Infolinia +49 3221 2292585
 
Magix Samplitude Pro X5

Magix Samplitude Pro X5

1739,97 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821076
 • ANR009797ESD
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zamieniać pomysły w rzeczywistość. Kształtny dźwięk. Nagranie Samplituda działa... więcej

Informacje o produkcie "Magix Samplitude Pro X5"

Zamieniać pomysły w rzeczywistość. Kształtny dźwięk.

Nagranie

Samplituda działa z pełną przezroczystością bitów - a więc całkowicie neutralna pod względem dźwiękowym. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu obliczeń zmiennoprzecinkowych dźwięk zachowuje zawsze pożądany charakter - nawet po intensywnej obróbce cyfrowej. Rezultat: przejrzystość, neutralność, zachowanie zmienności i przestrzenności.

 

Talent nagrywający Samplitude Pro X5 oznacza najwyższą jakość i stabilność dźwięku nawet podczas skomplikowanych sesji nagrywania. Dzięki łącznej liczbie 999 ścieżek oraz do 256 fizycznych wejść i wyjść, można z łatwością obsługiwać nawet największe projekty. Należy stosować popularne formaty dźwięku od 16-bitowego do 32-bitowego zmiennoprzecinkowego i częstotliwości próbkowania do 384 kHz.

 

 

 

Take Composer The Take Composer wyświetla wszystkie nagrania danego fragmentu w sposób przejrzysty. Można porównywać i edytować ujęcia w kontekście układu i łączyć je w idealną sekwencję. Kompozytor oferuje również specjalnie zoptymalizowane narzędzia do edycji.

 

Redakcja

Edycja jest jedną z głównych kompetencji Samplitude. Dzięki oszczędzającemu czas procesowi pracy, elastycznym opcjom dokowania i precyzyjnym opcjom interwencji, mają Państwo indywidualnie zoptymalizowane środowisko produkcyjne i mogą w pełni skoncentrować się na swoim projekcie.

 

Edycja obiektów w aranżerze Oprócz klasycznych opcji interwencji związanych z torami, Samplitude oferuje również możliwość pracy zorientowanej na obiekt. Ustawianie wyblaknięć z indywidualnymi krzywymi, przeciąganie głośności za pomocą myszki bardziej miękkie lub głośniejsze, przycinanie lub wydłużanie odcinków. Aby uzyskać bardziej szczegółowe opcje edycji, otwórz edytor obiektów za pomocą podwójnego kliknięcia i wprowadź nowy wymiar edycji.

 

Edytor obiektów Pomyśl w obiektach i zintegruj poszczególne klipy w mieszance. Oznacza to, że krótkie odcinki w projektach o skomplikowanych aranżacjach i długim czasie grania nie potrzebują swoich własnych utworów. Nakładanie efektów lub trasowanie obiektów na autobusy typu aux i surround. Od zaniku, przez efekty, aż do edycji wysokości, wszystkie edycje są obliczane w sposób nieniszczący i podczas odtwarzania. Więc masz mnóstwo miejsca do eksperymentowania.

NOWOŚĆ! Wsparcie ARA2

NOWOŚĆ! Wsparcie ARA2

NOWOŚĆ! ARA2 wspiera Edytuj swoje projekty w niezwykły muzyczny sposób. ARA pozwala na integrację np. melodii Celony, a tym samym na bezpośrednie przenoszenie wartości tempa i skoku, ale także wolumenów i intonacji. Jeszcze szybszy ARA2 oferuje większą wydajność w czasie rzeczywistym, jak np. jednoczesna edycja kilku ścieżek lub czyste przejścia między klipami bez crossfades.

 

Celony Melodyna niezbędna

Celony Melodyna niezbędna

Celony Melodyne essential Melodyne essential oznacza korektę boiska na najwyższym poziomie. Dzięki specjalistycznym algorytmom możesz wpływać na charakter, czas, czas trwania i wysokość poszczególnych notatek w swoim nagraniu.

NOWOŚĆ! Kształty automatyzacji

NOWOŚĆ! Kształty automatyzacji

NOWOŚĆ! Automatyka Kształty Eleganckie rodzaje krzywych ułatwiają życie. Użyj Kształtów Automatyki, aby utworzyć płynne przejścia między dwoma punktami automatyki. Wciąż utknął? Gwarantowane, że nie będzie już w Samplitude.

algorytm zplane

 

algorytm zplane

Algorytm zplane Zastosuj najnowszy algorytm zplane, élastique Pro v3, do rozciągania w czasie i zmiany skoku. Algorytm ten wykorzystuje najnowsze odkrycia w teorii przetwarzania sygnału i łączy je z modelami psychoakustycznymi. Czy wyżej, dalej czy szybciej - dobry dźwięk jest zachowany.

 

Cross-project Copy & Paste

Cross-project Copy & Paste

Kopiuj i wklejaj w projektach Kopiuj ścieżki wygodnie - nawet w obrębie projektów. Wybierz pomiędzy zakładkami otwartych projektów i rozpocznij wymianę. Za pomocą listy kontrolnej można zdecydować, które ustawienia, np. wtyczki VST, autobusy AUX lub autobusy submix, powinny być kopiowane. Dzięki temu aranżacja i edycja jest znacznie łatwiejsza.

 

Dostosowania indywidualne

Dostosowania indywidualne

Zaprojektuj swój interfejs Samplitude zgodnie z własnymi życzeniami. Tylko dwie opcje jako przedsmak: nazwij instrumenty VST tak jak chcesz, niezależnie od specyfikacji producenta. Wybierz kilka ścieżek jednocześnie i zmień ich wysokość razem.

 

Produkcja muzyczna

Przy źródle znajduje się rzeka i ta rzeka nigdy nie wyschnie - z praktycznymi środkami pomocniczymi w komponowaniu oraz niezliczoną ilością ciał dźwiękowych i ich modulacją. Szerokie możliwości tworzenia partytur i edycji MIDI, a także liczne instrumenty wirtualne: Znajdź inspirację w każdym szczególe.

 

Wirtualne instrumenty w Samplitude Pro X5

Samplitude Pro X5 oferuje wiele nowoczesnych i klasycznych instrumentów programowych, które profesjonalnie uzupełnią Twoje nagrania lub otworzą zupełnie nowe możliwości na własną rękę. Produkuj muzykę z groove boxami, syntezatorami i autentycznymi samplerami z różnych krajów i epok.

 

Redaktor MIDI

Redaktor MIDI

Edytor MIDI integruje różne ogniska aplikacji, widoki, obszary i narzędzia. Narzędzie do edycji parametrów MIDI jest zawsze do Państwa dyspozycji: Wybrane zdarzenia (np. prędkość lub zgięcie skoku) mogą być przesuwane, rozciągane lub ściskane i skalowane między sobą na różne sposoby. Kwantyzacja MIDI jest również możliwa bez żadnych problemów.

Notacja muzyczna

Notacja muzyczna

Od pomysłu do partytury: Notacja muzyczna w Samplitude Pro X5 wyświetla dane MIDI jako nuty w czasie rzeczywistym. Edycja jest przenoszona bezpośrednio do edytora MIDI. Zapisy można bardzo łatwo edytować za pomocą parametrów skoku, prędkości i długości. Dane te mogą być następnie wysyłane w formie notatek. Dodatkowo: W przypadku importowania pliku MIDI ze znacznikami lirycznymi, tekst zostanie wyświetlony na wyświetlaczu notatki.

 

bębniarz
Redaktor bębna

Ta alternatywa dla klasycznego widoku rolki fortepianu jest szczególnie przydatna do programowania perkusji. Przesyłać wartości notatek do innych kanałów i kwantyfikować poszczególne elementy. W razie potrzeby należy przydzielić im nowy kanał wyjściowy. Edytor może być wyświetlany w trybie matrycowym z konwencjonalnymi parametrami, ale także w trybie komórkowym. Ułatwia to kwantyzację długości notatek i wyrównań na siatce.

 

Mieszanie

Intuicyjne mieszanie, elastyczne trasowanie i nowe funkcje automatyzacji zajmują się złożonymi zadaniami - na nawet 999 możliwych ścieżkach. Praktyczny do wszystkich produkcji, idealny do naprawdę dużych aranżacji.

Opanowanie

Szczególnie w obszarze masteringu, Samplitude Pro przekonuje jako wysokiej jakości i niezawodny zestaw narzędzi. Wszystkie dołączone efekty zostały specjalnie zoptymalizowane dla celów masteringowych. Łatwo wizualizować ważne właściwości sygnału, takie jak szczyt, głośność, pasmo przenoszenia i spójność fazową. Dostępne przyrządy pomiarowe mogą być indywidualnie dopasowane do każdego zastosowania.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Magix Samplitude Pro X5"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany