Infolinia +49 3221 2292585
 
LexOffice Accounting & Reports, 365 dni pracy, pobieranie

LexOffice Accounting & Reports, 365 dni pracy, pobieranie

917,95 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820464
 • 01347-0552
 • 365 dni
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
LexOffice Accounting & Reports, 365 dni pracy, pobieranie Idealny dla każdego, kto chce... więcej

Informacje o produkcie "LexOffice Accounting & Reports, 365 dni pracy, pobieranie"

LexOffice Accounting & Reports, 365 dni pracy, pobieranie

Idealny dla każdego, kto chce korzystać z pełnego zakresu funkcji lexoffice.

Oprogramowanie księgowe online lexoffice jest dostępne w trzech wersjach. Maksymalny pakiet lexoffice Accounting & Reports jest skierowany do analityka, który uważnie śledzi szlaki pieniężne. Odpowiedzi na pytania biznesowe znajdują się w danych, mówi analityk i wyznacza kurs. lexoffice pokazuje, gdzie warto szukać. Doradca podatkowy przyjmuje bilans na dzień sporządzenia rocznego sprawozdania finansowego.

 • do użytku dla 1 branży / firmy
 • Dostęp dla kilku użytkowników / pracowników
 • Dostęp dla konsultantów podatkowych możliwy
 • Pisanie ofert i faktur
 • Bankowość internetowa z uzgadnianiem płatności
 • Praca mobilna na smartfonie i tablecie
 • Księga rachunkowa i pozycje otwarte
 • Deklaracja zaliczki na podatek od sprzedaży Elstern
 • Sroka wiadomość podsumowująca
 • Rachunek zysków i strat (P&L)
 • Rachunek nadwyżki przychodów (EÜR)
 • Amortyzacja (zarządzanie środkami trwałymi)

lexoffice oferuje możliwość utworzenia kilku użytkowników (obsługujących wielu użytkowników). W ten sposób Twoi pracownicy mogą pomóc w prowadzeniu księgowości. W podstawowej wersji "lexoffice invoice & finances" można utworzyć 1 dodatkowego użytkownika. W kolejnych wersjach lexoffice można wtedy stworzyć nieograniczoną liczbę dodatkowych użytkowników bez dodatkowych kosztów.

Ustawieni przez Ciebie użytkownicy mają wtedy bezpośredni dostęp do bieżących transakcji biznesowych i mogą wspierać Cię w dowolny sposób. Od ogólnego wpisu dokumentu do księgowania poszczególnych pozycji. Oferuje to wiele korzyści dla współpracy:

 • Unikanie błędów poprzez dostęp do poszczególnych faktur i ofert
 • Oszczędność czasu dzięki cyfrowemu przetwarzaniu
 • Użytkownicy są zawsze na bieżąco

365 dni pracy

W ciągu 365-dniowego okresu użytkowania oprogramowania, użytkownik ma dostęp do pełnego zakresu oprogramowania i otrzymuje wszystkie aktualizacje bezpłatnie. Dzięki temu możesz pracować z najnowszym oprogramowaniem 365 dni w roku.

Pod koniec okresu użytkowania musi on zostać przedłużony za opłatą. W przeciwnym razie można uzyskać dostęp tylko do swoich danych, ale nie można już korzystać z programu.

Funkcje Urzędu LexOffice

LexOffice Rachunkowość i finanse

Automatyczna księgowość online

Dzięki lexoffice możesz prowadzić księgowość automatycznie i szybko. Ponieważ po prostu tworzysz oferty i piszesz faktury, a lexoffice zajmuje się księgowością w sposób zgodny z prawem i prawidłowym prowadzeniem księgowości. Dzięki temu oszczędzasz czas i zawsze wiesz, jak stoisz finansowo.

 • Dla freelancerów, założycieli, osób pracujących na własny rachunek i małych przedsiębiorstw
 • Po prostu zacznij i używaj bez żadnej wiedzy księgowej
 • Praca mobilna: Online i przez aplikację
 • Aplikacja dla Apple iOS i Android
 • do użytku dla 1 branży / firmy
 • Ramki na konta: SKR 03, SKR 04, bez możliwości rozbudowy
 • Język: tylko niemiecki
 • Stawki VAT: 0%, 7%, 19
 • Waluta: Tylko euro

Wszystkie funkcje lexoffice księgowość i finanse

Napisz
cytaty Tworzenie przekonujących cytatów w swoim projekcie szybko i łatwo, z wszystkimi niezbędnymi adnotacjami dla pewności prawnej.

API
Rozszerzaj lexoffice zgodnie z potrzebami za pomocą licznych aplikacji i systemów partnerskich. Dostosuj lexoffice do swoich potrzeb dzięki naszym licznym rozszerzeniom.

Napisać potwierdzenie zamówienia
Zmień swoją ofertę w potwierdzenie zamówienia za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a Twoi klienci są zadowoleni.

Wprowadzenie dokumentu
Wprowadź faktury i paragony tak szybko jak zdjęcia z wakacji - dzięki aplikacji. Wszystkie paragony w jednym miejscu (poprzez PDF, skany, zdjęcia aplikacji).

Przegląd rezerwacji
Wszystkie księgowania w leksykonie z kontem debetowym i kredytowym, datą księgowania, numerem dokumentu, opisem, kwotą i podatkiem od sprzedaży

Tablica rozdzielcza
Najważniejsze dane na pierwszy rzut oka przez cały czas: Salda rachunków, otwarte faktury, bieżące zobowiązania z tytułu podatku od sprzedaży, przychody i koszty

Wymiana danych
Wymiana danych staje się dziecinnie łatwa: DATEVconnect online, eksport w standardowym formacie DATEV, jako PDF, w formacie CSV lub TXT.

dane dotyczące przywozu
Wystarczy zaimportować istniejące kontakty od klientów lub dostawców. Jak również bezpośrednio Państwa produkty i usługi.

dane eksportowe
Eksport w formacie PDF, CSV i TXT. Ponadto, eksport DATEV: wszystkie dane rezerwacji wraz z planem kont, numerami konsultanta i klienta.

Elastyczny układ faktur
Wystarczy kilka kliknięć, aby faktury, oferty i paragony mogły być indywidualnie i łatwo dopasowane do Twojego wizerunku firmy.

Swobodny dostęp
Skonfiguruj dostęp dla swojego doradcy podatkowego lub pracowników. Kontrolujesz, co jest dozwolone poprzez zarządzanie prawami.

Dostawy
wewnątrzwspólnotowe
Z lexoffice składają Państwo zgodną z prawem "deklarację skróconą" przy sprzedaży towarów i usług na terenie UE.

Księga rachunkowa
Rejestruj, dziel i kategoryzuj przychody i koszty gotówkowe. Kasa lexoffice spełnia wszystkie wymogi urzędu skarbowego.

Zarządzanie kontaktami
Łatwo i centralnie utrzymuj kontakty biznesowe i dowiedz się, kto jest Twoim najbardziej lojalnym i najlepiej płatnym klientem.

Pisanie
dokumentów dostawy
Zmień swoją ofertę w dokument dostawy za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a Twoi klienci są zadowoleni.

Planuj
płynność
finansową Rozpoznawaj z odpowiednim wyprzedzeniem wąskie gardła finansowe i planuj swoją płynność w sposób zrównoważony, kierując się prognozami i aktualnym rozwojem sytuacji.

Przypomnienie
Za jednym kliknięciem myszki można zmienić otwartą fakturę w przyjazne przypomnienie, a w razie potrzeby w prawnie wiążące przypomnienie.

Praca mobilna
Wystarczy aktywne połączenie z Internetem, PC, Mac, tablet lub notebook i aktualna przeglądarka. Tak musi wyglądać praca mobilna.

Wybitne pozycje
Otwarte zarządzanie pozycjami: Kto jest Ci winien pieniądze (należności) i jakie faktury musisz jeszcze zapłacić (zobowiązania)?

Bankowość
internetowa Wykonuj przelewy w ciągu kilku sekund i płać rachunki bezpośrednio za pomocą zintegrowanej bankowości internetowej w lexoffice.

Integracja PayPal
Zintegruj swoje konto PayPal bardzo łatwo. Płatności i opłaty są księgowane bezpośrednio i prawidłowo. To oszczędza czas i pieniądze.

Produkty i usługi
Zarządzaj swoimi produktami i usługami łatwo i centralnie za pomocą jednostki, rodzaju podatku, cen, opisu i innych.

Pisanie
faktur Szybko i łatwo stwórz swoje faktury w swoim projekcie. Następnie wystarczy go wydrukować lub wysłać do klienta pocztą elektroniczną.

aplikacja do skanowania
Wprowadź faktury i paragony tak szybko jak zdjęcia z wakacji - dzięki aplikacji. Wszystkie paragony w jednym miejscu (poprzez PDF, skany, zdjęcia aplikacji).

Obliczenia seryjne
Bądź automatycznie przypominany o powtarzających się fakturach. lexoffice automatycznie tworzy dla Ciebie faktury seryjne.

Interfejs konsul
t
anta podatkowego Twój konsultant podatkowy może przejąć wszystkie rezerwacje w standardowym formacie DATEV lub pracować dla Ciebie poprzez bezpośredni dostęp.

Rozpoznawanie tekstu (OCR)
Automatyczne rozpoznawanie tekstu (OCR) rozpoznaje wszystkie ważne dane. Automatyczna kategoryzacja sama w sobie.

Deklaracja zaliczkowa
na podatek
od sprzedaży Automatyczne obliczanie podatku od sprzedaży na podstawie wszystkich dokumentów, ksiąg rachunkowych i księgi kasowej. Jedno kliknięcie i po prostu elstern.

Dopasowanie płatności
Przychodzące płatności są automatycznie uzgadniane z utworzonymi fakturami (otwartymi pozycjami). Więc nic nie może ci uciec.

Przypomnienie o płatności
Za jednym kliknięciem myszki można zmienić otwartą fakturę w przyjazne przypomnienie, a w razie potrzeby w prawnie wiążące przypomnienie.

Deklaracj
a
skrócona Z lexoffice składają Państwo zgodną z prawem "deklarację skróconą" przy sprzedaży towarów i usług na terenie UE.

Wymagania systemowe:

Do korzystania z lexoffice potrzebne jest aktywne połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa. lexoffice jest zoptymalizowany do korzystania z aktualnych wersji Chrome, Safari, Firefox i Internet Explorer.

aplikacje lexoffice są dodatkowo dostępne dla systemów iOS i Android w odpowiednich sklepach z aplikacjami.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "LexOffice Accounting & Reports, 365 dni pracy, pobieranie"
27 paź 2020

alles super

Sehr zu empfehlen, sehr hilfsbereiter Service .

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany