Infolinia 0800 702813
 
 MAGIX Photostory Deluxe 2022

MAGIX Photostory Deluxe 2022

181,69 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822207
 • 639191910111
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | ES | FR | IT | NL
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki MAGIX Photostory Deluxe 2022 wspomnienia, do których będziesz mógł wracać wielokrotnie... więcej

Informacje o produkcie "MAGIX Photostory Deluxe 2022"

Dzięki MAGIX Photostory Deluxe 2022 wspomnienia, do których będziesz mógł wracać wielokrotnie

Piękne chwile stają się jeszcze piękniejsze, gdy dzielisz się nimi z innymi. Dzięki programowi Photostory Deluxe możesz zamienić swoje ulubione zdjęcia z wakacyjnych przygód, rodzinnych spotkań i codziennych niespodzianek w animowane pokazy slajdów. Przeżyj swoje najpiękniejsze chwile z rodziną i przyjaciółmi raz za razem. Wypróbuj za darmo program MAGIX Photostory Deluxe - szybko i łatwo twórz animowane pokazy slajdów ze zdjęć, filmów i muzyki i prezentuj swoją historię na DVD lub w Internecie.

Jak wygląda gotowy pokaz slajdów Photostory?

Porządkujesz już w głowie swoje zdjęcia i zastanawiasz się, jak przedstawić swoje historie bliskim? Świetnie!

Twoje chwile: teraz do uwiecznienia z MAGIX Photostory Deluxe 2022

Świętujemy 20-lecie Photostory Deluxe: aby to uczcić, oferujemy ci teraz możliwość przekształcenia twoich pokazów slajdów w unikalny produkt Cewe za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki Cewe możesz w prosty sposób przekształcić swoje projekty z Photostory i innych produktów MAGIX w fotoksiążki, kalendarze ścienne i wiele innych. Zamień swoje projekty w doświadczenia, których możesz dotknąć. Możesz więc podzielić się swoją historią z bliskimi i znów cieszyć się najpiękniejszymi wspólnymi chwilami. Jak to działa. W programie możesz wyeksportować projekt w zakładce "Udostępnij", a następnie po prostu wstawić go z powrotem do oprogramowania Cewe. Dzięki wielu opcjom programu możesz indywidualnie zaprojektować fotoksiążki i stworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki.

Podstawowe funkcje programu MAGIX Photostory Deluxe 2022

Edycja zdjęć
Każde z twoich zdjęć jest dla ciebie skarbem. Spraw, by błyszczało! Dzięki opcjom edycji zdjęć, takim jak automatyczne dopasowywanie wyglądu, możesz zoptymalizować każde zdjęcie - aż do ostatniego szczegółu lub bardzo szybko, jednym kliknięciem.

Przycinanie filmów
Przycinasz filmy do animowanych pokazów slajdów? Nie ma problemu! Dzięki Photostory Deluxe możesz bez większej wiedzy przycinać, optymalizować i integrować materiały wideo w swoich pokazach slajdów. Prawdziwa zmiana dla twoich widzów!

Muzyka
Muzyka po prostu czyni życie piękniejszym. Dzięki temu pokaz slajdów zyskuje zupełnie nowy efekt! Odkryj imponującą muzykę filmową, realistyczne krajobrazy dźwiękowe i zabawne efekty dźwiękowe.

Zestaw akcentów - z animacjami, efektami i co.

Nic tak pięknie nie podkreśla twojej narracji, jak kreatywne efekty graficzne. Jednocześnie sprawiają, że twój pokaz slajdów jest jeszcze bardziej interesujący dla widzów. Chodźmy!

Ponad 100 kolaży obraz kowych
Połącz kilka zdjęć w uniwersalne kolaże obrazkowe. Wybierz odpowiedni dla swoich zdjęć spośród ponad 100 szablonów.

Efekty i elementy dekoracyjne
Zaskakujące i różnorodne: w Photostory Deluxe około 1500 efektów i ponad 200 elementów dekoracyjnych czeka, by zrobić wielkie wejście w twoim pokazie slajdów.

Ruchy kameryizbliżenia
Ruchy kamery i zbliżenia Dodaj więcej dynamiki do swojego pokazu slajdów: Dzięki ruchom kamery i zbliżeniom możesz zanurzyć się w swoich zdjęciach i zwrócić uwagę widzów nawet na najdrobniejsze szczegóły.

Crossfades
Wybrałeś swoje najlepsze zdjęcia? Teraz nadszedł czas, by połączyć je w pokaz slajdów! Szczególnie pomocne są tu wszechstronne przejścia, które zapewniają zróżnicowane przejścia.

Intra i outra
Intra i outra sprawiają, że twój pokaz slajdów jest kompletny: pięknie zaprojektowane intra i outra zapewniają wspaniały początek, doskonałe zakończenie i nadają twoim pokazom slajdów kreatywną oprawę.

MAGIX Travel Maps
Zabierz swoich widzów na wakacje razem z tobą: dzięki animowanym trasom podróży możesz pokazać na mapie bardzo indywidualny przebieg swojej podróży. Środki transportu, punkty orientacyjne i zdjęcia poglądowe sprawiają, że jest on jeszcze bardziej indywidualny!

Nowości w Photostory Deluxe 2022

MAGIX Travel Maps Zoptymalizowane zgodnie z życzeniami klientów
MAGIX Travel Maps Nasza animacja trasy podróży oferuje użytkownikom Photostory Deluxe 2022 zmienione menu, tryb pełnoekranowy, eksport MP4 i nowe opcje wyglądu. Panorama storyboard

Teraz także ze ścieżką dźwiękową
Nowy storyboard panoramiczny Od teraz możesz spodziewać się także ścieżki dźwiękowej na przejrzyście ułożonym storyboardzie panoramicznym. Dzięki temu jeszcze łatwiej możesz dodawać komentarze dźwiękowe i muzykę do swoich animowanych pokazów slajdów.

Kompleksowe wsparcie dla twojej karty graficznej
Turbo dla kart graficznych Intel, NVIDIA i AMD: Dzięki kompleksowej akceleracji możesz cieszyć się szybkim importem, płynną edycją i szybkim eksportem szybciej niż w czasie rzeczywistym*. * 12 sekund czasu eksportu dla 1 minuty materiału Full HD, MP4, AVC przy użyciu procesora Intel i7 6700 i karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1070

Pochwal się swoją gotową pracą dzięki MAGIX Photostory Deluxe 2022

Twój pokaz slajdów jest gotowy dla twoich bliskich? Potem szybko zbierz wszystkich i rozsiądź się wygodnie na kanapie! Możesz łatwo prezentować swoje pokazy slajdów na komputerze, w telewizorze lub na dodatkowych monitorach.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne Potrzebujesz 64-bitowej wersji następujących systemów operacyjnych: Windows 11 | Windows 10
Minimalne wymagania systemowe
Procesor 2 GHz (zalecane: czterordzeniowyprocesor o częstotliwości 2,8 GHz lub lepszej)
Pamięć 4 GB (zalecane: 8 GB)
Karta graficzna Wbudowana, rozdzielczość min. 1280 x 768 (zalecane: Dedykowana, min. 512 MB VRAM)
Karta dźwiękowa Onboard
Miejsce na dysku twardym 2 GB na instalację programu
Języki programu English, Español, Français, Italiano, Nederlands
Połączenie internetowe Wymagane do pobierania, rejestracji, walidacji i poszczególnych funkcji programu. Program wymaga jednorazowej rejestracji.

 

Formaty

Import

Eksport

Standardy wideo    
Płyta AVCHD    ✔️
Blu-ray Disc    ✔️
DVD   ✔️
Formaty wideo    
(DV-)AVI  ✔️  ✔️
M(2)TS  ✔️ ✔️
 
MJPEG  ✔️  ✔️
MKV  ✔️  
MOV  ✔️  
MXV  ✔️ ✔️
 
VOB  ✔️  ✔️
WMV(HD)  ✔️ ✔️ 
Kodeki wideo    
HEVC/H.265*  ✔️  ✔️
MPEG-1/2/4  ✔️  ✔️
Audio    
MP3  ✔️  
OGG  ✔️  
WAV  ✔️  
WMA  ✔️  
Obraz    
BMP  ✔️  ✔️
GIF  ✔️  
JPEG  ✔️ ✔️
 
PNG  ✔️  
TGA  ✔️  
RAW  ✔️  
TIF  ✔️  

*HEVC wymaga płatnej aktywacji początkowej

Uwaga: Eksportowanie plików MP3 wymaga zainstalowania programu Windows Media Player w wersji 10 lub wyższej. Można wczytywać tylko płyty audio CD, które nie są zabezpieczone przed kopiowaniem.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MAGIX Photostory Deluxe 2022"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany