Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm Win/Mac

760,50 zł * 1188,61 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • ID241821010
 • 100483-DE
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Wszystkie zalety Office Home & Business 2019 dla MAC/Win Jeśli zdecydujesz się... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm Win/Mac"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Wszystkie zalety Office Home & Business 2019 dla MAC/Win


Jeśli zdecydujesz się na Office Home & Business 2019 dla MAC, możesz zainstalować zupełnie nowe wersje sprawdzonych aplikacji biurowych Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook na komputerze PC lub laptopie i używać ich zarówno do celów biznesowych, jak i prywatnych. Łatwy dostęp do plików biurowych przechowywanych w pamięci online OneDrive o pojemności 15 GB z dowolnego miejsca. Office Home & Business 2019 dla MAC ułatwia Ci pracę z innymi. Udostępniaj dokumenty, prezentuj je swoim współpracownikom lub edytuj je razem. Korzystaj z programów Office na różnych platformach. Wielu użytkowników może optymalnie edytować dokumenty w czasie rzeczywistym i w ten sposób zaoszczędzić dużo czasu.

 • Przechowuj swoje pliki online, aby mieć do nich dostęp w podróży i zapraszaj innych do komentowania lub edytowania Twoich treści.
 • Użyj szablonów programu Word lub Excel albo jednego z nowych panoramicznych szablonów programu PowerPoint, aby zmienić swoje pomysły w ekspresyjne, profesjonalne prezentacje.
 • Dzięki nowym projektom możesz zaprojektować swój interfejs użytkownika pakietu Office dokładnie tak, jak tego chcesz.
 • Korzystaj z poczty elektronicznej, wspólnych kalendarzy i list zadań w Outlooku, aby scalić cały harmonogram.
 • Outlook jest automatycznie połączony z Twoim kontem Microsoft Webmail. Synchronizuj zadania i kalendarze z programem Outlook, aby scalić cały harmonogram.
Gatunek Pełna wersja
Platforma MacOS/Win
Ilość 1 użytkownik/ 1MAC/1PC
Język Niemiecki, angielski/ wszystkie dostępne języki
Zakres stosowania Zastosowania biuroweNowe funkcje
- Zmieniony pasek menu oferuje szybki dostęp do często używanych funkcji we wszystkich aplikacjach.
- Skorzystaj z projektu i szablonów stylów, aby nadać swoim dokumentom dodatkową wartość.
- Nowy obszar nawigacji ułatwia przeglądanie dłuższych dokumentów.
- Obsługuje rozdzielczość wyświetlania siatkówki dla ostrego jak brzytwa wyświetlania tekstu i obrazów
- Nowy widok pełnoekranowy daje lepszy podgląd, dzięki czemu można się w pełni skoncentrować na pracy.
- Po prostu odbierz, gdzie skończyłeś
- Przechowuj pliki na dysku OneDrive i uzyskuj do nich dostęp w dowolnym czasie, miejscu i przy użyciu wszystkich urządzeń.

Słowo
Korekta tekstów
- Udostępniaj dokumenty i współpracuj z innymi w czasie rzeczywistym. Funkcja inteligentnego wyszukiwania pozwala na wyszukiwanie informacji w sieci bez wychodzenia z Worda.

Excel
Arkusz kalkulacyjny
- Sześć nowych typów wykresów ułatwia wizualizację złożonych danych. Funkcja "Zalecane schematy" ułatwia prezentację danych. Funkcja prognozowania umożliwia wgląd w przyszły rozwój sytuacji.

PowerPoint
Program prezentacji
- Liczne nowe funkcje ułatwiają wyrównywanie obiektów i wybieranie kolorów. Lepsze rozwiązywanie konfliktów ułatwia rozwiązywanie problemów, które mogą pojawić się podczas wspólnej pracy.

OneNote
Notatnik cyfrowy
- Rozszerzaj swoje notatki o strony internetowe i łącza, dodawaj zdjęcia i filmy, integruj tabele, dołączaj pliki z łączami i uzyskuj dostęp do swoich notatek z każdego urządzenia, na którym zainstalowany jest program OneNote. Na urządzeniach z obsługą dotykową można malować, wymazywać i pisać za pomocą opuszków palców lub pióra.

Widok na
E-mail, kontakty i zarządzanie zadaniami:
- Wysyłanie załączników do wiadomości e-mail jest jeszcze łatwiejsze dzięki wyświetlaniu ostatnio używanych elementów, niezależnie od tego, czy pliki są przechowywane lokalnie czy w chmurze. Funkcja Clutter oszczędza cenny czas dzięki przeniesieniu wiadomości o niskim priorytecie do osobnego folderu

 

 

 

More Office Suites (Dla porównania patrz zdjęcie 2. produktu):

 

Idealny do użytku biznesowego i prywatnego

Prezentacje biznesowe nie są rzadkością. Dzięki programowi PowerPoint, pakiet Microsoft Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firmoferuje dokładnie taką samą podstawę dostępu do wielu funkcji. Jednak korzyści biznesowe są również zachowane dzięki ofertom takim jak Word i Excel, które umożliwiają pracę wysokiej jakości. Pozwala to na tworzenie przejrzystych tekstów i tabel, dzięki czemu warto kupić pakiet Microsoft Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firm.

Wymienione aspekty są również dobrym wyborem do użytku prywatnego. Dla uczniów i studentów, podsumowanie różnych funkcji stanowi dobrą podstawę do pracy z wykładami, esejami, zadaniami domowymi, obliczeniami i wieloma innymi. Komponenty pakietu Microsoft Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firmstają się więc prawdziwym wzbogaceniem codziennego życia i pozwalają na zastosowanie na wielu urządzeniach.

Najważniejsze zalety w skrócie

 • Maksymalna kreatywność w każdym miejscu
 • Efektywna praca dzięki nowoczesnemu zarządzaniu datą i danymi
 • Wyraźny pełny dostęp do wszystkich dołączonych programów
 • Zróżnicowane wzornictwo dla własnych projektów
 • Użyteczność na wielu urządzeniach
 • Regularne aktualizacje i stała możliwość rozbudowy

 

Kupuj nowe funkcje w pakiecie Microsoft Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Dzięki nowej wersji opartej na licencji Microsoft Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych FirmLicense bariery językowe zostały całkowicie pokonane. W ten sposób możliwe jest tłumaczenie słów, zdań i złożonych kontekstów na inne języki. Dalsze adaptacje to także poprawa wizualizacji obiektów graficznych i integracja płynących ruchów. Późniejsze wyszukiwanie wyszukiwanych elementów jest również możliwe bez problemów dzięki funkcji Zoom w Microsoft Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych FirmKey i stwarza ogromny komfort.

Ale oprócz tych dostosowań, Microsoft Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firmoferuje wiele innych nowych funkcji i optymalizacji w porównaniu z poprzednią wersją. Na przykład, Excel został wzbogacony o przejrzyste konkatenacje tekstu i inne rozszerzenia, które umożliwiają pracę automatyczną. Również konwersja wolnostojąca jest na nowo zintegrowana we wszystkich aplikacjach i staje się głównym argumentem przemawiającym za chęcią zakupu Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firm.

Kup Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firmteraz

Dzięki bogactwu nowych funkcji, łatwo jest unowocześnić i uporządkować własny sposób pracy. Dlatego też wokół pakietu Microsoft Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firmzostanie stworzony wszechstronny dodatek, który również w tym Rokułatwi aktywną współpracę kilku użytkowników. W ten sposób tworzy się zróżnicowany zakres wartości dodanej dla wszystkich zastosowań, bez których nikt nie powinien się obejść. W ten sposób nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą skorzystać z licznych aplikacji i zakupić Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firm. W związku z tym, pożądana licencja dla Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych FirmDownload Full Version jest dostępna u nas.

Co jest naprawdę ważne!

 

Jakie funkcje są zachowane?

Jeśli chcesz kupić Microsoft Office 2019w wersji dla Użytkowników Domowych i Małych Firmowej, masz do dyspozycji Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. Inne usługi obejmują regularne aktualizacje, aktywne wsparcie produktu i pomoc w przypadku wszelkiego rodzaju problemów funkcjonalnych.

Do jakiego Urządzeniejest odpowiednie opakowanie?

Pakiet Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych FirmFull Version jest dostępny zarówno dla komputerów stacjonarnych z systemem Windows, jak i dla komputerów Mac. Instalując aplikacje, użytkownik po prostu sam decyduje, które Urządzeniepowinno mieć komponenty wokół pakietu Office.

Jak długo licencja jest ważna?

Wraz z zakupem pełnej wersji licencji Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firmza pośrednictwem naszego sklepu nie ma limitu czasowego. W ten sposób funkcje te mogą być wykorzystywane na Urządzenieinstalacyjnym bez konieczności uciekania się do modelu rocznego lub miesięcznego abonamentu.

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online pakietu Microsoft Office 2019dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

 

Wymagania systemowe:

Komputer i procesor:

1,6 GHz, 2 rdzenie (PC); Intel (Mac)

Pamięć:

4 GB, 2 GB (32-bitowe)

Wyświetlacz:

1280 x 768 (PC)/800 (Mac)

System operacyjny:

*Informacje na temat kompatybilnych wersji Windows 10 i MacOS, jak również innych wymagań funkcjonalnych, można znaleźć na stronie office.com/systemrequirements. Wyświetlane na pulpicie Windows i pod systemem iOS.

Wersja .NET:

3.5, 4.0, lub 4.5

Graficzne:

min. 1280x800

 

Właściwości: "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm Win/Mac"
Aplikacje Office:
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Word
Rok:
2019
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Catalina
macOS Mojave
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm Win/Mac"
Aplikacje Office:
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Word
Rok:
2019
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Catalina
macOS Mojave
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm Win/Mac"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany