Infolinia +49 3221 2292585
 

McAfee Antivirus Plus 2021

40,63 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821482
 • MAV00GNRXRDD
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenia / rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
McAfee Antivirus 2021- Podstawowe oprogramowanie zabezpieczające dla komputerów z systemem... więcej

Informacje o produkcie "McAfee Antivirus Plus 2021"

McAfee Antivirus 2021- Podstawowe oprogramowanie zabezpieczające dla komputerów z systemem Windows

McAfee Antivirus 2021 to wielokrotnie nagradzany program zabezpieczający dla komputerów z systemem Windows. Zawiera on podstawowe funkcje, takie jak ochrona online i zabezpieczenie firewalla. Pozwala on użytkownikom na spokojne prowadzenie banku, robienie zakupów w sieci lub odwiedzanie serwisów społecznościowych. Szczególną cechą produktów McAfee ' a jest ochrona antywirusowa. Jest to bezpłatne z automatycznie odnawiającym się abonamentem. Jeśli komputer jest zainfekowany przez złośliwe oprogramowanie, firma McAfee daje gwarancję zwrotu pieniędzy, że wirus zostanie usunięty - być może z pomocą zespołu obsługi klienta premium. W lizengo można uzyskać odpowiedni klucz produktu dla zaawansowanej usługi antywirusowej firmy McAfee. Kupno programuMcAfee Antivirus 2021 to prosty sposób na skonfigurowanie podstawowej ochrony dla komputera domowego.

Dla spokoju podczas korzystania z Internetu

Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup McAfee Antivirus 2021, w przyszłości będzie mógł surfować bezpieczniej: Wiele obszarów Internetu i wymiany danych jest objętych funkcjami oprogramowania zabezpieczającego. Na przykład, funkcja"McAfee Active Protection" bada podejrzane dane. Ryzyko dla komputera jest obliczane automatycznie. Odpowiednie propozycje działań są następnie przekazywane użytkownikowi. Dodatkowe warstwy bezpieczeństwa są zaimplementowane w tym rozwiązaniu antywirusowym. Zapobiega to wysyłaniu przez komputer danych osobowych do przestępców niezauważonych przez użytkownika. Ponadto McAfee Antivirus 2021 blokuje sieci cyberprzestępcze i uniemożliwia im dostęp do komputera.

Aby zapobiec zainfekowaniu komputera przez złośliwe oprogramowanie

McAfee Antivirus jest uważany za oprogramowanie bardzo przyjazne dla użytkownika. Tutaj użytkownik nie jest przytłoczony mylącym menu lub nadmiarem funkcji. Dobrze przemyślany projekt szybko wyświetla niezbędne informacje. Przy wyborze modułów funkcyjnych programiści kierowali się zachowaniem typowego domowego komputera z systemem Windows. Program jest przeznaczony m.in. dla początkujących i okazjonalnych użytkowników. Klucz produktu dla wersji 2021 programu McAfee Antivirus obejmuje dostęp do wielu nieskomplikowanych i skutecznych środków ochrony danych cyfrowych. Nie na darmo firma McAfee jest uważana za topową markę w dziedzinie ochrony antywirusowej, która zdobyła uznanie na całym świecie, szczególnie w latach 90-tych.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Kupno programuMcAfee Antivirus 2021 ma jeszcze jedną zaletę: użytkownik otrzymuje tzw. 24-godzinną ochronę przed kradzieżą danych. Jest to szczególnie interesujące dla osób, które obawiają się, że osoby nieupoważnione mogłyby fizycznie uzyskać dostęp do swojego komputera. Oprogramowanie zabezpieczające umożliwia również zdalne zablokowanie lub usunięcie danych. W ten sposób masz swoje pliki pod kontrolą, nawet jeśli Twój komputer znajduje się w innej lokalizacji. Za pomocą klucza dostępu można zdalnie korzystać z własnych danych. Jednak szyfrowanie chroni je przed nieautoryzowanym przeglądaniem. Aby chronić się przed kradzieżą danych, McAfee Antivirus 2021 może być cenną pomocą.

Popularny program antywirusowy z USA

McAfee Antivirus 2021 to rozwiązanie antywirusowe amerykańskiej firmy McAfee, która została założona w 1987 roku. Jest on skierowany przede wszystkim do użytkowników prywatnych. Korzystają oni z bogatego doświadczenia twórców oprogramowania, którzy je produkują. W naszej ofercie nie powinno zabraknąć podstawowego programu firmy McAfee, ponieważ oferuje on ważne funkcje w dobrym stosunku ceny do wydajności. Proste i bezpieczne pobieranie rozpoczyna się od łatwego anulowania subskrypcji na to rozwiązanie zabezpieczające firmy McAfee. Każdy klucz produktu jest przeznaczony dla dokładnie jednego komputera z systemem Windows. Jeśli podczas instalacji lub doboru oprogramowania pojawią się jakiekolwiek pytania, z pewnością jesteśmy tu po to, aby pomóc naszym klientom.

Wolne miejsce na dysku twardym: 

co najmniej 500 MB

System operacyjny
:Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Pamięć robocza
: co najmniej 2 GB

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Firewall, Ochrona przed wirusami, Urządzenie wielofunkcyjne
Właściwości: "McAfee Antivirus Plus 2021"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Firewall, Ochrona przed wirusami, Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "McAfee Antivirus Plus 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany