scalaj i przycinaj wideo: Łącz wiele plików z przejściami lub wycinaj i wklejaj ulubione fragmenty wideo. Wytnij niechciane części i dostosuj wideo dokładnie do swoich potrzeb.
 • Edytuj, ulepszaj i personalizuj filmy: Dostosuj prędkość, jasność, nasycenie i kontrast, zmień proporcje i głośność, przycinaj i obracaj filmy, dodawaj efekty obrazu w obrazie, dodawaj lub usuwaj znaki wodne, napisy i muzykę z filmów.

Dlaczego warto korzystać z Gilisoft Screen Recorder Pro?

Gilisoft Screen Recorder Pro oferuje kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z nagrywaniem ekranu i edycją wideo. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i rozbudowanym funkcjom, idealnie nadaje się do tworzenia samouczków, nagrywania gier, prezentacji i nie tylko. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, Gilisoft Screen Recorder Pro zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia wysokiej jakości nagrań.

Gilisoft Screen Recorder Pro to najlepsze narzędzie do nagrywania ekranu i edycji wideo. Dzięki szerokiemu zakresowi funkcji i łatwości obsługi, pozwala Ci tworzyć profesjonalne nagrania bez wysiłku. Pobierz Gilisoft Screen Recorder Pro już dziś i poznaj najlepsze oprogramowanie do nagrywania ekranu na rynku!

Wymagania systemowe

 • Windows 2000/XP/7/10/11 (32 i 64 bity)
 •  Android 
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Gilisoft Screen Recorder Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany