Infolinia +49 3221 2292585
 

McAfee LiveSafe 2021

z 64,03 PLN * 91,75 PLN * (30,21% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821744
 • MLS17G001RKA
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
Proszę najpierw wybrać wariant

Urządzenia / rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
To więcej niż tylko oprogramowanie antywirusowe-McAfee Livesafe 2021 Livesafe 2021 Chroni... więcej

Informacje o produkcie "McAfee LiveSafe 2021"

To więcej niż tylko oprogramowanie antywirusowe-McAfee Livesafe 2021 Livesafe 2021

Chroni wszystkie urządzenia należące do użytkownika

ULTIMATE antywirus, ochrona tożsamości i prywatności dla wszystkich komputerów PC, Mac, smartfonów i tabletów

Możesz polegać na marce, której możesz zaufać, jeśli chodzi o najlepszą ochronę przed wirusami, tożsamością i prywatnością Twoich komputerów PC, Mac, smartfonów i tabletów dzięki usłudze McAfee Livesafe 2021® LiveSafe™† - teraz z naszą 100-procentową gwarancją: ekspert McAfee Livesafe 2021 usunie wirusa lub otrzymasz zwrot pieniędzy! Obowiązują dodatkowe warunki.*
Możesz otrzymać swój produkt pocztą elektroniczną lub tradycyjną, wystarczy wybrać "Sposób dostawy" z rozwijanego menu powyżej.

Najważniejsze korzyści płynące z McAfee Livesafe 2021® LiveSafe™:

Łatwe w użyciu zabezpieczenia chronią przed wirusami, oprogramowaniem ransomware i innymi zagrożeniami internetowymi
Bezpieczne przeglądanie stron internetowych ostrzega przed ryzykownymi witrynami i pomaga zapobiegać niebezpiecznym pobraniom i atakom phishingowym
Zabezpieczenia firewall powstrzymują hakerów i złośliwe oprogramowanie przed atakiem na Twój komputer, blokując dostęp do podejrzanej aktywności
Koniec z uciążliwymi hasłami, aplikacja True Key™ pamięta je za Ciebie
Utwórz kopię zapasową najważniejszych zdjęć i plików, korzystając z bezpiecznej pamięci masowej w chmurze
100% gwarancji: Ekspert McAfee Livesafe 2021 usunie wirusa lub zwróci Ci pieniądze; obowiązują dodatkowe warunki.*

McAfee Livesafe 2021 LiveSafe oferuje wielokrotnie nagradzaną ochronę antywirusową i wiele więcej - dla Twoich komputerów, urządzeń mobilnych, a nawet Twojej tożsamości. Pomagamy Ci zachować ochronę, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze.
Award-Winning Antivirus
Award-Winning Antivirus Software

Zabezpiecz się przed wirusami i zagrożeniami za pomocą ochrony online i offline.
Ochrona przed zagrożeniami pochodzącymi z różnych urządzeń


Chroń swoje komputery PC, Mac, smartfony i tablety za pomocą jednej subskrypcji.
Ochrona prywatności
Bezpieczna sieć Wi-Fi w podróży

Chroń swoje nawyki przeglądania i dane przed wścibskimi oczami, gdy łączysz się z publiczną siecią Wi-Fi**
Wielokrotnie nagradzane zabezpieczenia internetowe

Ponad 500 milionów chronionych urządzeń i wciąż rośnie.
McAfee Livesafe 2021 Award
McAfee Livesafe 2021Review
McAfee Livesafe2021 Winner
Beyond Antivirus
More than Antivirus

 

Wśród naszych rozwiązań zabezpieczających, McAfee Livesafe 2021 LiveSafe wyróżnia się połączeniem narzędzi i funkcji antywirusowych, ochrony prywatności i tożsamości, które chronią Cię przed wszystkimi rodzajami zagrożeń.

A teraz, gdy zapiszesz się do usługi automatycznego odnawiania**, otrzymasz dostęp do naszej bezpiecznej sieci VPN, która oferuje szyfrowanie klasy bankowej, aby chronić Twoje dane osobowe i nawyki online.

Co obejmuje program McAfee Livesafe 2021 LiveSafe?

McAfee Livesafe 2021 LiveSafe to wielokrotnie nagradzany program antywirusowy, który chroni przed wirusami, zagrożeniami online i oprogramowaniem ransomware, zapewniając ochronę online i offline. Obejmuje on wiele funkcji, takich jak:

Nasza bezpieczna sieć VPN, dostępna po zarejestrowaniu się z opcją automatycznego odnawiania**, wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES klasy bankowej, aby chronić Twoje informacje o przeglądaniu stron i nawyki internetowe w domu i w podróży.

McAfee Livesafe 2021 Mobile Security dla urządzeń z systemami Android i iOS oraz ochrona między urządzeniami dla komputerów PC, Mac i innych.

McAfee Livesafe 2021 Safe Family, aby zachęcić dzieci do dobrych nawyków i pozwolić im decydować o tym, co widzą w Internecie.

Skaner luk w zabezpieczeniach usprawnia aktualizacje systemu Windows i aplikacji za pomocą jednego narzędzia, które skanuje i instaluje je wszystkie.

Anti-Spam usuwający śmieci zanim trafią do skrzynki odbiorczej

Menedżer haseł do łatwego zabezpieczania i zarządzania hasłami poprzez zapisywanie, autouzupełnianie, a nawet generowanie unikalnych haseł.

McAfee Livesafe 2021® Web Advisor, abyś mógł bez obaw surfować, robić zakupy i korzystać z usług bankowych, unikając ataków dzięki wyraźnym ostrzeżeniom o ryzykownych witrynach, łączach i plikach.

Optymalizacja komputera pomoże Ci szybciej wykonywać zadania, automatycznie koncentrując się na nich.

Web Boost, aby surfować bez zakłóceń i zmaksymalizować zużycie baterii i przepustowość łącza poprzez wstrzymanie automatycznego odtwarzania filmów.

App Boost, aby zapewnić aplikacjom wymagającym dużych zasobów moc, której potrzebują, aby szybciej wykonywać swoją pracę.

Niszczarka McAfee Livesafe 2021® Shredder™ do całkowitego usuwania poufnych plików, aby nie pozostawić po sobie żadnych śladów.

McAfee Livesafe 2021® QuickClean™ do usuwania niechcianych plików, odzyskiwania miejsca na dysku oraz usuwania plików cookie i plików tymczasowych.

Funkcja File Lock pozwala szybko i łatwo zablokować poufne pliki dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu plików.

Zobowiązanie do ochrony przed wirusami McAfee Livesafe 2021, które obejmuje naszą 100% gwarancję: Wirusy usunięte lub zwrot pieniędzy, dostępne z automatycznym odnawianiem.* Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Wsparcie klienta przez telefon, czat lub online przez cały okres trwania subskrypcji.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Co obejmuje usługa McAfee LiveSafe?
McAfee LiveSafe to wielokrotnie nagradzany program antywirusowy, który chroni przed wirusami, zagrożeniami internetowymi i oprogramowaniem ransomware za pomocą ochrony online i offline. Obejmuje on wiele funkcji, takich jak: (patrz opis)
Ilu urządzeń mogę używać z programem McAfee LiveSafe?
Za pomocą programu McAfee LiveSafe można chronić nieograniczoną liczbę posiadanych urządzeń osobistych przez cały okres obowiązywania subskrypcji.
Czy muszę odnowić moją subskrypcję McAfee LiveSafe?
Jeśli wyłączyłeś opcję automatycznego odnawiania, otrzymasz wiadomość na 30 dni przed wygaśnięciem, informującą Cię o zbliżającym się terminie wygaśnięcia licencji. Następnie można zakupić tę wersję i użyć klucza produktu do odnowienia subskrypcji.
Co się stanie, jeśli nie odnowię programu McAfee LiveSafe?
Po wygaśnięciu subskrypcji McAfee LiveSafe nie zapewnia ona już takiej samej ochrony, jak wtedy, gdy była aktywna. Twoje oprogramowanie nie będzie już aktualizowane o najnowsze poprawki i ulepszenia, więc nie będziesz już chroniony przed najnowszymi zagrożeniami. Gdy subskrypcja oprogramowania antywirusowego wygaśnie, musisz zdecydować, czy chcesz ją odnowić, kupić inne rozwiązanie, czy zainstalować darmowe rozwiązanie.
Jakie są wymagania i specyfikacje?
McAfee LiveSafe jest kompatybilny z laptopami, komputerami stacjonarnymi, tabletami i urządzeniami przenośnymi. Informacje na temat kompatybilności systemów operacyjnych można znaleźć na stronie z wymaganiami systemowymi.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Cloud Backup, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Właściwości: "McAfee LiveSafe 2021"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Cloud Backup, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "McAfee LiveSafe 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany