Infolinia 0800 702813
 
Kofax Power PDF 4.0 Advanced

Kofax Power PDF 4.0 Advanced

631,29 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821333
 • PPD-PER-0318-001U
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | IT | NL | PT | CN | DK | FR | NO | PL | ES | SE | TR | RU
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Windows   Jeśli szukasz skutecznego programu do konwersji,... więcej

Informacje o produkcie "Kofax Power PDF 4.0 Advanced"

Kofax Power PDF Advanced 4.0 Windows

 

Jeśli szukasz skutecznego programu do konwersji, edycji i udostępniania plików PDF, możesz polegać na Kofax Power PDF Advanced 4.0 Windows. Program imponuje bogactwem funkcji i pozwala na znaczne uproszczenie procesów biznesowych. Dzięki temu można łatwo zoptymalizować administrację i uzyskać dostęp do bezpiecznego rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań.

 

Szybko do większej wydajności

Jeśli chodzi o zwiększenie wydajności przy codziennym obciążeniu pracą, program PDF zapewnia znacznie większą strukturę. Dzięki temu zarówno użytkownicy indywidualni, jak i firmy mogą polegać na dobrym rozwiązaniu dla wielu różnych zadań związanych z plikami PDF i zużywać znacznie mniej czasu. Szybka i precyzyjna adaptacja jest tym samym zapewniona bez problemów.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, Kofax Power PDF Advanced 4.0 Windows obsługuje wiele typów dokumentów. Dzięki temu można łatwo przekształcić wiele struktur w bezpieczne i przejrzyste pliki PDF oraz uprościć tworzenie. Wystarczy kilka kliknięć, aby z wielu dokumentów stworzyć doskonałe pliki PDF, dzięki czemu użytkownicy nie muszą się już martwić o strukturę i identyfikowalność.

 

Najważniejsze zalety w skrócie

 • Łatwe tworzenie i kompilacja
 • Dokładne wersje w formacie PDF
 • Idealny do zwiększenia wydajności w firmie
 • Kompatybilny z wieloma urządzeniami i platformami
 • Integracja rozszerzonych funkcji, takich jak blacking
 • Możliwa jest licencja holistyczna w ramach przedsiębiorstwa

 

Bezpieczne konstrukcje do codziennego użytku

Zwłaszcza, gdy programy są często używane, ważne jest, aby używać bezpiecznych struktur i pełnowartościowej aplikacji. Kofax Power PDF Advanced umożliwia to bez żadnych problemów, zapewniając, że istniejące dane są zapisywane w doskonałej jakości. Pozwala to również na wspólną pracę nad projektami z innymi i łatwe dzielenie się stworzonymi dokumentami.

 

Każdy, kto chce kupić Kofax Power PDF Advanced 4.0 Windows może polegać na doskonałej strukturze do regularnego użytku i korzystać z wysokiego poziomu łączności. Dzięki połączeniu programu z szeroką gamą urządzeń, możliwe jest zapewnienie o wiele większego komfortu w codziennym użytkowaniu, aby reagować na każdą możliwą sytuację.

 

Przekonujące rozwiązania z Kofax Power PDF Advanced 4.0 Windows

Wraz z odpowiednim rozwiązaniem PDF, łatwo jest kupić odpowiednią alternatywę dla Adobe. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do znacznie lepszej struktury, która pozwala na bezpieczną obsługę każdego istniejącego przypadku użytkowania. W połączeniu z odpowiednimi funkcjami, łatwo jest zaprojektować zastosowanie dokładnie według własnych potrzeb i mieć oko na dokumenty. Dzięki Kofax Power PDF Advanced, dokument PDF może być utworzony z każdego możliwego pliku, więc nic nie stoi na przeszkodzie bezpiecznemu i komfortowemu rozwiązaniu.

 

Fakty, które warto wiedzieć o programie

 

 • Co dokładnie oferują?

Każdy, kto chce kupić Kofax Power PDF ma dostęp do innowacyjnego narzędzia do wszystkich możliwych zastosowań w połączeniu z plikami PDF. Mogą one być tworzone, edytowane, konwertowane, a następnie wydawane.

 

 • Jakie funkcje są dostępne?

Użytkownicy mogą oczekiwać ogromnej elastyczności przy tworzeniu i edycji plików PDF. Wraz z innymi funkcjami, takimi jak czernienie, ochrona danych jest ważną funkcją, którą zapewnia Kofax Power PDF Advanced.

 

 • Kto jest grupą docelową dla produktu?

Kofax Power PDF Advanced 4.0 Windows jest przeznaczony zarówno dla użytkowników prywatnych jak i firm. Oznacza to, że nie jest trudno uzyskać dostęp do bezpiecznej struktury plików w całej firmie, jeśli jest to pożądane, lub być po bezpiecznej stronie dla poszczególnych projektów. Pod tym względem możliwości zastosowania są pozornie nieograniczone.

 

 • Co czyni ten produkt tak dobrym?

Jeśli chcesz kupić program PDF, możesz polegać na jego indywidualnej użyteczności w każdej sytuacji. To sprawia, że wersja 4.0 jest wzbogaceniem dla procesów sprzedaży i prywatnych, dzięki czemu można znaleźć profesjonalną alternatywę dla Adobe. Z Kofax Power PDF Advanced 4.0 Windows, wiele programów innych producentów jest połączonych w jedną wersję.

 

 • Jaka licencja jest dostępna?

Licencja dla jednego użytkownika jest dostępna bezpośrednio u nas. Jest on nieograniczony w czasie i tym samym oferuje możliwość korzystania z niego na czas nieokreślony. Oczywiście całe biura i firmy mogą być również wyposażone w program, dzięki czemu aplikacja nie stanowi problemu nawet w większych środowiskach.

 

Co nowego?

Power PDF 4.0 obsługuje nowy standard ISO 2.0

Nowy standard PDF 2.0 skupia się na formacie pliku i zapewnia zarówno zgodność, jak i bezpieczeństwo w programach, które używają i przetwarzają pliki. Dzięki nowemu Power PDF możesz być pewien, że tworzysz w pełni kompatybilne i bezpieczne dokumenty PDF.

 

Podpisz lub wyślij pliki PDF do podpisania za pomocą wiodącej usługi podpisu elektronicznego DocuSign

Niezależnie od tego, czy chodzi o zatwierdzenie, zawarcie umowy kupna czy podpisanie kontraktu - dzięki docenianej na całym świecie, niezawodnej usłudze podpisów elektronicznych DocuSign® podpisy stają się dziecinnie proste. Teraz można samodzielnie podpisać dokumenty PDF lub zlecić ich wysłanie i podpisanie za pomocą zintegrowanych funkcji DocuSign® na pasku funkcji "Bezpieczeństwo".

 

Praca zespołowa w czasie rzeczywistym - precyzyjne wyniki od samego początku

Dokumenty mogą być tworzone bezpośrednio w formacie Power PDF i wspólnie weryfikowane w czasie rzeczywistym. Eliminuje to potrzebę ciągłego podróżowania tam i z powrotem i sprawia, że wszyscy są bardziej produktywni.

 

Wszechstronna elastyczność

Dzięki Power PDF, możesz teraz ustawić interfejs użytkownika na kolor, który najbardziej Ci odpowiada. Wybierz pomiędzy niebieskim, jasnoszarym, ciemnoszarym lub znajomym fioletem. Teraz możesz również wybrać opcję wyświetlania dokumentów na osobnych kartach w oknie Power PDF lub wyświetlić każdy dokument w osobnym oknie Power PDF.

 

Połączenie wszystkich otwartych plików za pomocą jednego kliknięcia

Power PDF oferuje teraz wysoce efektywny sposób na połączenie wszystkich otwartych dokumentów w jeden plik PDF. Po prostu kliknij na opcję "Połącz wszystko" na pasku narzędzi Start. Oryginalne nazwy plików są automatycznie umieszczane w zakładkach.

 

Większa dokładność podczas konwersji

Technologia Nuance OmniPage została jeszcze bardziej ulepszona od ostatniej wersji. Oferuje on teraz jeszcze lepsze rozpoznawanie słów i liczb oraz dokładność układu.

 

Ulepszona edycja tekstu

Dzięki Power PDF tekst w trybie Edit Mode można teraz łatwiej podzielić na bloki, co ułatwia jego edycję i przeglądanie.

 

Ulepszone tworzenie plików PDF dla zawartości stron internetowych

Konwersja stron internetowych lub całych sekcji witryny do interaktywnych plików PDF z automatycznie wbudowanymi hiperłączami - bezpośrednio z Power PDF.

 

Kontekstowe paski narzędzi do edycji

Wybierając konkretny element, uzyskują Państwo szybki dostęp do wszystkich funkcji, które są istotne dla Państwa bieżącej pracy - to ogromna oszczędność czasu.

 

Ulepszone funkcje rozmieszczania stron

W widoku zespołu dokumentów można łatwo wymieniać lub powielać jedną lub więcej stron w dokumencie.

 

Uproszczona edycja dowolnych adnotacji formalnych

Edycja freeformowych adnotacji w Power PDF została znacznie uproszczona i przyspieszona poprzez umożliwienie grupowania sąsiadujących freeformowych adnotacji.

 

Osadzanie plików wideo w formacie MP4

Włóż ten popularny, wysokiej jakości skompresowany format wideo bezpośrednio do pliku PDF utworzonego za pomocą Power PDF lub dołącz go do Portfolio PDF.

 

Sprawdzanie certyfikatów bezpieczeństwa dla JavaScript

Klienci, których wykonywanie w JavaScript jest ograniczone przez politykę prywatności, mogą teraz zażądać ważnego, podpisanego certyfikatu, co zmniejsza ryzyko ataku w ich organizacji.

 

Edycja tekstu od prawej do lewej strony

Teksty i komentarze w językach pisanych i czytanych od prawej do lewej strony (arabski, hebrajski, itp.) mogą być teraz łatwo edytowane w Power PDF.

 

Dobre dla twojego biznesu - i dla twojego IT

Adaptacyjny zakres funkcji

Obsługuje Windows Terminal Services (WTS) i Citrix; narzędzie konfiguracyjne pozwala na dostosowanie funkcjonalności do potrzeb użytkowników

Zwiększona wydajność dzięki zautomatyzowanym procesom

Z API automatyki do sterowania funkcjami w aplikacji. Możesz zaprogramować przepływy pracy tak, aby pasowały do Twoich wewnętrznych zasad i procedur.

Konwersja dokumentów prawnych

Użyj Kreatora konwersji do konwersji dokumentów prawnych do formatu PDF - w tym stemplowanie i numerowanie wierszy.

Pieczątki niestandardowe

Stempel Bates umożliwia tworzenie niestandardowych profili stempli do umieszczania informacji w nagłówkach lub stopkach.

Pobieranie danych z formularzy

Eksport danych z wypełnionych formularzy do wyszukiwania i analizy w popularnych formatach, takich jak XFDF, XML, TXT i CSV.

 

Jest jeszcze jedna mała rzecz do zmiany.

Narzędzie do dyktowania notatek

Użyj Dragon® Notes, wbudowanego narzędzia do rozpoznawania mowy, aby szybko i dokładnie opisywać pliki PDF - bez wprowadzania danych z klawiatury, tylko głos.

Inteligentne funkcje wyszukiwania

Funkcja inteligentnego wyszukiwania Looks Like Search™ wykorzystuje alfanumeryczne dopasowywanie wzorów i zapewnia natychmiastowe odnalezienie treści takich jak numery telefonów, adresy e-mail i numery ubezpieczenia.

Porównanie dokumentów strona po stronie

Szybko określić różnice pomiędzy wersjami dokumentów. Narzędzie do porównywania poszczególnych stron podkreśla zmiany wizualne i tekstowe w kolorze i podsumowuje wszystkie zmiany w jednym, łatwym do odczytania raporcie.

 

Minimalne wymagania systemowe

Komputer z procesorem Intel Pentium 4 lub równoważnym albo wyższym

 

Systemy operacyjne:

 • Windows 11; edycja 32-bitowa lub 64-bitowa
 • Windows 10; edycja 32-bitowa lub 64-bitowa
 • Windows 8.1; edycja 32-bitowa lub 64-bitowa
 • Windows 7; edycja 32-bitowa lub 64-bitowa z Service Pack 1 

 

dalsze wymagania:

 • 512 MB pamięci roboczej (RAM), zalecany 1 GB
 • 700 MB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji, dodatkowe miejsce na dysku twardym na tymczasowe pliki instalacyjne oraz dodatkowe języki interfejsu użytkownika
 • Karta dźwiękowa do korzystania z dołączonego silnika syntezatora mowy (opcjonalnie). Do dyktowania notatek Dragon Notes wymagany jest mikrofon ze słuchawkami z funkcją redukcji szumów.
 • Połączenie z Internetem jest wymagane do rejestracji i aktywacji produktu, notatek Dragon Notes i aktualizacji online.
 • Microsoft .NET Framework 4.5 Jeśli ten komponent nie zostanie znaleziony, zostanie on zainstalowany wraz z produktem.

Uwaga: Wydajność i szybkość mogą zostać poprawione, jeśli komputer przekroczy minimalne wymagania dotyczące procesora, pamięci i dostępnej przestrzeni dyskowej.

 

Dołączony do produktu:

 • Oryginalny klucz licencyjny Kofax Power PDF Advanced 4.0 Windows
 • Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie.
 • Faktura z podanym podatkiem VAT.
 • Instrukcja obsługi dla łatwej instalacji.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Kofax Power PDF 4.0 Advanced"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany