Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Magix Web Designer 17 Premium Magix Web Designer 17 Premium
Magix Web Designer Premium - po prostu do własnej strony internetowej Decyduje pierwsze wrażenie! Profesjonalne strony internetowe bez wiedzy z zakresu programowania   240+ szablony stron internetowych...
522,77 zł * 570,51 zł *
Magix Web Designer 17 - do własnej strony głównej za pomocą zaledwie kilku kliknięć Magix Web... więcej

Informacje o produkcie "MAGIX Web Designer 17"

Magix Web Designer 17 - do własnej strony głównej za pomocą zaledwie kilku kliknięć

Magix Web Designer 17 jest skierowany do małych firm, osób prowadzących własną działalność gospodarczą, freelancerów i osób prywatnych, które chcą stworzyć własną stronę internetową. To rozwiązanie programowe zostało zaprojektowane tak, aby pomóc nawet tym osobom, które nie posiadają żadnych umiejętności programistycznych, w tworzeniu obecności w Internecie. Użytkownicy nieposiadający żadnej wiedzy na temat projektowania stron internetowych mogą również kupić Magix Web Designer 17 z pewnością. Program obsługuje zarówno niedoświadczonych, jak i zaawansowanych użytkowników.

Kup Magix Web Designer 17 - najważniejsze funkcje w skrócie

 • liczne szablony
 • pełna swoboda projektowania
 • odrębna dziedzina
 • Abonament na jeden rok
 • Wsparcie dla edycji tekstu
 • Pomoc w optymalizacji wyszukiwarek
 • Integracja multimedialna
 • responsywne strony internetowe
 • Filtr fotograficzny

Subskrypcja Magix Web Designer 17 została objaśniona w łatwy do zrozumienia sposób

Web Designer 17 firmy Magix jest dostępny w dwóch wersjach. Pierwszy z nich to przedstawiony tutaj wariant, który nie wymaga sufiksa nazwy. Jest to wersja standardowa. Po drugie, dostępny jest również Web Designer 17 Premium. Ma on szerszy zakres funkcji i jest skierowany przede wszystkim do użytkowników biznesowych oraz użytkowników o wysokich wymaganiach w zakresie przetwarzania obrazu.

Abonament trwa jeden rok, a następnie musi zostać przedłużony. Jest on również połączony z komputerem, który musi mieć jako system operacyjny Windows 8 lub 10. Konieczna jest jednorazowa rejestracja w Internecie przy użyciu odpowiedniego komputera. W przypadku odnowienia subskrypcji należy przeprowadzić walidację online z komputerem. W przeciwnym razie, połączenia sieciowe są w dużej mierze niepotrzebne. Tylko niektóre funkcje programu muszą mieć dostęp do Internetu sporadycznie. Praca w trybie offline jest jednak możliwa bez problemów.

Użytkownicy, którzy zakupią Magix Web Designer 17, kupują również domenę. Ma to jedno ze wspólnych zakończeń, takich jak .com lub .de. Można wybierać spośród wszystkich wariantów, które są bardzo popularne w Europie. Czas trwania domeny jest związany z okresem subskrypcji rozwiązania programowego. Jeśli, na przykład, po roku przedłużysz prawo do korzystania z domeny na kolejne dwanaście miesięcy, przedłużysz również czas trwania domeny o odpowiedni okres.

Narzędzia dla nowicjuszy są dostępne w dużych ilościach

Niedoświadczeni użytkownicy, którzy nie mają wiedzy na temat projektowania własnej obecności w Internecie, znajdą szerokie wsparcie w Magix Web Designer 17. Na przykład, istnieje ponad 35 szablonów stron internetowych, które ułatwiają start. Można je zmieniać bez wiedzy programistycznej zgodnie z własnym gustem i nastrojem. Rozwiązanie programowe oferuje pełną swobodę projektowania.

W celu jak najlepszego wsparcia zmian, użytkownicy otrzymują bibliotekę zawierającą ponad 500 elementów projektowych. Ponadto istnieje ponad 200 inteligentnych kształtów. Inne media, takie jak filmy i zdjęcia, mogą być zintegrowane bez problemów. Rozwiązanie programowe posiada również kilka filtrów fotograficznych, które prezentują migawki w szczególnie atrakcyjnej formie.

Na pokładzie znajdują się również narzędzia do optymalizacji wyszukiwarek (SEO). Obejmują one na przykład zoptymalizowane łącza i odpowiadające im dane obrazu. Szczególnie w tej dziedzinie niedoświadczeni użytkownicy często mają wady wiedzy, które kompensuje Web Designer 17 z Magix.

Pomoc w zakresie projektowania stron internetowych

Użytkownicy kupujący Magix Web Designer 17 mogą polegać na licznych narzędziach do projektowania stron internetowych. Obecność w Internecie może być na przykład wyposażona w responsywną konstrukcję. Oznacza to, że strony same rozpoznają, jakie urządzenie końcowe jest używane do ich wywołania. Jeśli jest to smartfon lub tablet, automatycznie wyświetlają one stronę w odpowiednim rozmiarze.

Pliki takie jak prezentacje w programie PowerPoint, pliki PDF i dokumenty Word mogą być również bez problemu importowane. Daje to użytkownikom możliwość prezentacji prac naukowych w odpowiedni sposób lub pobrania warunków użytkowania. Dopasowanie kolorów odbywa się automatycznie za pomocą funkcji "Magic Color Match". Typowe kształty, takie jak strzałki i pęcherzyki mowy, mogą być również zintegrowane bez wysiłku. W ten sposób użytkownicy mają największą możliwą swobodę w tym, jak dokładnie chcą przekazywać treści. Web Designer 17 jest więc odpowiedni dla stron internetowych w każdej branży i dla wszystkich obszarów.

Wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 8 lub 10

Procesor: 32-bitowy lub 64-bitowy, co najmniej dwurdzeniowy, o częstotliwości taktowania co najmniej 2,0 GHz

Pamięć robocza: co najmniej 4 GB RAM

Miejsce na dysku twardym: 300 MB (do czystej instalacji, zapisane nośniki, teksty itp. wymagają dodatkowej pamięci)

Karta graficzna: Wbudowane rozwiązania, które obsługują rozdzielczość co najmniej 1280 x 600 pikseli

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MAGIX Web Designer 17"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany