Infolinia +49 3221 2292585
 
MAGIX Video easy

MAGIX Video easy

225,77 PLN * 225,95 PLN * (0,08% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821085
 • P13738-01
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
MAGIX Video easy Imponujące filmy ułatwiają pracę. Podstawowy program dla... więcej

Informacje o produkcie "MAGIX Video easy"

MAGIX Video easy

Imponujące filmy ułatwiają pracę.

Podstawowy program dla całej rodziny: dzięki intuicyjnemu interfejsowi z bardzo dużymi przyciskami, licznymi funkcjami pomocy i kreatorami, możesz łatwo przekształcić swoje nagrania w fantastyczne filmy, nawet bez wcześniejszej wiedzy.

Łatwa edycja filmów

Twórz filmy wideo według własnego gustu za pomocą tekstu, efektów, własnych komentarzy lub odpowiedniej muzyki. Następnie można nagrać wyniki na płytę, zapisać je na komputerze lub udostępnić w Internecie.

Etap 1: Przywóz

Łatwe uruchamianie wideo i importowanie filmów i zdjęć z kamer, smartfonów, źródeł analogowych lub komputera.

 

Krok 2: Bądź kreatywny

Twórz własne filmy z niesamowitymi efektami, tekstem, komentarzem i muzyką. Dźwięk i obrazy mogą być automatycznie optymalizowane.

 

Etap 3: Prezentacja wideo

Korzystaj z wielu opcji wyjściowych, takich jak nagrywanie na płytę z animowanym menu dla telewizora lub publikowanie w Internecie.

      Najważniejsze funkcje:

 • Do wszystkich popularnych kamer, aparatów cyfrowych i smartfonów
 • Przejrzyście ułożona powierzchnia
 • Praktyczny asystent łączenia i wprowadzania
 • Liczne, artystycznie animowane szablony menu
 • Film-Ready Fades and Video Effects
 • Wysokiej jakości animacje intro i outro
 • Wyjście na DVD, Blu-ray, YouTube i jako plik

 

Nowość w tej wersji

Nowy interfejs użytkownika

Zoptymalizowany interfejs programu z intuicyjną obsługą szybko prowadzi do pięknych wyników. Projekt został całkowicie zmieniony i prezentuje się w jasnych, przyjaznych kolorach.

4K Ultra HD

Video easy obsługuje import i eksport formatu wideo 4K Ultra HD. Ciesz się krystalicznie czystymi filmami wideo o nawet 4-krotnie wyższej rozdzielczości. Dzięki innowacjom technicznym "Smart Preview" możesz cieszyć się płynnym podglądem nawet w przypadku materiałów o wysokiej rozdzielczości - bez czekania.

Rozmycie przysłony

Tworzenie atrakcyjnych przejść między różnymi scenami. Wybierz jeden z 20 nowych blasków efektów, które wykorzystują zupełnie nową technologię rozmycia.

Wysokiej jakości szablony

Liczne nowe szablony menu, intro i outro o wyjątkowej jakości obrazu nadają filmom profesjonalny wygląd i zapewniają odpowiednie ustawienie na każdą okazję.

Korekta podświetlenia

Często występują trudne warunki oświetleniowe, np. podczas filmowania pod słońce. Dzięki Video easy możesz jednym kliknięciem korygować podświetlone ujęcia.

H.264 wsparcie

Video easy obsługuje sprzętowe dekodowanie H.264, kodeka zapewniającego bardzo wydajną kompresję wideo. Znacznie przyspiesza to montaż twoich filmów.

64-bitowa moc

Natywna 64-bitowa architektura pozwala na lepsze wykorzystanie mocy obliczeniowej i pojemności pamięci komputera. Wyniki są wyświetlane szybciej, a Ty korzystasz z lepszego przetwarzania plików.

 

Filmy do nauki online

Bezpłatne filmy instruktażowe MAGIX dają pierwszy wgląd w różne programy MAGIX. Szybko i łatwo nauczysz się najważniejszych funkcji do tworzenia własnych projektów.

* Pobierz wszystkie nowe funkcje i aktualizacje bezpłatnie przez 1 rok z usługą aktualizacji i używaj ich przez nieograniczony czas przy pierwszej instalacji. W przypadku ponownej instalacji po roku, wersja podstawowa pozostaje niezmieniona. Po pierwszym roku usługa aktualizacji może zostać rozszerzona po preferencyjnej cenie.

 

Dane techniczne

 

Systemy operacyjne

Potrzebna jest 64-bitowa wersjanastępujących systemów operacyjnych

Wymagania systemowe

Wszystkie programy MAGIX są opracowane w taki sposób, aby wszystkie podstawowe funkcje działały stabilnie i mogły być w pełni obsługiwane nawet na mniej wydajnych komputerach. Niektóre zaawansowane funkcje programu stawiają wyższe wymagania w stosunku do wydajności komputera. Aby móc korzystać z tych funkcji bez ograniczeń i z najwyższym poziomem komfortu, Twój komputer powinien spełniać przynajmniej zalecane wymagania. Specyfikacje techniczne komputera można sprawdzić w Panelu sterowania systemu operacyjnego.

 

Plik Fotomaty

 

Urządzenia

 

 

Media-X-change

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MAGIX Video easy"
3 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Super Ware, vollends Zufrieden.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany