Infolinia 0800 702813
 

Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming-Maus

218,37 zł *

z VAT plus koszty wysyłki

  • 241821742
  • 910-005282
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Czujnik HERO Czujnik HERO nowej generacji oferuje do 10 razy większą wydajność energetyczną... więcej

Informacje o produkcie "Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming-Maus"

Czujnik HERO

Czujnik HERO nowej generacji oferuje do 10 razy większą wydajność energetyczną niż poprzednie generacje. Ten sensor optyczny jest wyjątkowo dokładny i szybki, z dokładnością do 400 IPS i czułością do 12 000 DPI.

Ultraszybka bezprzewodowa technologia LIGHTSPEED™ zapewnia pozbawione opóźnień wrażenia w grach. G305 może pochwalić się niesamowitą szybkością reakcji i niezawodnością oraz superszybkim sygnałem o szybkości 1 milisekundy, co zapewnia wydajność gotową na turniej.

Bardzo długa żywotność baterii

Graj na najwyższych obrotach bez obawy, że zabraknie Ci energii. G305 zapewnia niewiarygodne 250 godzin ciągłej gry z szybkością sygnału 1 milisekundy na jednej baterii AA w trybie Performance. Przełącz na tryb Endurance, aby wydłużyć żywotność baterii do 9 miesięcy. Wskaźnik sygnalizuje zbliżający się koniec ładowania baterii.

Bezprzewodowość nie musi oznaczać dużej wagi.

G305 jest lekki i zwrotny: dzięki wydajnej konstrukcji mechanicznej i energooszczędności waży zaledwie 99 gramów.

Wytrzymała, kompaktowa konstrukcja ze zintegrowanym schowkiem na nanoodbiornik sprawia, że G305 jest nie tylko świetną myszą biurkową, ale także doskonałym towarzyszem w podróży. Użyj go do gier w domu przy biurku lub spakuj go do torby z laptopem, aby grać w dowolnym miejscu.

Bezprzewodowa mysz do gier G305 LIGHTSPEED jest wyposażona w czujnik HERO nowej generacji. Oferuje wydajność 12 000 DPI i połączenie bezprzewodowe LIGHTSPEED z superszybkim sygnałem o szybkości 1 milisekundy. Do tego dochodzi długa żywotność baterii - 250 godzin gry na baterii AA oraz wskaźnik świetlny, który sygnalizuje zbliżający się koniec ładowania baterii. Dzięki wydajnej konstrukcji mechanicznej, G305 waży tylko 99 gramów, co zapewnia dużą zwrotność. Wytrzymała, kompaktowa konstrukcja i wbudowany schowek na nanoodbiornik sprawiają, że G305 jest doskonałym towarzyszem podróży, który jest zawsze gotowy do gry dzięki 6 programowalnym przyciskom. Ogólnie rzecz biorąc, ta bezprzewodowa mysz LIGHTSPEED przekonuje doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming-Maus"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany