Infolinia +49 3221 2292585
 
Lexware QuickSteuer 2021

Lexware QuickSteuer 2021, für die Steuererklärung 2020, Download

67,57 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821498
 • P26811-01
 • Ważny bezterminowo
 • DE
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Lexware Quicksteuer 2021 to idealne oprogramowanie do tworzenia i wypełniania prywatnych... więcej

Informacje o produkcie "Lexware QuickSteuer 2021, für die Steuererklärung 2020, Download"

Lexware Quicksteuer 2021 to idealne oprogramowanie do tworzenia i wypełniania prywatnych deklaracji podatkowych. Szeroki zakres funkcji obejmuje wszystkie obszary prywatnej deklaracji podatkowej, takie jak wynagrodzenia, emerytury, dochody kapitałowe oraz dochody z najmu i dzierżawy. Oznacza to, że każdy może łatwo, szybko i tanio przygotować swoje zeznanie podatkowe bez konieczności bycia specjalistą od prawa podatkowego.

Zeznanie podatkowe bez zagmatwanych formularzy i niezrozumiałej urzędowej mowy

Łatwy do zrozumienia i prosty w obsłudze, tak prezentuje się nowa wersja Lexware Quicksteuer 2021. Użytkownicy nie muszą kupować zagmatwanych urzędowych i niejasnych formularzy podatkowych. Dzięki prostemu programowi podatkowemu rozliczenie podatku za rok 2019 jest łatwe i szybkie. Nowy interfejs użytkownika pozwala na intuicyjne poruszanie się po ekranach wejściowych. Dzięki przełączanej kontroli podatkowej dane wejściowe są sprawdzane pod kątem poprawności i wiarygodności. Dlatego użytkownicy nie mogą popełnić żadnych błędów przy wprowadzaniu danych przy zakupie Lexware Quicksteuer 2021. Podatek jest obliczany automatycznie podczas wprowadzania danych, dzięki czemu użytkownik ma cały czas kontrolę nad oszczędnościami podatkowymi.

Wirtualny ekspert jako wsparcie

Podczas wprowadzania danych użytkownik wielokrotnie napotyka na pola i sformułowania, których znaczenie i treść wydają się wątpliwe. Tu właśnie wkracza dynamiczny asystent uzupełniania. Asystent wyjaśnia, które informacje należą do danej dziedziny, a nawet gdzie można je znaleźć, niemal jak ekspert. Każdy, kto kupi Lexware Quicksteuer 2021 i wykorzysta go w swoim zeznaniu podatkowym, zyska wielką pomoc i oszczędność czasu podczas pracy nad zeznaniem podatkowym. Nie mniej ważna jest dynamiczna pomoc przy wypełnianiu, która zapobiega błędom przy wprowadzaniu danych.

Większy porządek podczas drukowania

Nowa funkcja drukowania jeszcze bardziej poprawia przegląd formularzy i wydruków. Obsługa drukowania dwustronnego, podglądu dokumentów i tworzenia plików PDF jest dostępna i została jeszcze bardziej ulepszona. Wszystkie utworzone dokumenty (takie jak dokumenty danych specjalnych, formularze do wypełnienia, puste formularze, jak również dokumenty Elster) mogą zostać wybrane do wydruku w żądanej formie. Dokumenty dla urzędu skarbowego i te do własnej ewidencji można wydrukować i złożyć osobno, aby nie stracić ich z oczu.

Przechowywanie dokumentów

Zupełną nowością dla użytkowników, którzy zakupią Lexware Quicksteuer 2021 jest innowacyjny menedżer paragonów. Oznacza to, że żaden paragon już nigdy się nie zgubi, a wszystkie paragony są przechowywane w przejrzystym porządku. Konsument może zeskanować paragony i w kolejnym kroku powierzyć je menedżerowi paragonów. Format jest (prawie) nieistotny, akceptowane są dokumenty w formacie PDF, JPEG lub Word. Wystarczy kilka kliknięć, aby dokumenty do zeznania podatkowego były zebrane razem i nie można ich było później zgubić.

Ułatwione składanie deklaracji podatkowych - nowy Elster Assistant

Nowy Asystent Elstera ułatwi złożenie zeznania podatkowego każdemu, kto zakupi program Lexware Quicksteuer 2021. Pomaga on użytkownikowi krok po kroku w przekazywaniu danych do urzędu skarbowego. Status transferu danych jest wyświetlany przez cały czas. Użytkownik widzi wszystkie informacje dotyczące transferu danych w sposób przejrzysty, dzięki czemu ma pewność, że zeznanie podatkowe zostało prawidłowo złożone w urzędzie skarbowym.

Lexware Quicksteuer 2021 - zawsze aktualny

Dzięki funkcji automatycznej aktualizacji, oprogramowanie jest zawsze aktualne i zgodne z najnowszymi przepisami. Opcjonalna gwarancja aktualizacji Lexware zapewnia, że użytkownik zawsze otrzymuje najnowszą wersję oprogramowania Quicksteuer. Zapewnia to wsparcie dla przyszłorocznego rozliczenia podatkowego.

System operacyjny System operacyjny Windows, 8.1 lub 10 w wersji niemieckiej
Procesor Procesor 2 GHz lub szybszy
Pamięć robocza Serwer: 2 GB RAM (zalecane 4 GB)
Rozdzielczość ekranu Minimalna rozdzielczość 1024 x 768 (4:3) lub 1366 x 768 (16:9)
Dostęp do Internetu Wymagane do aktywacji produktu.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Lexware QuickSteuer 2021, für die Steuererklärung 2020, Download"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany