Infolinia 0800 702813
 
Magix Web Designer 18 Premium
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

MAGIX Web Designer 19 Premium MAGIX Web Designer 19 Premium
Dom dla Twoich pasji dzięki MAGIX Web Designer 19 Premium Marzysz o własnej stronie internetowej jako wizytówce swojej firmy, jako bazie dla swojej społeczności lub do prezentowania swoich projektów w sieci? Z MAGIX Web Designer...
388,40 zł *
Twój projekt profesjonalnie zaprezentowany na indywidualnej stronie internetowej Wybieraj... więcej

Informacje o produkcie "Magix Web Designer 18 Premium"

Twój projekt profesjonalnie zaprezentowany na indywidualnej stronie internetowej

Wybieraj spośród setek szablonów, obrazów, grafik i innych elementów, aby nadać swojemu projektowi ramy, na które zasługuje.

240+ szablonów stron
1,000+ elementów projektowych
100% swobody projektowania
Nie wymaga znajomości programowania
130+ filtrów fotograficznych
Animacje i efekty
Zaawansowana edycja zdjęć
2 GB miejsca na stronę i domena

Projektowanie stron internetowych Po prostu mądrze.

Twórz wysokiej jakości strony internetowe dla swojego hobby, firmy, marki, wydarzeń lub portfolio. Zabawnie proste. Nie wymaga umiejętności programowania. Wybierz spośród wielu profesjonalnie zaprojektowanych szablonów i dostosuj je do swoich pomysłów.

Responsywne projektowaniestron internetowych
Dzięki kreatorowi stron internetowych możesz tworzyć strony dla wszystkich urządzeń - zarówno smartfonów, tabletów, jak i komputerów. Eksportowane jako pliki HTML, Twoja strona będzie zawsze wyświetlana w odpowiedni sposób.

Optymalizacja dla wyszukiwarek (SEO)

Popraw ranking Google swojej strony dzięki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i dotrzyj do jeszcze większej liczby odwiedzających.

Zoptymalizowane dane obrazu
Przypisz nazwy, słowa kluczowe lub teksty alt do obrazów, aby dać wyszukiwarkom dodatkowe informacje o Twojej witrynie. Dzięki temu wyszukiwarki mogą lepiej ocenić ich przydatność dla użytkowników.

Zoptymalizowane linki
Użyj linków NoFollow, aby poprawić organiczny ranking Google swojej strony. Możesz sprawić, że linki, którym nie ufasz, będą niewidoczne dla wyszukiwarek. W ten sposób Twoja strona jest uważana za godną zaufania i otrzymuje więcej odwiedzających.

Animacje dla interaktywnych stron internetowych

Spraw, aby Twoja strona była interaktywna i przykuwała uwagę odwiedzających.

Parallax Scrolling
Dodaj dynamizmu i głębi do swojej strony dzięki Parallax Scrolling. Fade-ins i animacje zapewniają, że poszczególne warstwy poruszają się w różnym tempie.
Wyłącznie w Premium

Efekty ujawniania

Ujawnij efekty Zapewnij pozytywne niespodzianki: Dzięki efektom Reveal możesz sprawić, że elementy będą stopniowo zanikać w miarę przewijania strony przez użytkownika.
Exclusive in Premium Exclusive in Premium


Sticky Objects
Popraw elementy takie jak paski nawigacyjne na swojej stronie: obiekty przyklejone są wyłączone z przewijania i zawsze pozostają widoczne w tym samym miejscu.
Exclusive w Premium

Po prostu atrakcyjny design

To właśnie małe i większe szczegóły sprawiają, że Twoja strona jest doskonała.

Zaawansowana edycja obrazów
Zmień swoje zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki. Dostosuj kolory, kontrast i jasność swoich zdjęć indywidualnie i wygodnie bezpośrednio w programie. Wykorzystaj wysokiej jakości filtry fotograficzne, aby stworzyć wyjątkowy nastrój.
Exclusive in Premium

Magic Color Match
Nadaje Twojej stronie idealniedopasowanywygląd. Dzięki Magic Color Match możesz jednym kliknięciem wygenerować schemat kolorów na podstawie zdjęcia. Następnie przenosisz to do swojego szablonu. Rezultat: kolory na Twojej stronie dokładnie do siebie pasują.

Podziel się swoją pasją ze społecznością

Sukces w mediach społecznościowych. Niektóre szablony zostały stworzone specjalnie dla firm i oferują specyficzny dla branży design. Użyj ikon, przycisków i pasków nawigacyjnych, aby rozpowszechnić swoją treść.

Magic Resize
Post na Facebooku jest już gotowy, ale potrzebujesz go jeszcze na Instagram? Wystarczy kilka kliknięć, aby dostosować rozmiar postu do odpowiedniej platformy mediów społecznościowych. Teksty i elementy graficzne są automatycznie poprawnie skalowane.
Wyłącznie dla Premium

Prezentacje online
Przedstawswoje najlepsze pomysły w prezentacji w sposób przejrzysty i profesjonalny. Możesz wybierać spośród wielu szablonów o różnej tematyce. Po prostu dostosuj teksty, grafikę i układ do swoich pomysłów i gotowe!
Exclusive w Premium

Katalog treści online*

Zainspiruj się i spraw, aby Twoja strona była tak wyjątkowa, jak Twój projekt - dzięki kreatorowi stron internetowych otrzymasz darmowy dostęp do ogromnej puli grafik, zdjęć, dynamicznych efektów i szablonów na okres jednego roku.

Smart Forms & Website Components
Stwórz własne elementy projektowe dla swojej strony internetowej. Twórz tabele, układy, kształty i nowoczesne płaskie projekty, które można łatwo zmieniać rozmiar, kolor i kształt.

Ponad 900.000 zdjęć stockowych
Obrazy i zdjęcia ożywią Twoją stronę internetową. Dlatego też w katalogu treści online masz do wyboru prawie milion zdjęć, które możesz wykorzystać bezpłatnie, a nawet komercyjnie.

Ponad 180.000 grafik i ilustracji
Odpowiednia ilustracja do każdego tematu: Katalog treści online* zawiera grafiki i ilustracje, które można idealnie zintegrować na swojej stronie internetowej.

Ponad 250 szablonów premium
Aby strona była tak indywidualna jak Ty, do dyspozycji jest ponad 250 szablonów dla szerokiej gamy tematów. Nadaj swojej stronie dokładnie taki wygląd, jaki chcesz - czy to dla własnego bloga podróżniczego, czy dla rodzinnej firmy: Wszystkie szablony są w 100% konfigurowalne zgodnie z Twoimi pomysłami.
Exclusive w Premium

Wymagania systemowe

 Wszystkie programy MAGIX zostały zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla użytkownika, a wszystkie podstawowe funkcje działały stabilnie i były w pełni funkcjonalne nawet na mniej wydajnych komputerach. Dane techniczne komputera można sprawdzić w kontrolce systemowej systemu operacyjnego.

Systemy operacyjne
Wymagana jest 64-bitowa wersja następujących systemów operacyjnych: Microsoft Windows 10

Minimalne wymagania systemowe


Procesor: dwurdzeniowy o częstotliwości 2.0 GHz
Pamięć: 4 GB
Karta graficzna: na pokładzie, rozdzielczość min. 1280 x 600
Miejsce na dysku twardym: 300 MB na instalację programu
Języki programu: Niemiecki, angielski, hiszpański, francuski, włoski, holenderski


Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Magix Web Designer 18 Premium"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany