Infolinia +49 3221 2292585
 

McAfee LiveSafe 2020

z 53,79 PLN * 90,35 PLN * (40,46% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820098
 • MLS17G001RKA
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
Proszę najpierw wybrać wariant

Urządzenie:

Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
McAfee LiveSafe 2020 zapewnia najwyższą ochronę Twoich danych, tożsamości i prywatności na... więcej

Informacje o produkcie "McAfee LiveSafe 2020"

McAfee LiveSafe 2020 zapewnia najwyższą ochronę Twoich danych, tożsamości i prywatności na komputerach PC, Mac, smartfonach i tabletach w Twoim domu. Rozwiązanie McAfee® LiveSafe zapewnia doskonałą ochronę danych, tożsamości i prywatności dla komputerów PC, Mac, smartfonów i tabletów w Twoim domu, dzięki czemu możesz bezpiecznie surfować, robić zakupy i prowadzić bank w Internecie. Szybko zainstalowany produkt blokuje zagrożenia z ochroną antywirusową, która została potwierdzona przez niezależnych testerów. Zawiera dodatkową bezpieczną pamięć masową w chmurze oraz aplikację True Key, która bezpiecznie przechowuje Twoje hasła i błyskawicznie loguje Cię do witryn i aplikacji.

Najlepsze cechy:

 • Wielokrotnie nagradzana ochrona przed wirusami blokuje wirusy, złośliwe oprogramowanie, okup, oprogramowanie szpiegowskie, niechciane programy i wiele innych elementów na komputerze.
 • Ochrona przed spamem usuwa wiadomości e-mail z potencjalnie ryzykownymi linkami i wirusami, blokując niebezpieczne wiadomości zanim dotrą do Twojej skrzynki odbiorczej.
 • True Key by Intel Security rozpoznaje Twoją twarz i odcisk palca, zabezpiecza Twoje hasła i automatycznie loguje Cię do Twoich stron internetowych i aplikacji na wszystkich Twoich urządzeniach.
 • Bezpieczna pamięć masowa w chmurze umożliwia tworzenie kopii zapasowych najważniejszych zdjęć i plików rodzinnych w pamięci masowej o pojemności 1 GB.
 • Kontrola rodzicielska blokuje strony internetowe i wyniki wyszukiwania, które są nieodpowiednie dla Twoich dzieci. Możesz również określić, ile czasu Twoje dzieci mogą spędzać online.
 • Program McAfee® WebAdvisor ostrzega o ryzykownych stronach internetowych, dzięki czemu jest chroniony przed niebezpiecznym pobieraniem plików i atakami typu phishing. Narzędzie zapewnia ocenę wyników wyszukiwania, sprawdza, czy zapora ogniowa i ochrona przed wirusami są aktywne, skanuje pobrane pliki i ostrzega, jeśli znaleziono znane zagrożenie.
 • Niszczarka McAfee® Shredder chroni Twoją tożsamość i prywatność poprzez stałe usuwanie ważnych informacji z komputera. Jest to idealne rozwiązanie dla dokumentów podatkowych, informacji finansowych i innych akt osobowych.
 • McAfee® QuickClean zapewnia płynne działanie komputera poprzez usuwanie plików cookie i plików tymczasowych, które śledzą zachowanie użytkownika w sieci.
 • Skaner luk zapewnia, że oprogramowanie Windows i inne aplikacje na PC są zawsze aktualne.
 • Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem upraszcza zarządzanie ochroną dla wszystkich Urządzeniaza pomocą łatwej w obsłudze witryny internetowej.
 • W czasie trwania abonamentu można korzystać z bezpłatnej obsługi klienta przez telefon, czat lub online.
 • ULTIMATYWNA ochrona Twoich danych, tożsamości i prywatności na wszystkich komputerach PC, Mac, smartfonach i tabletach w Twoim gospodarstwie domowym

Nagradzana ochrona przed wirusami

Blokuj wirusy, złośliwe oprogramowanie, okup, oprogramowanie szpiegujące, niechciane programy i inne elementy na swoim komputerze.

Bezpieczne surfowanie

Program McAfee® WebAdvisor do bezpiecznego przeglądania ostrzega o ryzykownych witrynach internetowych i pomaga zapobiegać niebezpiecznym próbom pobierania i atakom typu phishing.

Bezpłatne wsparcie od McAfee

Uzyskaj pomoc techniczną przez telefon, czat lub online przez cały okres trwania abonamentu

Wiele urządzeń

Pomóż zarządzać ochroną wszystkich swoich Urządzeniapoprzez przyjazną dla użytkownika stronę internetową

Menadżer Haseł

Eliminacja konieczności pamiętania skomplikowanych haseł za pomocą aplikacji wieloczynnikowego menedżera haseł logowania

Bezpieczne przechowywanie danych w chmurze

Pomoc w tworzeniu kopii zapasowych najważniejszych zdjęć i plików za pomocą 1 GB pamięci masowej

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny McAfee LiveSafe 2020
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Cloud Backup, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Właściwości: "McAfee LiveSafe 2020"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Cloud Backup, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "McAfee LiveSafe 2020"
4 sty 2021

Szybko, sprawnie i wszystko działa. Polecam

Szybko, sprawnie i wszystko działa. Polecam

18 paź 2020

Code Works!!

its been like 3 times I purchase this from this website and it worked perfect without any problems , thanks

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany