Infolinia 0800 702813
 
Gwiezdne odzyskiwanie danych dla iPhone'a

Gwiezdne odzyskiwanie danych dla iPhone'a

169,98 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820375
 • STLRPDRECIPHPC
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Gwiezdne odzyskiwanie danych dla iPhone'a Ten iPhone odzyskiwania danych jest w stanie... więcej

Informacje o produkcie "Gwiezdne odzyskiwanie danych dla iPhone'a"

Gwiezdne odzyskiwanie danych dla iPhone'a

Ten iPhone odzyskiwania danych jest w stanie odzyskać wszystkie rodzaje utraconych lub usuniętych danych z iPhone, iPad, iCloud Backup i iTunes kopii zapasowych plików.

 • Odzyskiwanie utraconych zdjęć, filmów, rolek aparatów itp.

 • Obsługa odzyskiwania danych z telefonu iPhone z zaszyfrowanych plików kopii zapasowych programu iTunes

 • Przywraca wiadomości WhatsApp, WeChat, Line i Kik

 • Przywraca również wybrane dane z plików kopii zapasowych iTunes i iCloud

 • Obsługa iPhone'ów XS, XS Max, XR, X, 8, 7, 7s, 6s, 6 Plus, 6, 5s, 5c, 5, 4s, 4

Funkcje

Kompletne odzyskiwanie danych z systemu iOS

Narzędzie Stellar Recovery for iPhone pozwala odzyskać utracone i usunięte dane z iPhone'a, iPoda, iTunes i iCloud. Oprogramowanie posiada ulepszony interfejs użytkownika, który pomaga odzyskać dane z iPhone'a. Ponadto, można również odzyskać dane z zaszyfrowanych plików kopii zapasowych iTunes za pomocą tego oprogramowania do odzyskiwania danych dla iPhone'a. Jest w stanie odzyskać Twoje wiadomości WhatsApp, WeChat, Line, Kik wraz z ich załącznikami, notatkami, innymi dokumentami aplikacyjnymi, kontaktami, dziennikami połączeń, zdjęciami i filmami. Czytaj: Jak odzyskać usunięte dane z iPhone'a za pomocą oprogramowania.

Dostęp do szyfrowanych plików kopii zapasowych iTunes

Jeśli pliki kopii zapasowych programu iTunes zostaną usunięte z wiadomych lub nieznanych przyczyn, możliwe jest teraz przywrócenie ich do trybu dostępnego za pomocą tego oprogramowania do odzyskiwania danych z telefonu iPhone. Zaktualizowana wersja tego narzędzia jest zasilana przez potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które umożliwia dostęp do danych przechowywanych w zaszyfrowanych plikach kopii zapasowych iTunes poprzez ominięcie szyfrowania. Ta funkcja sprawia, że jest jeszcze potężniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto, cały proces odzyskiwania nie wymaga wcześniejszej wiedzy technicznej.

Odzyskuje usunięty "komunikat

Wiadomości na Twoim telefonie iPhone zawierają informacje osobiste i biznesowe, a utrata jakiejkolwiek ważnej wiadomości lub załącznika może być dla Ciebie ogromną stratą. Jednak dzięki funkcji Stellar Recovery na iPhone'a możesz teraz odzyskać utracone lub usunięte wiadomości z iPhone'a wraz z ich załącznikami. To oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu iOS ma usprawniony proces skanowania i przywraca wiadomości z systemu iOS wraz z załącznikami z iPhone'a iTunes/iCloud kopii zapasowych.

Przywracanie kopii zapasowych plików iCloud

iCloud to najbezpieczniejszy sposób przechowywania ważnych dokumentów i plików multimedialnych, ponieważ umożliwia dostęp do danych z dowolnego miejsca na telefonie iPhone lub iPadzie. Jeśli którykolwiek z plików kopii zapasowej w chmurze iCloud lub biblioteki aplikacji zostanie przypadkowo usunięty, oprogramowanie zaoferuje odtworzenie, a następnie zapisanie go z powrotem na Urządzenie. Oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu iOS wykonuje odzyskiwanie danych w jak najkrótszym czasie i zajmuje się każdym bitem informacji przechowywanych w plikach kopii zapasowych iCloud.

Odzyskiwanie usuniętych kontaktów

Dzięki ogromnej pojemności pamięci masowej, iPhone pozwala na przechowywanie nieograniczonej ilości informacji kontaktowych. Czasami niektóre z Twoich najważniejszych kontaktów mogą zostać usunięte podczas masowego usuwania niechcianych kontaktów. Stellar iPhone Data Recovery pomaga odzyskać wszystkie utracone lub usunięte dane kontaktowe z kopii zapasowej telefonu iPhone, iTunes lub iCloud. Daje to możliwość zapisania ich w formacie VCF, CSV lub HTML. Wraz z kontaktami oprogramowanie przechowuje również powiązane z nimi właściwości w formacie HTML.

Odzyskiwanie utraconych list połączeń

Z czasem wykonujesz i odbierasz kilka połączeń z różnych numerów, a historia połączeń jest zapisywana w rejestrze połączeń na telefonie iPhone. Czasami jednak, z powodu odzyskania telefonu, przypadkowego usunięcia lub z innych powodów, rejestr połączeń jest usuwany. Funkcja odzyskiwania danych z telefonu iPhone firmy Stellar pomaga odzyskać historię połączeń z telefonu iPhone, który został utracony lub usunięty. Przywraca on dziennik połączeń i wyświetla je według kategorii.

Przywraca zakładki do książek Safari

Tworzenie zakładek ważnych stron internetowych w przeglądarce internetowej jest dość powszechne wśród internautów, ponieważ pomaga im łatwo znaleźć informacje. Być może niektóre strony internetowe w przeglądarce Safari, Standardprzeglądarce na telefonie iPhone, zostały opatrzone zakładkami. Ale mogą wystąpić sytuacje, w których nagle tracisz wszystkich, co może być ważną utratą informacji. Dzięki temu oprogramowaniu możesz z łatwością przywrócić na iPhone'a oznaczone dane w przeglądarce Safari.

Odzyskiwanie usuniętych notatek

Oprogramowanie jest w stanie odzyskać utracone lub przypadkowo usunięte notatki z telefonu iPhone, programu iTunes lub kopii zapasowych plików iCloud. Może również odzyskać duże notatki z systemu iOS wraz z wstawionymi zdjęciami, które zostały usunięte z telefonu iPhone. Oprogramowanie skanuje iPhone'a i wykonuje algorytm wyszukiwania usuniętych "notatek" i załączników do notatek oraz wymienia je wszystkie w obszarze podglądu. Bez względu na to, jak duże są notatki, ten program może je z łatwością przywrócić.

Obsługa wielu urządzeń iDevice

Oprogramowanie do odzyskiwania iPhone pozwala na podłączenie wielu urządzeń do odzyskiwania. Oprócz wszystkich wersji iPhone'a, oferuje możliwość odzyskiwania danych z iPada Mini 2, a obsługa wielu urządzeń czyni go bardziej konfigurowalnym. Dzięki temu oprogramowanie jest bardziej ekonomiczne, ponieważ nie trzeba inwestować w wiele aplikacji odzyskiwania danych dla różnych UrządzeniaApple.

głębokie skanowanie

Funkcja głębokiego skanowania pozwala na odzyskanie danych z telefonu iPhone. Wyszukuje zagubione pliki na podstawie łańcucha nazw plików. Wykonuje on kompleksowe skanowanie urządzenia iOS i kopii zapasowej programu iTunes w celu odzyskania wszystkich utraconych lub usuniętych danych. W przypadku, gdy żądany plik nie znajduje się na liście znalezionych danych po wykonaniu szybkiego skanowania, można wybrać opcję Głębokie skanowanie, aby wykonać pełne skanowanie wybranego Urządzeniei utworzyć kopię zapasową w celu przywrócenia wszystkich danych znalezionych w wybranym źródle.

Wymagania systemowe
Wersja 5
Rozmiar 70 Mb
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Procesor Intel
 • Pamięć: 1GB RAM
 • Dysk twardy: 100 MB wolnego miejsca

Wymagania systemowe
Wersja 5
Rozmiar 70 Mb
System operacyjny Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS 10.11 El Capitan, Mac OS 10.12 Sierra, Mac OS 10.13 High Sierra, Mac OS 10.14 Mojave
 • Procesor Intel
 • Pamięć: 1GB RAM
 • Dysk twardy: 100 MB wolnego miejsca
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Gwiezdne odzyskiwanie danych dla iPhone'a"
2 lis 2020

Sehr zufrieden!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany