Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

10732,81 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820230
 • 312-04405
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise - Poczta i oprogramowanie grupowe dla... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise - Poczta i oprogramowanie grupowe dla profesjonalistów

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise to większa korporacyjna edycja serwera poczty i oprogramowania grupowego Microsoft Exchange. Dzięki możliwości zarządzania nawet 100 bazami danych poczty, z których każda posiada dowolną liczbę kont użytkowników, Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise spełnia również wymagania bardzo szerokich organizacji. Serwer Exchange 2019 można nabyć w blitzhandel24 na najlepszych warunkach: Niedrogi, niezawodny i z błyskawicznie szybką wysyłką!Wysoka wydajność i różnorodne funkcje

Zakup serwera Exchange oznacza wybór jednego z najpotężniejszych i najbardziej niezawodnych systemów pocztowych i groupware na rynku. Z Exchange, e-mail, kontakty, kalendarze i zadania są łatwo dostępne dla wszystkich użytkowników w firmie. Dzięki integracji z programem Outlook i ekosystemem MS Office, Twoi pracownicy mogą bez wysiłku korzystać z możliwości Exchange w swojej codziennej pracy. Edycja Enterprise Exchange daje administratorom IT dodatkowe sposoby na poprawę wydajności Exchange. Dzięki większej ilości baz danych poczty można lepiej dystrybuować i planować obciążenie serwera. Exchange Enterprise zapewnia również maksymalną stabilność i bezpieczeństwo danych dzięki takim funkcjom jak archiwizacja kont pocztowych na miejscu, dziennikowanie na poziomie konta oraz ochronę i kontrolę informacji (IPC). Dzięki funkcji Data Loss and Leak Prevention Państwa dane są oczywiście chronione na najwyższym poziomie również przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich z Exchange Server Enterprise.

Łącząc własny serwer Exchange z rozwiązaniem chmury Azure firmy Microsoft i usługami online Exchange, zapewniasz sobie również stałą kopię zapasową danych przez Internet. W mieszanej pracy z Office-365, Twoi użytkownicy mają dostęp do poczty, globalnej książki adresowej lub usług kalendarza w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki technologii Active Sync, dostęp mobilny poprzez aplikację Outlook dla systemu iOS i Android jest zarówno wydajny jak i niezawodny. Oczywiście, zwłaszcza dostęp do poczty elektronicznej jest możliwy, ale także poprzez standardowe protokoły IMAP, SMTP i POP. Alternatywnie, możesz użyć Outlook Web App, aby uzyskać dostęp do swoich kont pocztowych z dowolnego miejsca.Licencjonowanie Microsoft Exchange

Należy pamiętać, że aby mądrze używać programu Exchange, nie trzeba kupować tylko jednej licencji dla Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise. Model licencjonowania firmy Microsoft wymaga również zakupu licencji dostępu do klienta (Client Access Licenses - CAL) oraz związanego z nimi uaktualnienia w celu korzystania z funkcji po stronie klienta Enterprise. Ograniczone korzystanie z serwera Enterprise z normalnym, innym niż Enterprise CAL jest jednak możliwe do zrealizowania. W związku z tym planowana jest również operacja mieszana, w ramach której kupuje się Enterprise CALs specjalnie dla tych użytkowników, którzy korzystają z dodatkowych możliwości serwera Enterprise. Możliwe jest późniejsze uaktualnienie zwykłych CAL-ów.

Nie jesteś pewien, czy Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise jest właściwym produktem dla Ciebie? Czy nadal zastanawiacie się, czy nie wystarczy kupić zwykłego serwera Exchange? Nasz kompetentny i niezawodny zespół pomocy technicznej z przyjemnością doradzi Państwu telefonicznie, mailowo lub na czacie w zakresie wszystkich pytań dotyczących Exchange, Exchange Enterprise i wymaganych licencji Client Access.


Co to jest Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise?

Exchange jest serwerem poczty i oprogramowania grupowego firmy Microsoft, który umożliwia dostarczanie i synchronizację usług poczty elektronicznej, kalendarzy, list zadań i innych. Standardowym klientem dla Exchange w większości firm jest Microsoft Outlook. Serwer Exchange w wersji Enterprise Edition jest najbardziej kompleksową wersją serwera Exchange i jest przeznaczony przede wszystkim dla bardzo dużych firm, które mają szczególne wymagania odnośnie wydajności serwera pracy grupowej.Kto powinien kupić Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise?

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise jest przeznaczony przede wszystkim dla większych firm i instytucji. Jeśli jesteś instytucją, która potrzebuje więcej niż pięć baz danych skrzynek pocztowych, Exchange Enterprise jest dla Ciebie. Nawet jeśli zaawansowane funkcje zapewniające integralność danych na serwerze są dla Ciebie ważne, warto przyjrzeć się edycji Enterprise Edition. Bazy skrzynek pocztowych nie reprezentują poszczególnych skrzynek, ale są to bazy, w których przechowywane są grupy kont użytkowników.Jakie są korzyści z Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise?

Exchange i Exchange Enterprise to niezwykle wydajne rozwiązania w zakresie poczty i oprogramowania grupowego. Integracja firmy Exchange z produktami MS Office (zwłaszcza z aplikacją kliencką Outlook) oraz usługami online firmy Microsoft (takimi jak Exchange Online) zapewnia bezproblemową integrację produktu z ekosystemem IT. Enterprise Edition of Exchange oferuje również większą liczbę baz danych poczty oraz funkcje umożliwiające bardziej precyzyjne dostosowanie opcji rejestrowania i archiwizacji w miejscu pracy.

Licencje dostępu (Client Access License, CAL)

Dostęp do oprogramowania serwera Exchange wymaga posiadania licencji dostępu do serwera Exchange (nie dołączonej do dostawy). To CAL może być przypisane albo do Urządzeniedostępowego, albo do użytkownika dostępowego.

Device CAL: Device CAL licencjonuje Urządzeniedo użytku przez dowolną liczbę użytkowników, którzy mogą uzyskać dostęp do oprogramowania serwera z tego Urządzenie.

Użytkownik CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń, takich jak komputer firmowy, prywatny komputer, telefon komórkowy itp., z których może uzyskać dostęp do oprogramowania serwera.

Korzystanie z dodatkowych funkcji

Podobnie jak w przypadku licencji serwerowej, istnieją dwie edycje licencji dostępu do serwera Exchange 2019, czyli Standardi Enterprise. Jednak wydania licencji serwerowych nie są związane z wydaniami CAL-ów. Podczas gdy wersje licencji serwerowej bazują na skalowalności, Exchange Server StandardCAL i Exchange Server Enterprise CAL różnią się funkcjami produktu serwera Exchange, który ma być obsługiwany.

Innymi słowy: Każda edycja CAL uprawnia do dostępu do każdej edycji serwera.

 • Aby uzyskać dostęp do standardowych funkcji serwera Exchange Server 2019, takich jak poczta elektroniczna, kalendarz i kontakty, wymagana jest licencjaStandardCAL na użytkownika lub na Urządzenie.
 • Licencja Enterprise CAL serwera Exchange 2019 Enterprise CAL, udzielana na użytkownika lub urządzenie, jest wymagana do uzyskania dostępu do takich funkcji korporacyjnych serwera Exchange Server 2019 jak: ujednolicona obsługa wiadomości z pocztą głosową, zaawansowana ochrona antywirusowa i antyspamowa, wbudowana archiwizacja oraz zapobieganie utracie danych.

  CAL Enterprise zasadniczo wymaga StandardCAL.

Aplikacja desktopowa Outlook

Do korzystania z usług Serwera Exchange wymagana jest aplikacja pocztowa taka jak Microsoft Outlook po stronie desktopu. Program Microsoft Outlook można zakupić jako część pakietu Office.

Do korzystania z niektórych funkcji korporacyjnych serwera Exchange 2019, takich jak archiwizacja, wymagany jest program Outlook z pakietu Office 365 ProPlus lub Office ProfessionalPlus. Ta funkcjonalność nie może być używana z programem Outlook z innego pakietu biurowego, takiego jak Office Standard.

Artykuł:

Microsoft Exchange Server 2019 Licencja Enterprise

Program licencyjny:

Licencja Microsoft Open NL, licencja woluminowa dla firm

Dodatkowe informacje:

64-bitowe bazy danych skrzynki pocztowej

Język (języki):

Wielojęzyczny (niemiecki, angielski, itp.)

Liczba licencji:

Licencja na serwer bez klientów

Rodzaj licencji:

Pełna wersja

Okres licencji:

Licencja zakupu, bezterminowa

Platforma:

Windows

opakowanie:

Pobierz

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise"
23 paź 2020

Sehr zufrieden!

Gute Ware und schnelle Lieferung. Sehr gerne zu empfehlen.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany