Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Office 365 Enterprise E1 CSP

Microsoft Office 365 Enterprise E1 CSP

534,14 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821776
 • Q4Y-00003
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Office 365 E1 obejmuje aplikacje internetowe, takie jak Excel i Outlook, które płynnie integrują... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 365 Enterprise E1 CSP"

Office 365 E1 obejmuje aplikacje internetowe, takie jak Excel i Outlook, które płynnie integrują się z usługami w chmurze, takimi jak OneDrive i Teams. Dzięki temu, bez względu na to, gdzie jesteś, będziesz jeszcze bardziej produktywny.

Ten produkt jest licencją CSP.

W przeciwieństwie do standardowej dostawy z kluczem produktu i pobieraniem, licencja jest przypisywana bezpośrednio do konta Microsoft 365 Business.
Użytkownik nie otrzymuje klucza produktu.

•    Jeśli użytkownik nie jest jeszcze klientem usługi Office 365 Business, możemy utworzyć dla niego konto i przesłać dane dostępowe.
•    Jeśli jesteś już obecnym klientem usługi Office 365 Business z adresem ".onmicrosoft", poinformuj nas o tym w informacji o zakupie lub w wiadomości e-mail po zakupie. Następnie wyślemy Ci link potwierdzający uzyskanie delegowanych praw administratora. Jest to konieczne, aby zakupiona licencja mogła zostać zapisana na koncie Microsoft.

Szczegółowe instrukcje dotyczące aktywacji i instalacji otrzymasz w dostarczonej wiadomości e-mail.

 • Zawsze aktualne, oparte na sieci Web aplikacje pakietu Office i usługi biznesowe. Aplikacje biurkowe Office nie są uwzględnione.
 • Poczta elektroniczna, przechowywanie i udostępnianie plików, spotkania i czat
 • Pięć poziomów zabezpieczeń i monitorowania dla bezpiecznych danych
 • Wysoka dostępność na poziomie 99,9
 • Ważne! Użytkownik może zdecydować się na odnowienie produktu Office po upływie rocznego okresu obowiązywania. Nie obejmuje automatycznego odnawiania.

Bardziej wydajni pracownicy

Dzięki łatwemu udostępnianiu plików, współdzieleniu dokumentów w czasie rzeczywistym oraz spotkaniom online, Twój zespół będzie jeszcze bardziej produktywny - praktycznie z każdego miejsca.

Cechy w zestawie

Aplikacje Office dla urządzeń mobilnych
Korzystaj z aplikacji Office na urządzeniach z systemem iOS, Android i Windows1 o maksymalnym rozmiarze ekranu 10,1 cala. Każdy użytkownik może zainstalować aplikacje mobilne Office na maksymalnie 10 urządzeniach (5 tabletach i 5 smartfonach). Aplikacje biurkowe Office nie są uwzględnione.

Outlook
Zachowaj łączność i porządek dzięki poczcie e-mail, kalendarzom i kontaktom w jednej centralnej lokalizacji.

Biuro Delve
Aktualizuj swój profil w usłudze Office 365 za pomocą aplikacji Delve. Odkrywaj i organizuj informacje, które pomagają Ci w pracy, we wszystkich aplikacjach pakietu Office.

Tablica Microsoft
Uchwyć pomysły i treści ręcznie na cyfrowym płótnie. To rozwiązanie zespołowe jest teraz dostępne w zasięgu ręki w Microsoft Teams.

SharePoint Online Plan 1
Udostępniaj i zarządzaj treściami, wiedzą i aplikacjami, korzystając z 1 TB pamięci masowej OneDrive na użytkownika. Pracuj bezproblemowo w całej firmie jako zespół i miej szybko informacje w zasięgu ręki.

OneDrive dla Firm
Niezależnie od lokalizacji i urządzenia, 1 TB osobistej pamięci masowej w chmurze jest w zasięgu ręki. Łatwo udostępniaj dokumenty pracownikom wewnętrznym i zewnętrznym oraz kontroluj, kto może przeglądać i edytować plik.

Microsoft Sway
Twórz interesujące biuletyny, prezentacje i dokumenty w kilka minut.

Microsoft Forms
Z łatwością projektuj ankiety, quizy i kwestionariusze.

Microsoft Planner
Doskonale zorganizowana praca w zespole. Dzięki Plannerowi możesz tworzyć nowe plany, przypisywać zadania, udostępniać pliki, rozmawiać i dzielić się postępami.

Microsoft - zmiany

Ta przydatna aplikacja ułatwia pracownikom serwisu i produkcji oraz kierownikom zmian zarządzanie harmonogramami pracy z poziomu urządzenia mobilnego i pozostawanie w kontakcie.

Microsoft Graph
Uzyskaj dostęp do danych za pomocą tego ujednoliconego modelu programowalności, aby tworzyć interaktywne aplikacje korporacyjne i konsumenckie dla milionów użytkowników.

Lokalna synchronizacja Active Directory dla Single Sign-On (SSO)

Aplikacje biurowe w sieci Web
Korzystaj z programów Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote, aby współpracować twórczo praktycznie wszędzie.

Exchange Online Plan 1
Skorzystaj z bezpiecznej i niezawodnej usługi poczty elektronicznej dla firm. Każdy użytkownik otrzymuje skrzynkę pocztową o pojemności 50GB. Pracuj bardziej produktywnie z dowolnego miejsca za pomocą hostowanej poczty elektronicznej.

Microsoft Teams
Korzystaj ze wspólnej przestrzeni roboczej, która łączy czaty, spotkania, udostępnianie plików i aplikacje biznesowe.

Grupy Office 365
Połącz tę usługę z zaufanymi narzędziami Office 365. Możecie więc wspólnie tworzyć dokumenty lub arkusze kalkulacyjne, opracowywać plany projektów, planować spotkania lub wysyłać wiadomości e-mail.

Skype for Business Online
Wysyłaj osobiste linki, aby wirtualnie zebrać cały zespół.

Yammer

Pracuj płynnie jako zespół dzięki biznesowej sieci społecznościowej.

Microsoft Stream
Korzystaj z tej inteligentnej usługi wideo do przesyłania, organizowania i udostępniania filmów w całej firmie.

Power Apps
Twórz niestandardowe aplikacje biznesowe lub rozszerzaj i dostosowuj istniejące aplikacje.

Power Automate
Zautomatyzuj przepływy pracy, aby uprościć rutynowe zadania.

Microsoft Do zrobienia
Zaplanuj swój codzienny harmonogram i zarządzaj swoim dniem.

MyAnalytics
Stań się jeszcze bardziej produktywny, oceniając swoje wzorce pracy za pomocą MyAnalytics w czterech kluczowych obszarach: skupienie, samopoczucie, nawiązywanie kontaktów i współpraca.

Zgodność
Archiwizacja poczty elektronicznej, wyszukiwanie treści, standardowe audyty, ręczne zasady retencji i oznaczenia poufności ułatwiają zachowanie zgodności z przepisami rządowymi.

Usługi dodatkowe

Plan połączeń
Subskrybuj plan połączeń w usłudze Office 365. Korzystaj z istniejących numerów telefonów lub zleć przełączenie nowych numerów.

Konferencje audio
Uczestnicy mogą połączyć się ze spotkaniem za pomocą lokalnego numeru dial-in lub dołączyć do spotkania za pomocą jednego kliknięcia z komputera lub urządzenia mobilnego.

Nowoczesna telefonia z "systemem telefonicznym
Wykonuj, odbieraj i przekazuj połączenia biznesowe niezależnie od lokalizacji i urządzenia.

 

Wymagania systemowe:

Wymagany procesor

 • Windows: 1,6 GHz lub szybszy (dwurdzeniowy)
 • macOS: procesor Intel

Wymagany system operacyjny

 • Windows: Windows 10 SAC, Windows 10 LTSB 2016, Windows 10 LTSB 2015, Windows 8.1, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 lub Windows Server 2008 R2. Microsoft 365 Apps for Enterprise nie będzie obsługiwany w systemie Windows 10 LTSC 2019, gdy zostanie on wydany. Od stycznia 2020 r. Microsoft 365 Apps for Enterprise nie będzie już wspierany na następujących wersjach: dowolna wersja Windows 10 LTSC/LTSB oraz Windows Server 2012 R2 i wcześniejsze wersje. Należy pamiętać, że Microsoft 365 Apps for Enterprise będzie wspierany na Windows Server 2016 do października 2025 roku.
 • macOS: Pakiet Office dla komputerów Mac jest obsługiwany przez trzy najnowsze wersje systemu macOS. Kiedy pojawia się nowa wersja macOS, staje się ona wersją aktualną. Office for Mac będzie więc obsługiwany zarówno na nowej, jak i na obu poprzednich wersjach systemu macOS.
 • Funkcjonalność i dostępność funkcji produktu może się różnić w przypadku starszych systemów. Aby zapewnić bezproblemowe korzystanie z urządzenia, należy używać najnowszej wersji każdego z wymienionych powyżej systemów operacyjnych.

Wymagania dotyczące pamięci

 • Windows: 4 GB RAM, 2 GB RAM (32 bit)
 • macOS: 4 GB RAM

Wymagane miejsce na dysku twardym

 • Windows: 4 GB dostępnego miejsca
 • macOS: 10 GB dostępnego miejsca Format dysku twardego HFS+ (znany również jako macOS Extended lub APFS)

Wymagany wyświetlacz

 • Windows: rozdzielczość 1280 x 768 pikseli
 • macOS: rozdzielczość 1280 x 800 pikseli

Karta graficzna

 • Windows: sprzętowa akceleracja grafiki wymaga DirectX 9 lub nowszego z WDDM 2.0 lub nowszym dla Windows 10 (lub WDDM 1.3 lub nowszym dla Windows 10 Fall Creators Update). Skype for Business wymaga DirectX 9 lub nowszego, 128 MB pamięci graficznej i głębi kolorów 32 bity na piksel.
 • macOS: Brak wymagań dla karty graficznej

Multitouch

 • Multitouch wymaga urządzenia z ekranem dotykowym. Wszystkie funkcje mogą być używane za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Funkcje dotykowe są zoptymalizowane do pracy w systemie Windows 10 lub Windows 8.1.

Dodatkowe wymagania systemowe

 • Funkcjonalność produktu i wydajność grafiki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub ulepszonego sprzętu lub połączenia z serwerem.
 • Licencjonowanie i dostęp do usług wymaga posiadania konta Microsoft i/lub konta organizacyjnego.
 • Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem.

 

Właściwości: "Microsoft Office 365 Enterprise E1 CSP"
Aplikacje Office:
Outlook
Skype for Business
Rok:
Microsoft 365 Subscription
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2016
Windows Server 2019
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Właściwości: "Microsoft Office 365 Enterprise E1 CSP"
Aplikacje Office:
Outlook
Skype for Business
Rok:
Microsoft 365 Subscription
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2016
Windows Server 2019
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 365 Enterprise E1 CSP"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany