Infolinia 0800 702813
 

Kaspersky Small Office Security (2023)

427,68 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820219
 • KL4535X5EFS-9GER
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)

Rok (lata):

Urządzenie(a):

Typ licencji:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Bezproblemowe zabezpieczenia dla firm zawsze włączonych Dla właścicieli małych firm, którzy... więcej

Informacje o produkcie "Kaspersky Small Office Security (2023)"

Bezproblemowe zabezpieczenia dla firm zawsze włączonych

Dla właścicieli małych firm, którzy muszą wykonać następujące zadania:  Kaspersky Ochrona małego biura Kiedy sami
muszą się wszystkim zajmować, trudno jest im się skupić na rozwoju.
Zwiększaj sprzedaż i jednocześnie dbaj o bezpieczeństwo IT.
Potrzebują pewności co do bezpieczeństwa informatycznego. Potrzebują przystępnej i niezawodnej ochrony


Kaspersky Small Office Security łączy prostotę ochrony dla komputerów osobistych ze specjalistyczną ochroną

Specjalne funkcje, które chronią Twoją firmę, podczas gdy Twoi pracownicy wykonują swoją pracę.
Gotowe zabezpieczenie dla 5-25 użytkowników, bez konieczności konfiguracji.
Nie wymaga konfiguracji, chroni zarówno komputery PC, jak i desktopy z systemami Windows/Mac oraz serwery.
Zapewnij bezpieczeństwo plikom, które mają dla Ciebie największe znaczenie

 • Zaawansowana ochrona przed oprogramowaniem ransomware i złośliwymi działaniami
 • Złośliwe działania mające na celu uniemożliwienie komputerom
 • Awaria komputera w przypadku przypadkowych kliknięć
 • Szyfrowanie plików i tworzenie kopii zapasowych w celu ochrony

Tajemnice handlowe

Secure Checkout umożliwia bezpieczne płacenie rachunków i podatków przez Internet

Android
urządzenia z systemem Android, dzięki czemu pracownicy mogą bezpiecznie pracować na swoich osobistych smartfonach i tabletach.

Tablety
Zintegrowane skanowanie podatności.
Skanowanie bezpieczeństwa zapewniające ochronę wdrożonych aplikacji biznesowych.

Wdrożone aplikacje są chronione przed intruzami Bezpieczeństwo dla małych firm?
Nie martw się! Kaspersky Small Office Security nie jest skompresowaną wersją dla mniejszych środowisk.

Kaspersky Small Office Security to dostosowana ochrona dla bardzo małych firm, która dostosowuje się do mniejszych środowisk.
Nie ma czasochłonnego zarządzania ani pracowników, którzy przeszkadzaliby ci w pracy niekończącymi się powiadomieniami. Kaspersky Small Office Security po prostu wykonuje swoją pracę, podczas gdy Ty wykonujesz swoją.
Bezpiecznie przechowuj i przesyłaj cenne pliki.

Funkcja szyfrowania przekształca dane przechowywane na komputerach i serwerach plików w nieczytelny format, dzięki czemu cyberprzestępcy nie mają dostępu do poufnych danych.
Zapobiegaj dostępowi cyberprzestępców do wrażliwych danych. Zapobiegaj nieautoryzowanemu dostępowi, przechowując przetworzone dane w specjalnie chronionym magazynie.


Kaspersky Small Office Security oferuje jeszcze więcej:

 • Tworzenie kopii zapasowych online ważnych plików

W nagłych przypadkach:

 • Niszczenie plików w celu trwałego usunięcia danych
 • Wykrywanie i usuwanie nieużywanych danych


Ochrona danych dla wszystkich urządzeń i sytuacji Pracuj bezpiecznie na każdym urządzeniu: komputerach PC, Mac, serwerach plików Windows i urządzeniach mobilnych z systemem Android. Wszystkie są chronione przed znanymi, nieznanymi i wyrafinowanymi zagrożeniami.

 • Wyrafinowane zagrożenia.
 • Bezpieczna praca na urządzeniach mobilnych
 • Technologie bezpieczeństwa i zarządzania mobilnego firmy Kaspersky.
 • Technologie zapewniają ochronę w podróży, nawet gdy pracownicy korzystają z własnych urządzeń mobilnych w pracy.
 • Pracownicy używają w pracy swoich własnych urządzeń mobilnych.
 • Chroń smartfony i tablety z systemem Android i w razie potrzeby lokalizuj, blokuj lub wymazuj utracone urządzenia.
 • W razie potrzeby można odzyskać utracone urządzenia.


Nie musisz kupować niczego poza licencją. Ochrona Kaspersky Small Office Security skutecznie i bez wysiłku współpracuje z Twoim sprzętem, istniejącymi urządzeniami i aktywami w Twojej firmie. Jest to wysoce opłacalne rozwiązanie, które zwiększa produktywność i
, zapewniając bezpieczeństwo systemów małych firm bez naruszania budżetu.

Nie padnij ofiarą oszustwa internetowego i chroń pieniądze swojej firmy, informacje o kartach kredytowych i dane bankowe.
Za każdym razem, gdy Twoja firma korzysta z bankowości internetowej lub usług płatniczych za pośrednictwem komputerów PC lub Mac, unikalna funkcja Secure Checkout zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Secure Checkout zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa, dzięki której można łatwo stwierdzić, czy strona jest bezpieczna (kiedy w przeglądarce działają Bezpieczne Pieniądze, zielona ramka wskazuje, że strona jest bezpieczna).
Ochrona przed oprogramowaniem ransomware i błędami ludzkimi Nawet jeśli pracownik skorzysta ze złośliwego łącza i oprogramowanie ransomware będzie próbowało zaszyfrować pliki robocze, zielona ramka oznacza, że strona jest bezpieczna. Jeśli oprogramowanie ransomware próbuje zaszyfrować pliki robocze, automatycznie tworzy kopię zapasową
.

Niezawodne i sprawdzone zabezpieczenia

Żaden inny dostawca nie dorównuje Kasperskiemu w niezależnych testach.
W niezależnych testach. W 2019 roku produkty firmy Kaspersky.
Produkty wzięły udział w 86 niezależnych testach i przeglądach. Nasze produkty zajęły 64 pierwsze miejsca i 70 miejsc w pierwszej trójce, co jest bezprecedensowym osiągnięciem
.


Kaspersky Small Office Security łączy w sobie prostotę ochrony komputera domowego z wyspecjalizowanymi funkcjami, które chronią Twój biznes podczas pracy Twoich pracowników.

Chroń komputery stacjonarne i laptopy z systemami Windows i Mac, a także serwery plików z systemem Windows, korzystając z gotowego rozwiązania zabezpieczającego, które nie wymaga konfiguracji, aby zapewnić bezpieczeństwo plików, na których najbardziej Ci zależy.

 • Zaawansowana ochrona przed ransomware i cofanie złośliwych działań, aby zapobiec blokowaniu komputerów przez przypadkowe kliknięcia
 • Szyfrowanie plików i tworzenie kopii zapasowych danych w celu ochrony własności intelektualnej i tajemnic handlowych
 • Bezpieczne płatności, aby bez obaw płacić rachunki i podatki online
 • Ochrona dla urządzeń z systemem Android, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą bezpiecznie pracować również na swoich osobistych smartfonach i tabletach
 • Wbudowane skanowanie podatności na ataki, aby zapewnić ochronę używanych aplikacji biznesowych przed intruzami


ROBI SWOJĄPRACĘ, A TY RÓB SWOJĄ
Jest to rozwiązanie zabezpieczające, które nie absorbuje Twojej uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na zadaniach biznesowych. Chroni Twoich pracowników, nie rozpraszając ich wiadomościami i powiadomieniami, dzięki czemu mogą oni pracować bez przeszkód. Kaspersky Small Office Security po prostu wykonuje swoją pracę, podczas gdy Ty wykonujesz swoją.

OCHRONA PRZED OPROGRAMOWANIEM RANSOMWARE DLA BEZWZGLĘDNYCH PRACOWNIKÓW.
Nawet jeśli pracownik skorzystał ze złośliwego łącza i oprogramowanie ransomware próbuje zaszyfrować pliki robocze, automatycznie tworzy kopię zapasową niezaszyfrowanego pliku, abyś mógł go przywrócić.

UNIKNIJ OSZUSTW I BANKOWOŚCI ONLINE
Dodatkowe warstwy zabezpieczeń zapobiegają kradzieży pieniędzy Twojej firmy przez złodziei: Podczas wchodzenia na strony internetowe związane z bankowością internetową lub zakupami nasza unikalna technologia Bezpieczne pieniądze sprawdza, czy strony te są bezpieczne, i otwiera je w specjalnie chronionym trybie po sprawdzeniu ich autentyczności (tylko komputery PC i Mac).

ZAPOBIEGAJ OSZUSTWOM KONTOWYM
Program Password Manager przechowuje i chroni wszystkie hasła i cenne pliki na urządzeniach, których używasz: wystarczy, że zapamiętasz jedno hasło.
Zostaniesz powiadomiony, jeśli Twój serwer plików ma słabe hasło (np. "1234") lub jeśli nie zmieniałeś hasła przez dłuższy czas.

PRZYJAZNA DLA UŻYTKOWNIKA OCHRONA DLA CAŁEJ FIRMY
Wiele warstw ochrony w jednym, łatwym w użyciu pakiecie, który nie wymaga wcześniejszej wiedzy, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo całej firmy przy minimalnym wysiłku.

WYGODNY PORTAL WEB
Jako rozwiązanie dla przedsiębiorstw, Kaspersky Small Office Security posiada dedykowany portal (ksos.kaspersky.com), na którym możesz sprawdzić status i datę wygaśnięcia swojej licencji, przejrzeć chronione urządzenia lub wysłać zgłoszenie do pomocy technicznej, jeśli potrzebujesz pomocy.

Bezpieczne serwery plików Windows

Ochrona serwerów plików Windows przed oprogramowaniem ransomware i cryptolockerami: System Watcher wykrywa i blokuje złośliwe działania oraz odwraca ataki.
Software Updater dostarcza listę nowych dostępnych aktualizacji dla zainstalowanych aplikacji, dzięki czemu można łatwo usunąć nieużywane lub przestarzałe aktualizacje systemu.

Bezpieczna praca na urządzeniach mobilnych
Chcesz pracować z domu lub biura? Technologie bezpieczeństwa mobilnego firmy Kaspersky chronią Cię w pracy, gdziekolwiek jesteś. Zapewniają również bezpieczeństwo, gdy pracownicy używają swoich urządzeń do pracy. Chroń smartfony i tablety z systemem Android dzięki funkcjom blokowania, wymazywania i znajdowania zagubionych urządzeń.

Bezpieczny Internet, poczta elektroniczna i prywatność

Zabezpiecz się przed próbami niewłaściwego wykorzystania danych i sieci firmowej, blokując złośliwe witryny. Blokuj podejrzane pliki do pobrania oraz filtruj wiadomości phishingowe i złośliwe załączniki. Znajdź i usuń niechciane i niebezpieczne rozszerzenia przeglądarki oraz chroń swoją prywatność dzięki specjalnej funkcji "Nie śledź".
Bezpieczne przechowywanie i przesyłanie cennych plików Technologie szyfrowania i tworzenia kopii zapasowych chronią wrażliwe dane przed utratą informacji i możliwości. Przechowywanie danych to dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, dzięki której możesz przechowywać na swoim komputerze pliki chronione hasłem i chronić poufne dane przed podsłuchem.

Niezawodna i sprawdzona ochrona

Żaden inny dostawca nie może się równać z Kasperskim w niezależnych testach. W 2020 roku produkty Kaspersky wzięły udział w 62 niezależnych testach i przeglądach. Nasze produkty zajęły 45 pierwszych miejsc i 50 miejsc w pierwszej trójce.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Systemy operacyjne WINDOWS
 • Microsoft Windows 7-11
Serwer plików w systemie Windows
 • Microsoft Windows Server 2022
 • Microsoft Windows Server 2019
 • Microsoft Windows Server 2016
 • Microsoft Windows Server 2012 R2
 • Microsoft Windows Server 2012
 • Microsoft Windows Small Business Server 2011
 • Microsoft Windows Small Business Server 2008
 • Microsoft Windows Server 2008 R2
System operacyjny MAC
 • macOS 10.14, 10.15, 11 lub 12
Smartfony i tablety
 • Android 5.0 - 12.х
 • Rozdzielczość ekranu: min: 320 x 480
iPhone i iPad
 • iOS 13-14 lub iPadOS 13-14
Kaspersky Small Office Security zawiera następujące aplikacje:
 • Kaspersky Small Office Security dla komputerów osobistych
 • Kaspersky Small Office Security for File Server
 • Kaspersky Internet Security dla Mac
 • Kaspersky Internet Security dla systemu Android
 • Kaspersky Password Manager
Właściwości: "Kaspersky Small Office Security (2023)"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Windows Server
Dołączone aplikacje:
Ochrona serwera
Password Manager
Urządzenie wielofunkcyjne
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Kaspersky Small Office Security (2023)"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Windows Server
Dołączone aplikacje:
Ochrona serwera
Password Manager
Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Kaspersky Small Office Security (2023)"
4 lis 2020

Thank you!

Quick and easy.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany