Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Exchange Server 2019 Standard, 1 Device CAL

161,42 zł * 380,32 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820210
 • 381-04491
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Device CALdla dostępu do serwera Exchange 2019 Standard Microsoft Exchange jest wydajnym i... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Standard, 1 Device CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Device CALdla dostępu do serwera Exchange 2019 Standard

Microsoft Exchange jest wydajnym i niezawodnym serwerem poczty i oprogramowania grupowego firmy Microsoft. Oprócz rzeczywistej licencji serwera, która jest wymagana do obsługi serwera Exchange, potrzebne są tzw. licencje dostępu klienta. Model licencyjny firmy Microsoft przewiduje, że te połączenia CAL można zakupić dla każdego Urządzenie(Device CAL) lub każdego użytkownika (User CAL), który będzie miał dostęp do serwera. Microsoft Exchange Server 2019 StandardDevice CALmożna nabyć w blitzhandel24 na najlepszych warunkach. Oznacza to kompetentne doradztwo, doskonałe ceny, a przede wszystkim możliwie najszybsze dostarczenie kluczy licencyjnych pocztą lub listownie.Jak działa licencjonowanie Microsoft Exchange

Licencjonowanie Microsoft Exchange Server 2019 jest stosunkowo skomplikowane. Oprócz licencji do obsługi rzeczywistej aplikacji serwerowej, potrzebne są tzw. licencje dostępu klienta (CAL). Umożliwiają one w pierwszej kolejności dostęp do serwera wymiany z komputera klienckiego. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy połączonym z urządzeniem urządzeniem Device CALa połączonym z użytkownikiem CALUser CAL Decyzja o tym, który serwer Exchange CAL powinieneś zakupić, zależy wyłącznie od Ciebie. Oba warianty mają zalety i wady, więc w wielu przypadkach sensowne jest wykonanie operacji mieszanej.Microsoft Exchange Server 2019 StandardDevice CAL

Zakup urządzenia Microsoft Exchange Server 2019 CAL pozwala pracownikom na dostęp do serwera Exchange z dokładnie jednego komputera. Nie ma znaczenia, czy pojedynczy współpracownik ma dostęp do poczty, wpisów w kalendarzu i książek adresowych z tego Urządzenie, czy też 30 użytkowników na zmianę korzysta z komputera klienckiego. Dlatego też Microsoft Exchange Server 2019 StandardDevice CALmoże być ekonomicznie opłacalną alternatywą dla User CAL. Należy jednak pamiętać, że przypisanie do Urządzeniemusi być unikalne. W związku z tym tylko jeden użytkownik w danym momencie może uzyskać dostęp do serwera za pomocą jednego wywołania Device CAL. Zakup zbyt małej liczby połączeń telefonicznych z serwerem Exchange może zatem prowadzić do powstania wąskich gardeł. Dlatego zanim zdecydujemy się na konkretny model licencjonowania, dobrze jest dokładnie przeanalizować w jaki sposób Państwa pracownicy mogą uzyskać dostęp do serwera Exchange.


Nadal nie jesteście Państwo pewni, czy Microsoft Exchange Server 2019 StandardDevice CALjest dla Was najbardziej sensowną opcją i zastanawiacie się nad zakupem User CAL? Nasz kompetentny i przyjazny personel chętnie doradzi Państwu we wszystkich kwestiach związanych z zakupem Microsoft Exchange i związanych z nim licencji Client Access. Wystarczy do nas zadzwonić, napisać e-mail lub skorzystać z naszego webchatu bezpośrednio tutaj na stronie.


Co to jest Microsoft Exchange Server 2019 StandardDevice CAL?

Aby rozsądnie korzystać z serwera Microsoft Exchange, potrzebne są tzw. licencje dostępu klienta (CAL). Umożliwiają one Twoim pracownikom dostęp do serwera. CAL są dostępne w dwóch wariantach. Użytkownik i Device CAL.. Dzięki usłudze Device CAL, dostęp do serwera może uzyskać dowolna liczba użytkowników z dokładnie jednego komputera. Natomiast User CALzawsze umożliwia dostęp do systemu dokładnie jednemu użytkownikowi z dowolnej liczby urządzeń. Możliwe jest mieszane wykorzystanie różnych typów CAL.Kto powinien rozważyć zakup Microsoft Exchange Server 2019 StandardDevice CAL?

Microsoft Exchange Server 2019 StandardDevice CALjest przydatny dla wszystkich firm, które posiadają już serwer Exchange lub planują jego uruchomienie. Korzystanie z programu Device CALjest (w porównaniu z User CAL) ekonomicznie użyteczne zwłaszcza wtedy, gdy Twoi pracownicy pracują na stałych stanowiskach pracy lub gdy jest mniej stacji monitorujących niż użytkowników.

Dlaczego warto kupić Microsoft Exchange Server 2019 CAL?

Model licencjonowania Microsoft dla wielu aplikacji serwerowych wymaga zakupu licencji Client Access. Microsoft Exchange należy do tych systemów serwerowych. Dlatego też nie jest możliwe rozsądne korzystanie z serwera bez CAL. W porównaniu do User CAL, Device CALzazwyczaj okazuje się być bardziej elastycznym rozwiązaniem, gdy różni użytkownicy korzystają ze wspólnej stacji roboczej. Może to mieć miejsce na przykład wtedy, gdy masz wielu pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin lub gdy praca na komputerze nie jest podstawą pracy w Twojej firmie.

Exchange wymaga CAL dla każdego użytkownika lub urządzenia mającego dostęp do oprogramowania serwera. Są tu dwa warianty CAL :

 • Standard: Umożliwia każdemu użytkownikowi wydajną pracę na praktycznie każdej platformie, przeglądarce i urządzeniu mobilnym.
 • Enterprise CAL: Udostępnia dodatkowe funkcje pomagające organizacjom obniżyć koszty i spełnić wymogi zgodności, takie jak możliwości archiwizacji i ochrony informacji lub ujednolicona integracja komunikatów.

Enterprise CAL jest dodatkiem do StandardCAL i rozszerza go o określone funkcjonalności. Aby aktywować funkcje Enterprise CAL, dla każdego użytkownika musi być dostępna licencja StandardCAL plus Enterprise CAL.

Te licencje dostępu można przypisać albo do Urządzenie(Device CAL), albo do użytkownika (User CAL). Licencje dostępu są zależne od wersji, co oznacza, że wersja CAL musi być identyczna lub wyższa od wersji serwerowej.

Device CAL: Urządzenie CAL udziela użytkownikowi licencji na korzystanie z Urządzeniew celu uzyskania dostępu do instancji oprogramowania serwera.

User CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z urządzenia w celu uzyskania dostępu do oprogramowania serwera.


Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online serwera Exchange Standard2019, 1 Device CAL
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Exchange Server 2019 Standard, 1 Device CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany