Infolinia 0800 702813
 

McAfee Total Protection 2021

61,51 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821481
 • MTP00GNR1RDD
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenia / rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
McAfee Total Protection 2021-premium protection for your data Ochrona McAfee Total Protection... więcej

Informacje o produkcie "McAfee Total Protection 2021"

McAfee Total Protection 2021-premium protection for your data

Ochrona McAfee Total Protection 2021 polega na zapewnieniu użytkownikom kontroli nad ich danymi. Pakiet bezpieczeństwa chroni użytkowników przed kradzieżą tożsamości i oferuje wiele innych typowych cech nowoczesnych programów antywirusowych. Na przykład "McAfee File Lock" zabezpiecza ważne dane abonenta przed hakerami i złodziejami. Aby prosta użyteczność Internetu nie popadła w zapomnienie o wielu możliwych środkach bezpieczeństwa, można skorzystać z menedżera haseł. Tutaj użytkownik przechowuje wszystkie swoje hasła na bezpiecznej desce rozdzielczej panelu sterowania McAfee. BuyingMcAfee Total Protection 2021 umożliwia użytkownikom domowym korzystanie z wszechstronnych funkcji firmy McAfee, znanej z zabezpieczeń.

Surfuj bezpiecznie, kupuj bezpiecznie

Zakup licencji McAfeeTotal Protection 2021 jest szczególnie korzystny dla osób i gospodarstw domowych, które używają swoich komputerów osobistych na różne sposoby. Pakiet ten obejmuje wiele obszarów potencjalnego wykorzystania Internetu. Na przykład, zapewnia bezpieczne płatności za zakupy online. W tym sensie firma McAfee obiecuje zminimalizować ryzyko związane z zarządzaniem finansami online. Co więcej, program oferuje rozbudowaną kontrolę rodzicielską. Można m.in. określić ilość czasu, jaki dzieci mogą spędzać online w apartamencie. Oczywiście można również stworzyć listę dozwolonych stron internetowych, blokując dostęp do szkodliwych treści. Dzięki witrynie McAfee Total Protection 2021 cała rodzina jest całkowicie chroniona podczas korzystania z Internetu.

Ochrona sieci i urządzeń

Jeśli zdecydujesz się na zakup McAfee Total Protection 2021, otrzymasz łatwą do skonfigurowania, wszechstronną ochronę. Dotyczy to również np. własnej sieci WLAN. Total Protection zabezpiecza osobistą sieć WiFi przed niepożądanymi połączeniami - zarówno w domu, jak i na urządzeniu przenośnym, na przykład w biurze. Aby dać użytkownikom i ich rodzinom spokój, zakres pakietu antywirusowego został rozszerzony na wiele urządzeń. Oznacza to, że użytkownicy są chronieni na wszystkich platformach. Pojedynczy abonament może zatem pokryć wszystkie potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. Z poziomu konsoli McAfee użytkownicy mogą chronić i zarządzać nieograniczoną liczbą urządzeń w rodzinie.  McAfee Total Protection 2021 zapewnia scentralizowane zarządzanie zabezpieczeniami komputerów stacjonarnych, tabletów, telefonów komórkowych i innych komputerów przenośnych.

Blokowanie spamu i oprogramowania szpiegującego

McAfee Total Protection 2021 imponuje również mechanizmami antyspamowymi. Filtr antyspamowy zapobiega otrzymywaniu niepożądanych wiadomości e-mail. To nie tylko ułatwia korespondencję na komputerze, ale także zmniejsza ryzyko kliknięcia w linki zainfekowane wirusem. Inna zintegrowana ochrona to ta przed phishingiem. Funkcja Total Protection automatycznie wykrywa wiadomości e-mail, które próbują załączyć złośliwe oprogramowanie, pytając o dane osobowe. Jeśli takie wiadomości zostaną odrzucone bezpośrednio, żaden nieuważny członek rodziny nie może odpowiedzieć na taką przekłamaną wiadomość. Uzupełnieniem pakietu zabezpieczeń są funkcje antyszpiegowskie: Oprogramowanie to zapobiega infekowaniu urządzeń użytkownika przez oprogramowanie szpiegujące i udostępnianiu jego danych nieupoważnionym osobom trzecim. KupującMcAfee Total Protection 2021 proaktywnie zajmuje się więc potencjalnymi zagrożeniami i nie czeka, aż może być już za późno.

Indywidualna ochrona online

Każdy, kto ceni sobie wysoce konfigurowalny pakiet bezpieczeństwa, powinien rozważyć zakup McAfee Total Protection 2021. Program posiada intuicyjną deskę rozdzielczą, z której można dokonać wszystkich ustawień. Można na przykład aktywować menedżera haseł True Key. Zamiast zapamiętywać niezliczoną ilość haseł, to narzędzie programowe może przechowywać i zabezpieczać wszystkie hasła lokalnie. Poprzez osobisty profil McAfee, te hasła mogą być synchronizowane ze wszystkimi własnymi urządzeniami. Alternatywnie można zastosować logowanie biometryczne. W tym przypadku użytkownik loguje się bez hasła, aktywując rozpoznawanie twarzy lub czujnik odcisków palców.

System operacyjny
:Android 4.1 lub wyższy (dla urządzeń mobilnych)
iOS 10 lub wyższyMac
OS X 10.12 lub wyższyMicrosoft
Windows 10, 8.1, 8Przeglądarki
:Internet Explorer 10.0 lub nowszyFirefox
, Chrome, lub EdgeSafari
(dla Mac OS i iOS)


Programy pocztowe dla antyspamu
:POP3 (Outlook, Thunderbird
)MAPI (Outlook)
Web mail account z dostępem IMAP/POP3


Sprzęt komputerowy:
2 GB RAM
500 MB wolnego miejsca na dysku twardym

co

najmniej
1 GHz procesor


Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Właściwości: "McAfee Total Protection 2021"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "McAfee Total Protection 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany