Infolinia +49 3221 2292585
 
MAGIX Music Maker Plus 2021

MAGIX Music Maker Plus 2021

225,77 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821483
 • 20_648739
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Magix Music Maker Plus 2021 i zacznij komponować! Dzięki Magix Music Maker Plus 2021... więcej

Informacje o produkcie "MAGIX Music Maker Plus 2021"

Kup Magix Music Maker Plus 2021 i zacznij komponować!

Dzięki Magix Music Maker Plus 2021 udany program audio znanej firmy programistycznej Magix przechodzi do następnej rundy. Po raz kolejny oprogramowanie oferuje niedoświadczonym użytkownikom możliwość realizacji własnych muzycznych marzeń na domowym komputerze.

Ale również doświadczeni użytkownicy z branży muzycznej doceniają Magix Music Maker za jego szerokie możliwości projektowania i duże archiwum dźwięków, pętli, bitów i melodii, które można łatwo łączyć metodą "przeciągnij i upuść".

Jednocześnie oprogramowanie zachwyca doskonałą kompatybilnością z licznymi darmowymi wtyczkami, które są dostępne na rynku open source i jeszcze bardziej rozszerzają możliwości. Nawet starsze 32-bitowe wtyczki można łatwo zintegrować z oprogramowaniem za pomocą nowego mostka VST.

Ulepszona architektura 64-bitowa zapewnia również lepsze wykorzystanie rezerw wydajnościowych procesorów wielordzeniowych. Twórcy, którzy kupią Magix Music Maker Plus 2021 mogą oczekiwać jeszcze większej mocy do produkcji utworów rozrywkowych, próbek dźwiękowych, a nawet kompleksowych ścieżek dźwiękowych do filmów.

Ekscytujące usprawnienia przepływu pracy w Music Maker Plus 2021

 • Drag & Drop: Z Magix Music Maker Plus 2021, wszystko jest dosłownie w przepływie. Dzieje się tak dzięki zoptymalizowanemu systemowi drag & drop, dzięki któremu pętle i inne elementy mogą być umieszczane na aranżerze jeszcze płynniej i precyzyjniej. Tworzenie nowych ścieżek dźwiękowych w Arrangerze jest również dziecinnie proste w najnowszej wersji.
 • Po prostu rób notatki: Najlepsze pomysły zazwyczaj przychodzą spontanicznie w trakcie pracy. W celu zapisania ich bezpośrednio w projekcie, Magix udostępnia wszystkim kreatywnym osobom, które zakupią Magix Music Maker Plus 2021, praktyczną funkcję notatek, za pomocą której można zapisywać postępy pracy i pomysły, a nawet eksportować je do innych formatów plików.
 • Loop Manager: Nie ważne czy dance, electronic, hip hop czy rock. Loop Manager automatycznie filtruje i sortuje muzykę zgromadzoną w bibliotece według jej gatunku i porządkuje całość w projekcie zintegrowanego sklepu. Dzięki temu obsługa utworów muzycznych w pracy jest jeszcze wygodniejsza.
 • Oznaczone tryby myszy: W obecnej wersji twórcy gry nie tylko całkowicie zmienili tryby myszy, ale także uprościli ich obsługę. Elementy graficzne pokazują teraz wyraźnie, który tryb pracy myszy jest aktywny.
 • Bezbłędne nagrania audio: Twoje własne nagrania wokalne są solą w zupie każdej piosenki. Dzięki kompleksowym poprawkom błędów, irytujące błędy z poprzednich wersji należą już do przeszłości. Wraz z rozwojem technologii, a także całkowicie darmowym nagrywaniem, nagrywanie dźwięku ma teraz jeszcze więcej możliwości i sprawia, że oprogramowanie innych firm staje się przestarzałe.
 • Łatwiejsze konstruowanie utworów: Nowy pasek części utworu nad osią czasu daje twórcom muzyki jeszcze lepszy wgląd w ich projekt. Gdzie zaczyna się chór? Do jakiego baru idzie intro? Kiedy zaczyna się solówka? Użytkownicy Magix Music Maker Plus 2021 mogą mieć to wszystko stale na oku i w ten sposób stworzyć podstawy dla optymalnie zorganizowanej struktury utworu.

Co odróżnia Magix Music Maker Plus od wersji podstawowej?

W porównaniu do podstawowej wersji Magix Music Maker, Music Maker Plus 2021 oferuje co najmniej 8 ścieżek dla ścieżek audio i efektów. Ponadto do dyspozycji jest dowolnie wybierana pula dźwięków, dowolnie wybierana kolekcja puli dźwięków, jak również dwa sloty do indywidualnej integracji instrumentów MAGIX.

Przydatne są również funkcje Concert Grand LE, Vita 2 oraz Vandal Bass i Guitar Amp SE, które znacząco podnoszą jakość produkcji. Ponadto, istnieją inne funkcje, takie jak Song Maker, części utworów, notatki projektowe, wsparcie VST i ulepszony Loop Manager, które nie są dostępne w wersji podstawowej. Niezależnie od tego, czy jest to użytek półprofesjonalny czy hobbystyczny, zakup Magix Music Maker 2021 Plus jest opłacalny!

Wymagania systemowe

Platforma
Windows

System operacyjny
Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 (Uwaga: tylko wersje 64-bitowe)

Procesor
Procesor o częstotliwości co najmniej 2 GHz (zalecana wyższa)

Pamięć
2 GB (minimum), zalecana wyższa

Karta graficzna
Zintegrowana grafika na płycie (minimum)

Karta dźwiękowa
Zintegrowana karta dźwiękowa na płycie (minimum), dedykowana karta dźwiękowa (zalecana)

Dysk twardy
co najmniej 700 MB


Ekran 1280 x 768 pikseli (minimum)

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MAGIX Music Maker Plus 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany