Infolinia +49 3221 2292585
 
Magix Music Maker 2021 Plus Edition

Magix Music Maker 2021 Plus Edition

225,77 PLN * 271,15 PLN * (16,74% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821090
 • P26333-02
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Music Maker 2021 Plus Edition ( Języki programowania : Niemiecki, angielski,... więcej

Informacje o produkcie "Magix Music Maker 2021 Plus Edition"

Music Maker 2021 Plus Edition

(Języki programowania: Niemiecki, angielski, hiszpański, francuski, włoski, niderlandzki, suomi, polski, portugalski, szwedzki)

Po prostu stwórz muzykę

 • Wszystkie bezpłatne treści Music Maker
 • Dźwięki, funkcje i instrumenty o wartości 265,00 EUR
 • 1 Kolekcja Soundpool (wartość: € 100,00) + 1 Soundpool (wartość: € 20,00) do wyboru
 • 3 instrumenty (wartość: 90,00 €) + 1 instrument blaszany (wartość: 5,00 €) do wyboru
 • 4 pakiety funkcyjne (2 z nich do wyboru) o wartości € 40,00

 

Music Maker 2020 Po
prostu rób muzykę

Marzysz o własnych piosenkach na poziomie wykresów? Czy każdego dnia masz nowe pomysły muzyczne, które chcesz szybko i łatwo zrealizować? W takim razie Music Maker jest właśnie dla ciebie. Łączyć dźwięki i pętle, grać na instrumentach programowych i stosować efekty poprzez przeciąganie i upuszczanie - jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Udoskonalaj swoje piosenki za pomocą wokalu lub rapu. Nie ma czasu na suchą teorię - po prostu róbcie muzykę!

 

Tworzenie muzyki | nagrywanie muzyki | mix & master music

1.Łączenie dźwięków i pętli Nigdy wcześniej nie udało Ci się stworzyć własnych utworów tak łatwo - i bez wiedzy muzycznej. Łączenie dźwięków i pętli z gigantycznego wyboru różnych gatunków poprzez drag & drop.

2.Graj i nagrywaj Dodaj własne melodie, rowki perkusyjne lub głos do rytmu dźwięków i pętli. Graj na wirtualnych instrumentach i nagrywaj swój wokal. Podłączyć klawiaturę lub mikrofon MIDI i rozpocząć pracę.

3. stwórz swój dźwięk Daj swojej muzyce niepowtarzalny dotyk i z łatwością zastosuj efekty do dźwięków, pętli, melodii instrumentów i wokalu metodą "przeciągnij i upuść". A twoja piosenka jest gotowa do drogi z wielkim, charytatywnym dźwiękiem.

Tworzenie muzyki za pomocą pętli i instrumentów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Tworzenie muzyki nie jest magią - przynajmniej nie jeśli masz Music Makera. Dlatego też nasze baseny dźwiękowe zawierają setki tysięcy dźwięków i pętli ze wszystkich gatunków, które można łatwo połączyć ze sobą za pomocą metody "przeciągnij i upuść". Uzupełnij bity własnymi melodiami, w które możesz grać na instrumentach programowych za pomocą myszy, klawiatury lub MIDI.

Wiele dźwięków do Twojej muzyki Kolekcje Soundpool & Soundpool

Niezwykle proste, niezwykle szybkie: budować bije w mgnieniu oka. Masy basenów dźwiękowych z najbardziej zróżnicowanych gatunków muzycznych zapewniają niekończące się dźwięki i pętle. Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć House, Trap, EDM, muzykę lat 80. czy Reggae - Music Maker ma odpowiednie składniki. Kolekcja Soundpool składa się z kilku soundpoolów, a soundpool składa się z setek pętli i próbek. Istnieją pętle na wszystkie rodzaje instrumentów - a nawet kompletne melodie, kobiece i męskie pasaże wokalne lub linie rapu. Możesz łączyć je jak chcesz po prostu metodą "przeciągnij i upuść" - nawet w różnych gatunkach. Najlepsza rzecz: wszystko zawsze pasuje do siebie. Pętle są dostępne w 7 różnych poziomach tonalnych i automatycznie dostosowują się do poziomu tonalnego próbek już znajdujących się w torze. Komponuj utwory bez znajomości nut i bez znajomości teorii muzyki i harmonii. W zależności od Music Maker Edition masz do wyboru: 1 Soundpool Collection i 1 Soundpool Collection (Plus Edition) lub 1 Soundpool Collection i 3 Soundpool (Premium Edition).

Twoja własna notatka Instrumenty programowe

Mysz, klawiatura lub klawiatura MIDI - to wszystko, czego potrzebujesz, aby dodać mieszające i emocjonalne melodie do swoich utworów. Pozwala on kontrolować instrumenty oprogramowania Music Maker, takie jak struny, basy, gitary, syntezatory i inne. Dodaj swój osobisty akcent do każdego utworu. W zależności od Music Maker Edition możesz wybrać 3 instrumenty MAGIX i 1 Tiny Instrument (Plus Edition) lub 6 instrumentów MAGIX i 2 Tiny Instruments (Premium Edition). Malutkie instrumenty to różne perkusje, takie jak bongosy, kongi, shakery, klapy i zatrzaski, dzięki którym można nadać swoim rytmom jeszcze większy temperament.

zespół smyczkowy
Wszystko w jednej strunie: Ten wirtualny instrument opiera się na całym zespole potężnych strun. Różnią się one w ramach ustawień pomiędzy dźwiękami historycznymi, klasycznymi i niezwykłymi, elektronicznymi.

bębennica
Klasyczne brzmienie i styl legendarnych maszyn perkusyjnych i samplerów. Beatmaker ma wiele okazji do eksperymentowania. Kopnięcia, zasadzki, tomy, kapelusze i cymbały mogą być mieszane bezpośrednio z maszyny.

Maszyna basowa
Więcej uderzenia w głośniki: ostre linie basu i pompowanie basu - plus mnóstwo filtrów i presetów. Korzystaj z różnych ustawień efektów, aby samodzielnie tworzyć i zapisywać nowe dźwięki basów.

Gitara elektryczna
Te potężne dźwięki gitary po prostu wzbogacają każdy projekt rockowo-popowy! Włączone są liczne presety i gitara elektryczna dźwięki z heavy metalu do reggae - z różnych technik gry na wielką wszechstronność.

Chór
Klasyczne chorały, ciemne głosy męskie i krystalicznie czyste chóry żeńskie spotykają się z mieszanymi grupami śpiewaków. Ten wirtualny chór nadaje się jako subtelne wsparcie tła, ale także jako głos melodyczny wspomagający w orkiestrze klasycznej.

Zespół Orkiestrowy
Instrumenty dęte drewniane, dęte drewniane, perkusja, smyczki i inne - Orchestral Ensemble pozwala tworzyć oszałamiającą muzykę orkiestrową. Doskonale sprawdza się również przy muzyce filmowej i pop, hip-hopowych bitach czy melodiach tanecznych.

Z Edycji Premium
Jam w trybie Live Pad

Jest to oprogramowanie ze szczególnym wyczuciem rytmu. Użyj trybu Live Pad w Music Makerze, aby zmienić i remiksować bity w miks na żywo. Aktywuj bębny, przerwy lub wokale na 16 padach i wykorzystaj istniejące elementy do stworzenia zupełnie nowych utworów.

Daj mi znać.
Po prostu nagrywaj wokale i instrumenty

Dzięki Music Maker możesz z łatwością nagrywać swoje wokale, linie rap lub instrumenty. Podłącz swój mikrofon, klawiaturę USB, kontroler perkusji lub gitarę i jesteś gotowy do pracy.

Nagrywanie dźwięku
Twoje uderzenie jest gotowe? Muzyka się skończyła? Brakuje tylko twojego głosu! Podłącz swój mikrofon do komputera PC, laptopa lub interfejsu audio i pozwól się prowadzić przepływowi. Nagrywaj swój wokal lub linie rapu w imponującej studyjnej jakości.

Odtwarzanie i nagrywanie MIDI
Od teraz możesz nagrywać swoje własne melodie za pomocą klawiatury MIDI w kilka sekund. Wystarczy podłączyć go do komputera PC lub laptopa i rozpocząć nagrywanie. Następnie można w prosty sposób dodawać, przenosić lub usuwać notatki za pomocą kliknięcia myszką w edytorze MIDI.

Wykończenia
Miksowanie i mastering muzyki

Maksymalnie wykorzystaj swoją muzykę: miksuj i opanowuj swoje utwory na profesjonalnym poziomie - nawet bez profesjonalnej wiedzy producenta. Music Maker ma już wiele darmowych, ale mimo to najwyższej klasy efektów w magazynie. Wystarczy je przeciągnąć i upuścić, aby usłyszeć, jak dźwięk Twoich piosenek nabiera ostatecznego wykończenia.

 

Bezpłatne efekty dźwiękowe
Kształtuj swój własny dźwięk z wieloma darmowymi efektami, takimi jak Chór, Echo, WahWah czy Flanger - dla uzyskania niezwykłego dźwięku i opadających szczęk.

Darmowy wzmacniacz gitarowy
Uważajcie! Robi się bardzo dziko. Wolny wzmacniacz basowy i gitarowy Vandal SE wzmacnia i zniekształca Twój dźwięk - bez utraty jakości dźwięku.

Auto Mastering
Chcesz szybko dodać do swojej mieszanki? Zoptymalizuj dźwięk swojej muzyki w pełni automatycznie dzięki wygodnym ustawieniom masteringowym dla różnych gatunków. Mastering Suite Mastering Suite Lepszy klimat i profesjonalne wykończenie utworu dzięki Mastering Suite. Można użyć takich narzędzi, jak korektor parametryczny, ogranicznik i moduł StereoFX.

Nowy twórca muzyki
Więcej możliwości dla Twojej muzyki

Indywidualny interfejs użytkownika

Dzięki nowemu Music Maker możesz dostosować interfejs użytkownika dokładnie tak, jak chcesz. Chcesz, aby Twoje baseny dźwiękowe, instrumenty lub efekty były dostępne w dolnej części? Żaden problem: Po prostu wybierz układ okien, który najbardziej Ci się podoba.

Nowe spojrzenie
Nowy wygląd dla twoich najnowszych hitów. Nowoczesna produkcja muzyczna w naturalny sposób obejmuje nowoczesny design. Najlepszy twórca muzyki wszechczasów przychodzi teraz do Twojego domu w eleganckim, płaskim wystroju i wygląda jeszcze lepiej niż kiedykolwiek.

Zmieniony układ
Serce Music Makera - aranżera - zostało zoptymalizowane: Od tej pory wystarczy przeciągnąć pętle pod istniejącą ścieżką i powstaje nowa ścieżka. Głowice mają teraz regulację głośności i mogą być zmniejszone. Tworzy to jeszcze więcej przestrzeni dla Twoich projektów.

 

Zapoznaj się jeszcze lepiej ze swoim Stwórcą Muzyki
Nowy dialog startowy: Tutoriale, wskazówki i triki

Music Maker od samego początku pokazuje, gdzie i jak należy się udać. Dialog startowy został w tym celu całkowicie przeprojektowany: Znajdziesz teraz filmy wprowadzające, tutoriale i cenne wskazówki i triki dla twojej pracy. Dowiedz się więcej o tym, jak korzystać z basenów dźwiękowych, instrumentów i efektów oraz jak odblokować dodatkowe funkcje i edycje ze sklepu - wszystko to w przejrzysty sposób i na pierwszy rzut oka widać na początku programu.

Lepsze przetwarzanie MIDI
Funkcja Plug & Play i trim

Teraz możesz nagrywać własne melodie za pomocą klawiatury MIDI lub bić za pomocą kontrolera perkusji w kilka sekund. Wystarczy podłączyć urządzenie MIDI do komputera PC lub laptopa i od razu rozpocząć odtwarzanie. Następnie użyj edytora MIDI do łatwego dodawania, przenoszenia lub usuwania notatek. Użyj nowej funkcji Trim, aby skrócić ścieżki MIDI i użyć tylko niektórych części melodii lub bitu w utworze. Kliknij i przeciągnij utwór razem i ponownie rozsuń jak chcesz.

Wymagania systemowe
Wszystkie programy MAGIX są opracowane w taki sposób, aby wszystkie podstawowe funkcje działały stabilnie i mogły być w pełni obsługiwane nawet na mniej wydajnych komputerach. Dane techniczne komputera można sprawdzić w Panelu sterowania systemu operacyjnego.

 

Systemy operacyjne

Microsoft Windows 10Microsoft Windows 8Microsoft Windows 7

 

Minimalne wymagania systemowe

 • Procesor: 2 GHz
 • Pamięć robocza: 2 GB
 • Karta graficzna: na pokładzie, rozdzielczość min. 1280 x 768
 • Karta dźwiękowa: na pokładzie Miejsce na dysku twardym: od 700 MB do instalacji programu
 • Języki programowania: Niemiecki, angielski, Español, Français, Italiano, Nederlands, Suomi, Polski, Português, Svenska

 

 

 

 

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Magix Music Maker 2021 Plus Edition"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany