Infolinia +49 3221 2292585
 
Konto WISO Online 2019 Stała licencja do pobrania
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Konto WISO Online 2019 Stała licencja do pobrania

91,75 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820425
 • DL42754-20
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
Konto WISO Online 2019 Idealny dla wszystkich, którzy chcą bezpiecznej bankowości... więcej

Informacje o produkcie "Konto WISO Online 2019 Stała licencja do pobrania"

Konto WISO Online 2019

Idealny dla wszystkich, którzy chcą bezpiecznej bankowości internetowej.

Pobierz wersję bez ograniczeń czasowych - łącznie z instrukcją obsługi w formacie PDF.

Wszystkie rachunki w skrócie

Trzymasz wszystkie swoje konta w jednym programie i widzisz wszystkie ważne informacje wyraźnie ułożone na stronie startowej. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić bankowość internetową, wywołać wyciągi z konta i łatwo dokonać przelewów. Bezpieczna bankowość bez strachu przed wyłudzaniem i pharmingiem.

Bankowość internetowa w domu!

Dzięki WISO Account Online możesz w prosty, wygodny sposób realizować swoje transakcje bankowe, takie jak przelewy, zlecenia stałe i zlecenia terminowe, prosto i wygodnie z domu.

Rachunki bieżące, rachunki depozytowe nocne lub czasowe, książeczki oszczędnościowe, karty kredytowe: WISO Account Online wyświetla wszystkie ważne informacje w sposób przejrzysty na stronie głównej - dzięki temu masz wszystkie swoje konta w zasięgu ręki.

SEPA - jednolity obszar płatności w euro dla Europy
WISO Konto Online wspiera procedurę SEPA i dostarcza różne szablony dla Państwa transakcji płatniczych.

Dlaczego konto WISO Online?

Przegląd wszystkich rachunków i aktywów
Z WISO Konto Online możesz zarządzać rachunkami bieżącymi, rachunkami lokat terminowych, rachunkami kart kredytowych, rachunkami oszczędnościowymi i rachunkami lokat telefonicznych. WISO Account Online jest kompatybilny z wieloma bankami, tzn. można zarządzać swoimi kontami z różnych instytucji finansowych w jednym programie. Konto WISO Online wyświetla wszystkie ważne informacje w przejrzysty sposób na stronie startowej. Więc od razu wiesz, na czym stoisz - do centa.

Wygoda i ochrona bankowości internetowej
Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić bankowość internetową, wywołać wyciągi z konta i łatwo wykonać przelewy. WISO Konto Online zabezpiecza Państwa transakcje bankowości elektronicznej za pomocą bezpiecznych protokołów transmisji FinTS (od wersji 3.0), HBCI (od wersji 2.01 z kodem PIN i TAN lub kartą chipową).

Zamówienie z systemem
Dzięki WISO Account Online można archiwizować wyciągi z konta na nieograniczony czas i przechowywać dodatkowe informacje o wszystkich rezerwacjach. Możesz szybko i łatwo wyszukiwać pojedyncze posty według różnych kryteriów na wszystkich utworzonych kontach.

Co można zrobić z kontem WISO online?

Konto WISO Online to oszczędność czasu - Twój licznik bankowy w domu
!
Dzięki WISO Account Online możesz w prosty, wygodny sposób realizować swoje transakcje bankowe, takie jak przelewy, zlecenia stałe i zlecenia terminowe, prosto i wygodnie z domu. Konto WISO Online pobiera jednocześnie dane wszystkich kont online użytkownika.

WISO Account Online przynosi porządek - z archiwum wyciągów z konta
!
Zarządzaj wyciągami z kont bezterminowo - przez kilka Roku- i pobieraj płatności natychmiast: Jest to możliwe tylko z archiwum wyciągów bankowych.

WISO Account Online zapewnia przegląd - w jednym programie!
Czy to rachunki bieżące, nocne lub terminowe, książeczki oszczędnościowe, karty kredytowe i wiele innych - z WISO Konto Online masz wszystkie swoje konta w zasięgu ręki.

Konto WISO Online jest proste - dzięki optymalnej obsłudze użytkownika!
Dzięki funkcji bankowości internetowej możesz z łatwością obsługiwać wszystkie swoje transakcje bankowe. Funkcja bankowości internetowej jest wliczona w cenę zakupu przez 365 dni. Można ją przedłużyć poprzez umowę gwarancji na aktualność za korzystną kwotę 12,95 EUR Rok.

Jest aktualny - wspiera procedurę SEPA!
WISO Konto Online wspiera Państwa w transakcjach płatniczych z zastosowaniem procedury SEPA i używa nowych międzynarodowych numerów rachunków bankowych (IBAN) oraz kodów banków (BIC).

Konto WISO Online jest bezpieczne - zgodnie z wymogami stowarzyszenia bankowego!
W przeciwieństwie do wielu stron internetowych, WISO Konto Online wykorzystuje standard bezpiecznych płatności HBCI FinTS jako swoją podstawową technologię. Jest to obecnie uważane za najbezpieczniejszą procedurę.

Kto potrzebuje konta WISO online?

WISO Account Online jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy szukają taniego rozwiązania dla bezpiecznej bankowości bez konieczności rezygnacji z prostej i wygodnej obsługi:

 • Optymalna ochrona Twoich danych dzięki szyfrowaniu wysokiego poziomu
 • Bezpośrednie szyfrowane połączenie z serwerem banku
 • Ochrona przed trojanami i keyloggerami
 • Komfortowa i szybka praca z kreatorami i szablonami

Wymagania systemowe:

Działa pod systemami Windows 7, Windows 8 i Windows 10 z najnowszym Service Pack, aktualnym MS Internet Explorer, grafiką z 1024x768, Microsoft .NET 4.7.2, połączeniem online i 500 MB miejsca na dysku twardym.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Konto WISO Online 2019 Stała licencja do pobrania"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany