Infolinia +49 3221 2292585
 
Magix Samplitude Pro X5 Suite

Magix Samplitude Pro X5 Suite

2259,77 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821074
 • ANR009837ESD
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Magix Samplitude Pro X5 Suite Realizując pomysły. Kształtujący dźwięk.... więcej

Informacje o produkcie "Magix Samplitude Pro X5 Suite"

Magix Samplitude Pro X5 Suite

Realizując pomysły. Kształtujący dźwięk.

Samplitude Pro X oferuje inżynierom zajmującym się nagrywaniem i miksowaniem przydatne funkcje, które rewolucjonizują klasyczne procesy robocze DAW. Edytuj podczas nagrywania. Efekty nanosić indywidualnie na poszczególne klipy. Wizualizacja objętości, częstotliwości i faz dla wybranych torów. Przetwarzanie wsadowe służy do zautomatyzowania przetwarzania wielu plików w jednym przebiegu. W pakiecie z hybrydową mocą: SOUND FORGE Pro, najnowszy Steinberg SpectraLayers Pro oraz dwa nowe elementy z iZotope. Tylko z Samplitude Pro X5 Suite.

Cechy, które stanowią różnicę

Szczegółowa praca nad małymi odcinkami w dużych projektach: Z poziomu edytora obiektów sterujesz własnymi pluginami, własnymi wysyłkami i własną automatyką dla każdego klipu.

Na antenie Nagranie jest uruchomione - nie ma powodu, aby czekać z edycją. Wytnij, edytuj i eksportuj podczas nagrywania

Inteligentne wyszukiwanie podobieństw w twoim materiale: wyszukiwanie audio oznacza podobne miejsca dźwiękowe w plikach.

Odetchnij z ulgą, gdy mówi: Przetwarzanie wsadowe! Edycja wielu plików audio lub całych folderów w jednym szybkim przejściu.

Steinberg SpectraLayers Pro 6 + 7 Steinberg SpectraLayers Pro 6 to najbardziej zaawansowany edytor spektrum audio. Przekształca on dźwięk w unikalny wizualny świat wielowymiarowych danych. Dzięki wizualnemu podejściu i zestawowi narzędzi, dźwięki mogą być aranżowane, wydobywane i optymalizowane w sposób wcześniej niewyobrażalny. Dzięki ARA2, Steinberg SpectraLayers Pro jest jeszcze bardziej zintegrowany z Samplitude Pro X5. Wszyscy klienci, którzy zakupią Samplitude Pro X5 Suite będą mogli bezpłatnie pobrać nadchodzącą aktualizację do Steinberg SpectraLayers Pro 7.

SOUND FORGE Pro 13 Rozbudowane funkcje edycji i masteringu sprawiają, że SOUND FORGE Pro 13 jest idealnym uzupełnieniem pakietu Samplitude Pro X5 Suite. Wydajny edytor dźwięku pracuje z dokładnością do próbki i oferuje doskonały wybór narzędzi do precyzyjnych interwencji i finalizacji materiału audio w stereo i surround.

iZotope RX 7 Elements

iZotope RX Elements zawiera samodzielny edytor i wtyczki, które mogą być również stosowane bezpośrednio w Samplitude w celu wyeliminowania typowych błędów zapisu, takich jak przycinanie, brzęczenie, kliknięcia i inne niepożądane szumy w tle. iZotope RX 7 Elements jest więc niezbędny dla każdego, kto chce uzyskać perfekcyjną produkcję audio.

iZotope Ozon 9 Elementy

iZotope Ozone Elements zawiera szereg ustawień wstępnych i makroregulacji, które sprawiają, że opanowanie ich jest prawdziwą przyjemnością. Kreator Mastering Wizard analizuje mieszankę i przedstawia dźwiękowe sugestie. Dostosuj dźwięk do swojego gustu, aby szybko i łatwo stworzyć różne mistrzostwa - od słuchania radia po przesyłanie strumieniowe.

 

5 świetnie brzmiących instrumentów

Wyłącznie zawarte są 5 dodatkowych instrumentów VST: gitara elektryczna, kinowe krajobrazy dźwiękowe, Soundtrack Percussion, String Ensemble i Urban Drums.

 

coreFX Suite

Pakiet efektów końcowych z wszystkimi niezbędnymi narzędziami do mieszania i masteringu. Kolekcja ta zawiera dziewięć potężnych urządzeń do kształtowania dźwięku: pięć wtyczek do precyzyjnego przetwarzania dynamicznego, trzy efekty opóźniające do kształtowania pogłosu i echa oraz efekt rytmiczny do współczesnych produkcji.

 

Główne atrakcje

 • ARA2 zoptymalizowany przepływ pracy przy pracy z efektami zewnętrznymi (np. Celony Melodyne)
 • Convology XT Complete zawiera niezliczoną ilość klasycznych pogłosów (2965 odpowiedzi impulsowych, 4,6 GB).
 • Sekcja Monitorowanie oferuje optymalną kontrolę dla środowiska studyjnego Wyrażenie polifoniczne MIDI umożliwia niezależną kontrolę parametrów dla każdej nuty MIDI
 • +
 • Bardziej elastyczne opcje automatyzacji dzięki Kształtom Automatyki
 • WaveColor - do wizualnego różnicowania charakteru dźwięku w oparciu o kształt fali
 • Dedykowany tor czasowy zapewnia optymalny dostęp do ustawień tempa


Wyłącznie w apartamencie

 • NOWOŚĆ! Steinberg SpectraLayers Pro 6 plus aktualizacja do wersji 7
 • NOWOŚĆ! coreFX Suite z elementarnymi efektami w swojej klasie
 • SOUND FORGE Pro 13, pełna wersja legendy naszego redaktora
 • iZotope RX 7 Elements & Ozone 9 Elements for restoration & mastering
 • +
 • 22 instrumenty wirtualne (11 nowych)
 • 70 GB Biblioteka Niepodległościowa

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Magix Samplitude Pro X5 Suite"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany