Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Exchange Server 2019 Standard

2046,33 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820209
 • 312-04405
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Serwer Exchange 2019 Standard Serwer pocztowy Exchange Server 2019 firmy Microsoft jest... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Standard"

Serwer Exchange 2019 Standard

Serwer pocztowy Exchange Server 2019 firmy Microsoft jest przeznaczony dla firm i osób samozatrudnionych, które chcą zoptymalizować wymianę wiadomości za pomocą poczty elektronicznej wewnętrznie i zewnętrznie.

Kup serwer Exchange w naszym sklepie internetowym

Pierwsza publikacja Giełdy miała miejsce w 1996 roku. W tym czasie komunikacja za pomocą poczty elektronicznej była jednak mało rozpowszechniona. Dzięki serii serwerów "Microsoft SBS Server 4.5", dostosowanej do małych i średnich przedsiębiorstw, Microsoft zintegrował serwer Exchange ze środowiskiem systemowym. Dzięki dobrej współpracy serwera pocztowego z klientem poczty elektronicznej Outlook, akceptacja Exchange wzrosła.

Kup serwer Exchange 2019 Standard. Z nami teraz!

Co tak naprawdę robi serwer pocztowy?

Po pierwsze, serwer pocztowy tylko odbiera i wysyła wiadomości e-mail. Nie pobiera poczty z innego serwera lub dostawcy. Wymiana nie jest wyjątkiem. Istnieją jednak narzędzia serwerowe, które przejmują typowy ruch POP3 i dostarczają otrzymane wiadomości do serwera Exchange.


Serwer Exchange 2019 Standardpełna wersja

 

Serwer Exchange 2019 Instalacja

Instalacja Exchange 2019, podobnie jak wszystkich poprzednich wersji, trwa długo. W zależności od sprzętu serwerowego, czas instalacji wynosi od 30 do 120 minut.

Kup serwer Exchange 2019 Standard. Tylko tutaj z nami

Procedura instalacji nie tylko po prostu przechowuje dane, ale także zmienia całą strukturę serwera. Odbywa się to w dużej mierze bez możliwości interwencji ze strony administratora. Po rozpoczęciu instalacji nie można jej w żadnym wypadku przerwać. W przeciwnym razie wystąpią poważne błędy serwera i konieczne będzie jego ponowne skonfigurowanie.

Kup serwer Exchange 2019 Standardonline

W związku z tym instalacja powinna być przeprowadzona również przez doświadczonego informatyka lub pracownika. Zalecane jest zakupienie instrukcji do serwera Exchange 2019.


Chcesz zakupić serwer Exchange Standard2019. Oczywiście w naszym Onlineshopie

 

Serwer Exchange 2019 Konfiguracja


Konfiguracja Exchange może trwać długo, w zależności od ilości tworzonych skrzynek pocztowych. Wymiana potrzebuje przede wszystkim:

 • wystarczająco dużo miejsca na dysku
 • prawidłowo utworzony Active Directory
 • protokół IPV6
 • prawidłowo działający DNS
 • definicja używanego wewnętrznie rozszerzenia poczty @xyz.net/com/pl itp.


Dla bezpiecznego ruchu e-mail: Kup serwer Exchange 2019 Standard. Tylko tutaj z nami.

Nieprawidłowa konfiguracja jest dokumentowana w dzienniku zdarzeń za pomocą odpowiednich wpisów. Graficzna administracja zarządzania Exchange jest odpowiednia do konfiguracji. Każdy punkt menu musi być tutaj wybrany. Jest to spowodowane tym, że wprowadzone tu ustawienia dotyczą wszystkich użytkowników.

Serwer Exchange 2019 pełna wersja

Ważne jest, aby użytkownicy mieli jednolity adres e-mail i aby zostały utworzone punkty istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa, takie jak maksymalna liczba odbieranych i wysyłanych wiadomości e-mail na użytkownika. Można również regulować foldery i ich uprawnienia dla Outlooka.


To wszystko czego potrzebujesz: Kup serwer Exchange 2019 Standard

 

Przykład zastosowania

Firma rzemieślnicza koordynuje swoich monterów za pomocą interfejsu internetowego Outlooka. To narzędzie jest dołączone do Exchange. Firma może przechowywać wszystkie dokumenty i wiadomości głosowe w skrzynce pocztowej pracownika. W tym samym czasie pracownik otrzymuje odpowiednią wiadomość na swoim smartfonie. Pracownik pobiera wiadomości za pomocą przeglądarki internetowej smartfonu. Jednocześnie ma on możliwość wysłania odpowiedzi lub dokonania nowych wpisów w kalendarzu spotkań.

Serwer Exchange 2019 Wymagania systemowe

Aby uruchomić serwer Exchange 2019 czysto, nie ma sensu rozlewać ziaren. Microsoft wyraźnie to podkreśla swoimi wymaganiami systemowymi. Wynika to z doświadczeń ostatnich dziesięcioleci, kiedy to Exchange był używany na zbyt małych maszynach serwerowych.


Profesjonalny serwer pocztowy: Kup serwer Exchange 2019 Standard


Na serwerze z 8 GB pamięci głównej, Exchange 2019 będzie wykonywał swoją usługę. Ale wiarygodność nie jest zapewniona. I to jest wymóg systemowy zalecany przez Microsoft:

64 lub 128 GB pamięci głównej, w zależności od roli serwera co najmniej
30 GB wolnego miejsca na dysku twardym


Licencję Standardserwera Exchange 2019 można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

dostępne
procesory
obsługiwane przez kontroler domeny
:

Intel 64bit i AMD 64bit
Windows Server 2019 Standard lub Standard


Kup serwer Exchange 2019 Standard. Z nami teraz.

Wnioski dotyczące użytkowania serwera Exchange 2019


Dzięki StandardExchange Server 2019 Microsoft skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw. Dodatkowe wsparcie wszystkich popularnych urządzeń wyjściowych, takich jak smartfony i tablety, daje firmom i freelancerom bezkonkurencyjną przewagę konkurencyjną w dziedzinie komunikacji, która poza tym jest zarezerwowana dla korporacji.

Przy planowanej konfiguracji nie ma potrzeby przeprowadzania stałej konserwacji. Giełda jest przeznaczona do pracy ciągłej. Wersje z Giełdy 2008 i 2010 udowodniły, że działają niezawodnie.

 

Licencje dostępu (Client Access License, CAL)

Dostęp do oprogramowania serwera Exchange wymaga posiadania licencji dostępu do serwera Exchange (nie dołączonej do dostawy). To CAL może być przypisane albo do Urządzeniedostępowego, albo do użytkownika dostępowego.

Device CAL: Device CAL licencjonuje Urządzeniedo użytku przez dowolną liczbę użytkowników, którzy mogą uzyskać dostęp do oprogramowania serwera z tego Urządzenie.

Użytkownik CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń, takich jak komputer firmowy, prywatny komputer, telefon komórkowy itp., z których może uzyskać dostęp do oprogramowania serwera.

Korzystanie z dodatkowych funkcji

Podobnie jak w przypadku licencji serwerowej, istnieją dwie edycje licencji dostępu do serwera Exchange 2019, czyli Standardi Enterprise. Jednak wydania licencji serwerowych nie są związane z wydaniami CAL-ów. Podczas gdy wersje licencji serwerowej bazują na skalowalności, Exchange Server StandardCAL i Exchange Server Enterprise CAL różnią się funkcjami produktu serwera Exchange, który ma być obsługiwany.

Innymi słowy: Każda edycja CAL uprawnia do dostępu do każdej edycji serwera.

 • Aby uzyskać dostęp do standardowych funkcji serwera Exchange Server 2019, takich jak poczta elektroniczna, kalendarz i kontakty, wymagana jest licencjaStandardCAL na użytkownika lub na Urządzenie.
 • Licencja Enterprise CAL serwera Exchange 2019 Enterprise CAL, udzielana na użytkownika lub urządzenie, jest wymagana do uzyskania dostępu do takich funkcji korporacyjnych serwera Exchange Server 2019 jak: ujednolicona obsługa wiadomości z pocztą głosową, zaawansowana ochrona antywirusowa i antyspamowa, wbudowana archiwizacja oraz zapobieganie utracie danych.

  CAL Enterprise zasadniczo wymaga StandardCAL.


Aplikacja desktopowa Outlook

Do korzystania z usług Serwera Exchange wymagana jest aplikacja pocztowa taka jak Microsoft Outlook po stronie desktopu. Program Microsoft Outlook można zakupić jako część pakietu Office.

Do korzystania z niektórych funkcji korporacyjnych serwera Exchange 2019, takich jak archiwizacja, wymagany jest program Outlook z pakietu Office 365 ProPlus lub Office ProfessionalPlus. Ta funkcjonalność nie może być używana z programem Outlook z innego pakietu biurowego, takiego jak Office Standard.

 

Artykuł:

Licencja StandardMicrosoft Exchange Server 2019

Program licencyjny:

Licencja Microsoft Open NL, licencja woluminowa dla firm

Dodatkowe informacje:

64-bitowe, do 5 baz danych skrzynek pocztowych

Język (języki):

Wielojęzyczny (niemiecki, angielski, itp.)

Liczba licencji:

Licencja na serwer bez klientów

Rodzaj licencji:

Pełna wersja

Okres licencji:

Licencja zakupu, bezterminowa

Platforma:

Windows

opakowanie:

Pobierz

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online Microsoft Exchange Server 2019 Standard
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Exchange Server 2019 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany