Infolinia 0800 702813
 

Logitech Mx Anywhere 3 graphite

332,45 zł *

z VAT plus koszty wysyłki

  • 241821741
  • 910-005988
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Logitech MX Anywhere 3 TU, TAM, WSZĘDZIE MX Anywhere 3 łączy w sobie wyjątkową... więcej

Informacje o produkcie "Logitech Mx Anywhere 3 graphite"

Logitech MX Anywhere 3

TU, TAM, WSZĘDZIE

MX Anywhere 3 łączy w sobie wyjątkową wszechstronność i niezwykłe osiągi. Ta kompaktowa mysz jest stworzona do pracy w domu, w kawiarni czy na lotnisku

KÓŁKO PRZEWIJANIA - O KROK PRZED RESZTĄ

Elektromagnetyczne przewijanie MagSpeed jest wystarczająco precyzyjne, aby zatrzymać się na pikselu i wystarczająco szybkie, aby przewinąć 1000 linii w ciągu sekundy. Jest również prawie bezgłośny.
Obrabiana stal, z której wykonana jest kierownica, zapewnia doskonałą wrażliwość dotykową i dynamiczną bezwładność, którą czuć, ale nie słychać.

ŚLEDZENIE W DOWOLNYM MIEJSCU, NAWET NA SZKLE

Śledzenie MX Anywhere 3 działa na praktycznie każdej powierzchni, w tym na szkle¹. Możesz więc pracować gdziekolwiek zechcesz: przy biurku, w ulubionej kawiarni, a nawet na kanapie.

SZYBKIE ŁADOWANIE PODCZAS PRACY

MX Master 3 może działać do 70 dni na pełnym ładowaniu - a jednominutowe szybkie ładowanie zapewnia trzy godziny użytkowania². Ładowanie jest możliwe również podczas użytkowania, dzięki dołączonemu kablowi ładującemu USB-C.

NOWOCZESNY DESIGN, WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Wygląd i działanie MX Anywhere 3 są teraz lepsze niż kiedykolwiek. Najważniejsze cechy tej eleganckiej konstrukcji to kółko przewijania ze stali maszynowej i silikonowe uchwyty boczne zapewniające doskonałe wyczucie. Możesz wybrać jeden z trzech dostępnych kolorów, aby jak najlepiej dopasować go do swojego notebooka i stylu.

SZYBSZA PRACA DZIĘKI DOSTOSOWANIU DO POTRZEB APLIKACJI

MX Anywhere 3 jest w pełni konfigurowalny dla praktycznie każdej używanej aplikacji. Ponadto możesz pracować szybciej dzięki wstępnie skonfigurowanym profilom aplikacji*. w programach Adobe Photoshop®, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro™, Google Chrome™, Safari™ oraz Microsoft Word®, Excel® i PowerPoint®.

SYSTEM WIELOURZĄDZENIOWY I WIELOPERACYJNY

Podłącz do trzech urządzeń jednocześnie i przełączaj się między nimi za pomocą jednego przycisku. MX Anywhere 3 działa w systemach Windows®, macOS, iPadOS, ChromeOS™ i Linux®³

WIELE KOMPUTERÓW, JEDEN MX ANYWHERE 3

Steruj płynnie wieloma komputerami za pomocą MX Anywhere 3 z funkcją Flow, przesuwając wskaźnik myszy do krawędzi ekranu. MX Anywhere 3 podąża za każdym Twoim ruchem, nawet pomiędzy systemami operacyjnymi Windows i macOS.
Bezproblemowe przenoszenie tekstu, obrazów i plików między komputerami - wystarczy skopiować na jednym i wkleić na drugim.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Logitech Mx Anywhere 3 graphite"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany