Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

inPixio Photo Studio 10 Pro inPixio Photo Studio 10 Pro
inPixio Photo Studio 10 Pro Upiększanie zdjęć nigdy nie było tak łatwe! Usuwanie niepożądanych części Dokładne wycinanie ludzi Tworzenie fotomontaży Dostępne wyłącznie w wersji "Professional": Moduł...
194,08 zł * 388,59 zł *
InPixio Photo Clip 9 ProfessionalWindows Tutaj przechodzisz do wersji MAC: Inpixio Photo... więcej

Informacje o produkcie "InPixio Photo Clip 9 Professional, Pobierz"

InPixio Photo Clip 9 ProfessionalWindows

Tutaj przechodzisz do wersji MAC: Inpixio Photo Clip 9 ProfessionalMAC

Jeśli chcesz zoptymalizować i znacząco poprawić swoje własne zdjęcia, powinieneś kupić InPixio Photo Clip 9 i zwiększyć jakość swoich zdjęć. Ze względu na wszechstronne zastosowanie oprogramowania, nie jest trudno znaleźć dobre rozwiązanie dla własnych systemów i zapewnić dobrą koordynację za pomocą zaledwie kilku kliknięć. To czyni dobrą decyzję o zakupie InPixio Photo Clip i zaufaniu do profesjonalnej aplikacji.

Idealny do poprawy wizerunku

Różnorodność aplikacji upraszcza przeglądanie i późniejszą edycję zdjęć. Kupując InPixio Photo Clip 9, użytkownik może za pomocą kilku kliknięć usunąć niepożądane obiekty lub cieniowanie, aby cieszyć się pełnym obrazem i nieskazitelnym wyglądem. Obejmuje to usunięcie tekstu, logotypów, znaków wodnych i wielu innych elementów, które zapobiegają pozytywnemu wrażeniu.

Funkcja naprawcza jest również kompetentnym narzędziem w tym zakresie. Ułatwia to dokonywanie konkretnych opracowań i korekt, tak aby obrazy jeszcze lepiej pasowały do wybranego kontekstu. Nawet w przypadku złożonych obszarów zdjęciowych, dobrym wyborem staje się zakup klipu InPixio Photo Clip i uważne obserwowanie szczegółów.

Największe zalety w skrócie

 • Szybka i łatwa edycja obrazu
 • Proste wycinanie szczegółów
 • Wybór i przypisanie odpowiednich teł
 • Reprezentacja w różnych stylach
 • Usuwanie cieniowania lub znaków wodnych
 • Adaptacja wszystkich popularnych gradientów kolorów

Wiele efektów dla każdego obrazu

W wielu przypadkach efekt obrazu może być wzmocniony przez dodatkowe efekty. Mogą one stanowić uzupełnienie treści, jak również tworzyć nowe impulsy pod względem kolorystycznym. Dodatki takie jak krzywa tonalna, balans kolorów czy winietowanie mogą być wykonane w dowolnym momencie, co pozwala na optymalizację efektu wokół obrazów.

Dzięki InPixio Photo Clip 9 Professionalmasz możliwość profesjonalnego wzmocnienia każdego rodzaju obrazu. To sprawia, że InPixio Photo Clip 9 jest dobrym wyborem zarówno do klasycznych zdjęć z wakacji, jak i kreatywnych portretów, a także doskonałym sposobem na udoskonalenie własnej edycji zdjęć. W ten sposób każdy efekt może zostać zintegrowany z przetwarzaniem obrazu w celu zwiększenia wartości dodanej każdego obrazu.

Kup teraz i zapisz InPixio Photo Clip!

InPixio Photo Clip 9 Professionalto właściwy wybór dla profesjonalnej i łatwej edycji i korekcji obrazu. W ten sposób wiele elementów można zintegrować, aby zawsze opierać się na nowoczesnej i przejrzystej strukturze. Stwarza to wiele możliwości ulepszeń wokół oprogramowania, tak aby każdy mógł korzystać z pożądanych narzędzi. Dzięki temu łatwo jest kupić InPixio Photo Clip 9 i polegać na kompetentnej aplikacji wokół własnych zdjęć.Udoskonalaj swoje zdjęcia za pomocą kilku kliknięć!
Uchwyt


Stempel kopiujący

Dzięki stemplowi kopiowania można uzyskać doskonałą obróbkę lub sklonować kontrastowe elementy. Za pomocą tego narzędzia można powtarzać obiekty istniejące na obrazie. Stosuj ten proces tak często, jak tylko chcesz, aby osiągnąć zaskakujące efekty!

NOWOŚĆ!Naprawa

Dzięki temu nowemu, niezwykle szybkiemu narzędziu korygującemu można usuwać wady i klonować lub wypełniać obszar obrazu za pomocą jednego kliknięcia myszką. Obszary trudne do "rekonstrukcji" można teraz jeszcze łatwiej zmieniać. Elementy mogą być dodawane lub usuwane nawet w złożonych obszarach obrazu (takich jak stopnie, tony kolorów na niebie, itp.).

Użyj tego narzędzia również do retuszu portretów. Usuń drobne usterki i zredukuj zmarszczki - tak jak widzisz w lśniących magazynach!

Proste wycinanie

Cięcie za pomocą kilku kliknięć

Za pomocą inPixio Photo Clip - Twoich cyfrowych nożyczek - możesz wyciąć ze swojego zdjęcia dowolne szczegóły, ludzi, przedmioty lub elementy krajobrazu.

Za pomocą nożyczek cyfrowych inPixio Photo Clip możesz wyciąć ze swoich zdjęć dowolne szczegóły, ludzi, przedmioty, a nawet całe krajobrazy. Za pomocą suwaka wybierz kontur osoby lub tła, które chcesz usunąć. Photo Clip automatycznie stosuje wewnętrzny algorytm!

I odwrotnie, możesz użyć suwaka "Keep" do zaznaczenia obszarów, które chcesz zachować, aby wycięcie było idealne. Nawet włoski, krople wody i najdrobniejsze szczegóły są usuwane z tła do poziomu pikseli.

Wyciągnij przykład:

Wybierz tło:

Umieść przycięte obiekty na jednym z dostępnych teł, aby utworzyć fotomontaże lub kolaże. Wystarczy wybrać żądany wzór tła z nowych oryginalnych zdjęć lub pobrać własne zdjęcia, aby stworzyć niepowtarzalne fotomontaże. Wersja 9 oferuje nowe tła, jak również jednokolorowe tła w dowolnym kolorze.

NOWOŚĆ!Jeszcze łatwiejsze w użyciu dla nieograniczonej kreatywności

Importuj wiele zdjęć do projektu edycji, aby uzyskać spektakularne, nieoczekiwane rezultaty.

Dostępnych jest ponad 100 naklejek i szablonów tekstowych do projektowania zdjęć i fotomontaży oraz oryginalnych treści na specjalne okazje (urodziny, życzenia, zaproszenia, itp.).

Edycja zdjęć z edytorem (tylko wersja Pro)

NOWOŚĆ!Automatyczna korekta za pomocą 1 kliknięcia:

Wspaniałe zdjęcia za pomocą jednego kliknięcia - dzięki 100% automatycznej inteligentnej technologii! Popraw jakość i kolory swoich obrazów w mniej niż sekundę - umożliwia to w pełni automatyczny proces. Aby uzyskać doskonałe zdjęcia, nikt już nie musi być ekspertem Photoshopa!NOWOŚĆ!
Style LUT

Świetne zdjęcia za pomocą jednego kliknięcia. Przekształć swoje zdjęcia w wyjątkowe ujęcia w stylu profesjonalnych fotografów. Wystarczy jedno kliknięcie, a Twoje oryginalne zdjęcie zostanie znacznie wzbogacone dzięki naszemu wyborowi plików LUT. Za pomocą tego narzędzia można również importować własne biblioteki lub pobierać i importować darmowe biblioteki z Internetu.


NOWOŚĆ!
Automatyczna korekcja efektu czerwonych oczu

Ta nowa, w pełni automatyczna technologia wykrywa i koryguje czerwone oczy na obrazie. Na przykład, można nadać zupełnie nowy wyraz portretom ze zeskanowanych slajdów lub wydruków.

Retusz i korekta

 • Moduł "Usuwanie hałasu

Hałas jest terminem używanym do określenia ziarnistości fotografii, która występuje, gdy nie ma luminancji. Dzięki temu nowemu modułowi można zredukować szumy na zdjęciach.

Uchwyt
 • Prawidłowy moduł welonowy

Dzięki narzędziu do usuwania zamglenia możesz zredukować lub nawet usunąć niepożądane efekty zamglenia, tak aby nie miały one już wpływu na Twoje zdjęcia.

Uchwyt
 • Moduł selektywnego retuszu

Stosować przepływ liniowy i promieniowy lub szczotkę naprawczą. Na czarno-białym zdjęciu (lub przy użyciu filtra) można nałożyć kolor na wybrany obszar za pomocą pędzla, aby go wyróżnić. Następnie wyreguluj jasność, nasycenie, cienie i kontrast itp. - a będziesz miał idealnie selektywny retusz:

 • Moduł Creative Blur

Dzięki temu modułowi można zamazać poszczególne obszary lub całe zdjęcie.

 • Moduł ostrzenia
Dzięki temu modułowi można zwiększyć ostrość obrazów, aby wydobyć z nich najmniejsze szczegóły.

 • Zwiększenie nieprzejrzystości
Funkcja ta pozwala na podkreślenie lub wytłumienie pewnych elementów zdjęcia.

 • Cięcie i toczenie o 90 stopni
Możesz samodzielnie ustawić proporcje obrazu na zdjęciach (1/1, 4/3, 16/9 itd.), a następnie zmienić kąt rysując na każdym zdjęciu poziomą linię.

Dostosowania i efekty
 • Krzywa tonalna: Eksperymentuj z krzywymi tonalnymi, aby utworzyć jasne lub ciemne tony i indywidualnie dostosować wartości RGB (czerwony, zielony, niebieski).
 • Balans kolorów: Precyzyjna regulacja barwy i jej nasycenia. Cienie, tony i podkreślenia mogą być zmieniane w zależności od potrzeb.
 • Moduł Film Grain: Nałóż ziarno na swoje zdjęcie, aby nadać mu artystyczny lub retro wygląd.
 • Winietowanie: Użyj tej funkcji, aby zwrócić uwagę na konkretny obiekt.

Dodaj funkcje

 • Dodaj filtry, ramki i tekstury z proponowanych modeli:

 • W edytorze można wybierać spośród ponad 100 naklejek i szablonów tekstowych do projektowania zdjęć i montaży fotograficznych, a także oryginalnych treści na specjalne okazje (urodziny, życzenia, zaproszenia). Wszystkie projekty mogą być w pełni edytowane (format, kolor, czcionka).
Pomoc dla użytkowników

NOWOŚĆ!Filmy instruktażowe dla każdego modułu Photo Clip

Do każdego modułu Photo Clip 9 zostały dodane mini-videos w formie etykiet narzędziowych, aby pomóc Ci szybko dowiedzieć się o programie i w pełni wykorzystać jego możliwości.

Stare i nowe funkcje programu są wyjaśnione w zabawny sposób. Wystarczy przesunąć kursor myszy nad daną funkcją, aby zobaczyć, co można z nią zrobić.

Interesujące fakty na temat programu


 • Co dokładnie oferuje InPixio Photo Clip 9 Professional?

InPixio Photo Clip 9 Professionalułatwia edycję i poprawianie istniejących zdjęć. Dzięki temu można łatwo korygować błędy i tworzyć kreatywne treści wokół wielu aplikacji.


 • Kto jest grupą docelową produktu?

Przetwarzanie obrazów to szeroka dziedzina. Z tego powodu zarówno amatorom jak i profesjonalnym fotografom zaleca się zakup InPixio Photo Clip 9 Professionali poleganie na funkcjonalnym rozwiązaniu. W przypadku nowoczesnych filmów wideo umożliwia to uzyskanie znacznie lepszych wrażeń i przekonujących struktur.


 • Jakie są zalety tej aplikacji?

Dzięki licznym funkcjom, odpowiednie rozwiązanie jest dostępne dla prawie każdego rodzaju obrazu. Ułatwia to wprowadzanie zmian bez większego wysiłku i wiarę w dobre wdrożenie. W ten sposób obrazy mogą być optymalizowane za pomocą kilku kliknięć.


 • Jak można używać tych narzędzi?

Dzięki InPixio Photo Clip 9 Professionalmożesz z łatwością korzystać z wielu dostępnych narzędzi i zawsze będziesz mógł użyć decydujących dźwigni. Dzięki temu wprowadzanie zmian mających na celu poprawę struktury obrazu i oparcie się na bezpiecznej aplikacji jest zauważalnie łatwe.


 • Jaki jest okres użytkowania związany z licencją?

W obecnej wersji oprogramowanie może być używane przez jeden Rok. Umożliwia to dostęp do żądanych aplikacji w dowolnym momencie i zwiększenie wartości dodanej. InPixio Photo Clip 9 można również zakupić po zakończeniu roku, aby nadal korzystać z jego funkcji.

Wymagania systemowe
Wersja 9
Rozmiar 1,8 Mb
System operacyjny Windows 7 64-bitowy, Windows 7 32-bitowy, Windows 8 32-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 10
 • 2 GB pamięci głównej (RAM) (zalecane 4 GB)
 • 500 MB miejsca na dysku twardym
 • Połączenie internetowe
 • Rozdzielczość ekranu 1024 x 768
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "InPixio Photo Clip 9 Professional, Pobierz"
16 sty 2020

???

Looptijd één jaar ??? En nadien niet meer bruikbaar ???

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany