Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Office 365 Business Premium, 5 urządzeń, 1 rok

Microsoft Office 365 Business Premium, 5 urządzeń, 1 rok

665,41 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820542
 • KLQ-00211
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Office 365 Business Premium, 5 urządzeń, 1 rok, pobierz (Corresponds to: Microsoft 365... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 365 Business Premium, 5 urządzeń, 1 rok"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft Office 365 Business Premium, 5 urządzeń, 1 rok, pobierz
(Corresponds to: Microsoft 365 Business Standard)

Zwiększ swój wpływ i zasięg z Office in the Cloud, niezbędnym narzędziem dla nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Biuro na komputerach PC, tabletach i smartfonach
Korzystaj z w pełni instalowalnych wersji pakietu Office na komputerach PC, Mac, Windows, iPad® i tabletach z systemem Android™ oraz większości urządzeń mobilnych. Każdy użytkownik może korzystać z pakietu Office aż do 15 Urządzenia końcowe takich jak pięć komputerów PC lub Mac, pięć tabletów (Windows, iPad i Android) oraz pięć smartfonów.

Biuro na wszystkich Twoich urządzeniach
Zawsze będziesz mieć najnowsze wersje znanych aplikacji biurowych, zarówno na PC lub Macu, jak i na tablecie lub smartfonie.

Współpraca stała się łatwa
Przechowuj, synchronizuj i udostępniaj swoje pliki online, aby były zawsze aktualne. Pozwala to na współpracę z kolegami nad dokumentami w czasie rzeczywistym.

Łatwe wdrażanie i zarządzanie
Instrukcje krok po kroku ułatwiają konfigurację użytkowników i szybkie uruchamianie. Zarządzaniem IT zajmuje się Office 365.

Oferty Office 365 Business Premium:

Znane aplikacje Urzędu

Zestaw biurowy
Najnowsze aplikacje biurowe dla komputerów PC i Mac!

Zawsze najnowsze wersje :

 • Słowo
 • Excel
 • PowerPoint
 • Widok na
 • SharePoint
 • OneDrive
 • OneNote
 • Wydawca (tylko PC)
 • Skype dla Firm
 • Dostęp (tylko do komputera PC)

Bądź kreatywny i używaj pióra lub ekranu dotykowego jako dodatku do klawiatury.

Formatowanie w Excelu jest łatwe dzięki narzędziom, które rozpoznają Twoje wzory i automatycznie uzupełniają dane.

Łatwo wstawiaj treści z plików PDF, aby stworzyć własne, profesjonalnie wyglądające dokumenty Word.

Zaprojektuj niestandardowe materiały marketingowe, które będą dostosowane do Twojej marki i Twoich klientów.

Biuro na komputerach PC, tabletach i smartfonach
Korzystaj z w pełni instalowalnych wersji pakietu Office na komputerach PC, Mac, Windows, iPad® i tabletach z systemem Android™ oraz większości urządzeń mobilnych. Każdy użytkownik może zainstalować pakiet Office na maksymalnie 15 urządzeniach końcowych, takich jak pięć komputerów PC lub Mac, pięć tabletów (Windows, iPad i Android) oraz pięć smartfonów.

Narzędzia dla małych przedsiębiorstw

Aplikacje biznesowe

 • Outlook Customer Manager
 • Rezerwacje

Pozwól Outlook Customer Manager pomóc Ci znaleźć i utrzymać relacje z klientami.

Dzięki Microsoft Bookings możesz prowadzić swoją firmę bardziej efektywnie.

Plus następujące usługi online:

E-mail i kalendarz
Dostarczaj e-maile klasy biznesowej poprzez bogaty i znajomy interfejs Outlooka, dostępny z pulpitu lub przeglądarki internetowej. Każdy użytkownik otrzymuje skrzynkę pocztową z 50 GB przestrzeni dyskowej i może wysyłać załączniki o pojemności do 150 MB. Dalsze informacje

Przechowywanie i udostępnianie
plików
Dzięki OneDrive for Business każdy użytkownik otrzymuje 1 TB pamięci masowej OneDrive, do której dostęp można uzyskać praktycznie z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Możesz łatwo udostępniać swoje dokumenty osobom wewnętrznym i zewnętrznym oraz określić, kto może przeglądać i/lub edytować plik.

Konferencje online
Organizuj spotkania online poprzez audio i wideo - za pomocą jednego kliknięcia udostępniając ekran i prowadząc wideokonferencje HD.

Czat i połączenia przez Skype
Komunikuj się za pomocą czatu, rozmowy głosowej i wideorozmowy, a także informuj innych o swojej dostępności poprzez swój status online. Udostępniaj status obecności, wiadomości i rozmowy audio innym użytkownikom Skype'a.

Centralne miejsce pracy zespołowej
Zespoły Microsoft łączą swoje zespoły w środowisku Office 365. Rozwiązanie to łączy w sobie czaty, treści, kontakty i narzędzia oraz zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich ważnych funkcji zespołu.


Sieć społecznościowa dla przedsiębiorstw Dzięki Yammerowi, oprogramowaniu do współpracy i aplikacjom biznesowym, Twoi pracownicy mogą łączyć się z odpowiednimi osobami, dzielić się informacjami między zespołami i organizować projekty, aby poruszać się szybciej.

Intranet i strony internetowe zespołów
Strony internetowe zespołu pozwalają na informowanie, angażowanie i łączenie pracowników z informacjami, wiedzą i procesami, podczas gdy skuteczne strony internetowe służące do komunikacji umożliwiają przekazywanie wiadomości.

biuro online
Tworzenie i edycja dokumentów Word, OneNote, PowerPoint i Excel w przeglądarce.

Arbeits­management
Dzięki narzędziu Planner Twój zespół może łatwo tworzyć nowe plany, organizować i przydzielać zadania, udostępniać pliki, omawiać bieżące zadania na czacie i dzielić się postępami.

Cyfrowe historie opowiedziane
profesjonalnie
Dzięki Sway, nowej aplikacji Office 365, możesz z łatwością tworzyć interaktywne raporty internetowe, atrakcyjne prezentacje, biuletyny, szkolenia i wiele więcej, bezpośrednio na swoim smartfonie, tablecie lub przeglądarce. Kije można łatwo udostępniać i świetnie wyglądają na ekranach o dowolnym rozmiarze.

Inteligentne wyszukiwanie i odkrywanie
Zachęcaj do kreatywności, pozwalając swoim pracownikom na uzyskanie spersonalizowanych informacji w całym biurze 365. Odkryj zawartość i doświadczenie dzięki Microsoft Graph, który rozpoznaje, z kim pracujesz i nad czym pracujesz. Funkcja Smart Search skanuje całe środowisko biurowe, w tym aplikacje SharePoint, Delve i Twoje aplikacje biurowe.

Organizacja zespołu
Microsoft StaffHub wspiera pracowników w obsłudze i produkcji w rutynowych zadaniach, takich jak zarządzanie czasem, wymiana informacji i korzystanie z aplikacji biznesowych i zasobów.

Zautomatyzowane przepływy pracy
Tworzenie zautomatyzowanych przepływów pracy, które łączą aplikacje i usługi. Dzięki systemowi Microsoft Flow można zautomatyzować powiadomienia, zsynchronizować pliki, zbierać dane i wiele innych funkcji - bez konieczności programowania.

Tworzenie aplikacji internetowych i mobilnych
Tworzenie i publikowanie własnych aplikacji biznesowych dla Internetu i urządzeń mobilnych za pomocą PowerApps. Wybieraj spośród licznych szablonów lub realizuj swoje własne pomysły - bez żadnego wysiłku programistycznego.

Wszystkie plany biznesowe Office 365 oferują:

Niezawodność
Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, wiedząc, że Twoje usługi będą dostępne w 99,9%.

Bezpieczeństwo
Najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa z pięcioma poziomami zabezpieczeń i proaktywnym monitoringiem przyczyniają się do bezpieczeństwa danych klientów.

Ochrona danych
Twoje dane należą do ciebie. Microsoft chroni Twoje dane i Twoją prywatność.

Administracja
Możesz wdrażać i zarządzać systemem Office 365 w całym przedsiębiorstwie bez konieczności posiadania specjalnych umiejętności informatycznych. Użytkownicy mogą być dodawani lub usuwani w ciągu kilku minut.

Zawsze aktualny
Ponieważ aktualizacje są zawarte w subskrypcji, nie ma żadnych kosztów związanych z aktualizacją wersji. Nowe funkcje będą regularnie udostępniane klientom Office 365.

Integracja
z Active Directory
Zarządzanie danymi uwierzytelniającymi i uprawnieniami użytkowników, pojedyncze logowanie i synchronizacja z Active Directory

Wsparcie
Pomoc techniczna firmy Microsoft odpowiada na Twoje pytania telefonicznie lub online, dostarcza instrukcje i umożliwia kontakt z innymi klientami usługi Office 365, którzy mogą szybko odpowiedzieć na pytania dotyczące konfiguracji i problemów.

Właściwości: "Microsoft Office 365 Business Premium, 5 urządzeń, 1 rok"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
macOS Sonoma
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Rok:
Microsoft 365 Subscription
Aplikacje Office:
Access
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Skype for Business
Word
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Właściwości: "Microsoft Office 365 Business Premium, 5 urządzeń, 1 rok"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
macOS Sonoma
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Rok:
Microsoft 365 Subscription
Aplikacje Office:
Access
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Skype for Business
Word
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 365 Business Premium, 5 urządzeń, 1 rok"
1 mar 2023

amosrodrigues

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany