Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 Rok CSP

2380,36 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821048
 • Q5Y-00003
 • 365 dni
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 rok Ten produkt jest licencją CSP. W... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 Rok CSP"

Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 rok

Ten produkt jest licencją CSP.

W przeciwieństwie do standardowej dostawy z kluczem produktu i pobieraniem, licencja jest przypisywana bezpośrednio do konta Microsoft 365 Business.
Użytkownik nie otrzymuje klucza produktu.

•    Jeśli użytkownik nie jest jeszcze klientem usługi Office 365 Business, możemy utworzyć dla niego konto i przesłać dane dostępowe.
•    Jeśli jesteś już obecnym klientem usługi Office 365 Business z adresem ".onmicrosoft", poinformuj nas o tym w informacji o zakupie lub w wiadomości e-mail po zakupie. Następnie wyślemy Ci link potwierdzający uzyskanie delegowanych praw administratora. Jest to konieczne, aby zakupiona licencja mogła zostać zapisana na koncie Microsoft.

Szczegółowe instrukcje dotyczące aktywacji i instalacji otrzymasz w dostarczonej wiadomości e-mail.

Plan Office 365 Enterprise E5 to rozwiązanie dla firm, które chcą rozwijać zaawansowane narzędzia firmy Microsoft. Zawsze pracuj z najnowszymi wersjami znanych Ci aplikacji pakietu Office, niezależnie od używanego urządzenia - komputera PC/Mac, smartfona czy tabletu. Dzięki witrynie Microsoft Office 365 Enterprise E5 każdy użytkownik może zainstalować pakiet Office na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (Windows, iPad i Android) oraz 5 smartfonach. Produkt ten zapewnia również dostęp do chmurowych wersji programów Exchange, SharePoint i Skype for Business (dawniej Lync).

Office na różnych urządzeniach

Korzystaj ze znanego interfejsu pakietu Office na niemal każdym urządzeniu i pozwól swoim pracownikom efektywnie pracować niemal wszędzie.

 

Łatwa zgodność z przepisami

Twórz archiwa, korzystaj z pamięci masowej in-situ, aby spełnić wymagania prawne dotyczące przechowywania dokumentów i błyskawicznie odnajduj potrzebne dokumenty. Dzięki zaawansowanej ochronie danych Twoje dane są w dobrych rękach.

 

Zaawansowane kontrole informatyczne

Zwiększenie elastyczności IT przy jednoczesnym obniżeniu kosztów IT. Zakończ przejście do chmury na własnych warunkach, z łatwym zarządzaniem i automatyzacją zadań.

 

Microsoft Office 365 (Plan E5) - roczna subskrypcja

Poczta elektroniczna i Kalendarz
Korzystaj z poczty elektronicznej klasy biznesowej za pomocą bogatego i znanego programu Outlook, dostępnego z komputera stacjonarnego lub przez przeglądarkę internetową dzięki aplikacji Outlook Web App. Skorzystaj ze skrzynki pocztowej o pojemności 50 GB na użytkownika i wysyłaj załączniki o wielkości do 150 MB.
Nowoczesny głos dzięki Cloud PB
Wykonuj, odbieraj i przekierowuj połączenia biznesowe w biurze, w domu lub w podróży, korzystając z telefonu, komputera i telefonu komórkowego bez konieczności stosowania tradycyjnego systemu telefonicznego. Można wybrać plany połączeń PSTN udostępniane przez firmę Microsoft, jeśli są dostępne, lub wykorzystać istniejące linie telefoniczne w swoich lokalizacjach.
Spotkania online
Organizuj spotkania online z wykorzystaniem dźwięku, obrazu HD i konferencji internetowych przez Internet. Dołącz do spotkań za pomocą jednego dotknięcia lub kliknięcia na smartfonie, tablecie lub komputerze.
Zaawansowana poczta elektroniczna
Korzystaj z funkcji archiwizacji i przechowywania oraz nieograniczonej pamięci masowej, aby spełnić wymagania dotyczące zgodności z przepisami. Stosuj zasady zapobiegania utracie danych (DLP) i wskazówki dotyczące zasad, które szkolą użytkowników w zakresie dodatkowego egzekwowania zgodności z przepisami w poczcie elektronicznej.
Zaawansowana ochrona informacji Microsoft Office E3 Enterprise E5
Zapobieganie utracie danych i szyfrowanie w programach Exchange Online, Skype for Business i SharePoint Online pomaga zachować bezpieczeństwo treści w wiadomościach e-mail, wiadomościach błyskawicznych, spotkaniach i witrynach internetowych zespołu.
Zaawansowane zabezpieczenia
Chroni użytkowników przed nieznanymi i wyrafinowanymi zagrożeniami ukrytymi w wiadomościach e-mail, załącznikach i łączach dzięki zaawansowanej ochronie przed zagrożeniami. Customer Lockbox zapewnia kontrolę i przejrzystość, umożliwiając ograniczenie dostępu do danych tylko do wstępnie przypisanych, uwierzytelnionych dwoma czynnikami uprawnień administratora.
Transmisja spotkań
TransmitujspotkaniaSkype for Business w sieci do maksymalnie 10 000 osób, które mogą dołączyć do nich w przeglądarce na niemal każdym urządzeniu. Opcjonalnie można włączyć funkcję Bing Pulse, która umożliwia przeprowadzanie ankiet w czasie rzeczywistym i śledzenie głosu, oraz funkcję Yammer, która umożliwia prowadzenie dialogu na bieżąco.
Wiadomości błyskawicznei łączność Skype
Połącz się z innymi użytkownikami Skype i Skype for Business za pomocą wiadomości błyskawicznych, połączeń głosowych i wideo oraz poinformuj innych, że jesteś dostępny, podając swój status online.
Przechowywanie i udostępnianie plików Microsoft Office E3 Enterprise E5
OneDrive for Business zapewnia każdemu użytkownikowi 1 TB osobistej pamięci masowej w chmurze, do której można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca i zsynchronizować z komputerem PC lub Mac w celu uzyskania dostępu w trybie offline. Łatwe udostępnianie dokumentów innym osobom wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz kontrolowanie, kto może widzieć i edytować każdy plik.
Strony zespołu
Umożliwiają łatwy dostęp do dokumentów i ich udostępnianie dzięki podstawowej pamięci masowej 10 GB oraz 500 MB pamięci masowej na użytkownika. Udostępniaj spostrzeżenia za pośrednictwem interaktywnych raportów w usługach Excel Services i Visio Services oraz wyświetlaj je w przeglądarkach dla urządzeń mobilnych obsługujących HTML5.
Korporacyjna sieć społecznościowa
Oprogramowanie do współpracy i aplikacje biznesowe Yammer umożliwiają Twoim pracownikom nawiązywanie kontaktów z właściwymi osobami, dzielenie się informacjami między zespołami i organizowanie projektów w taki sposób, aby przebiegały szybciej i dalej.
Office online
Tworzenie i edytowanie dokumentów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu przeglądarki.
Profesjonalne cyfrowe opowiadanie historii
Dzięki Sway, nowej aplikacji pakietu Office 365, można łatwo tworzyć ciekawe, interaktywne raporty internetowe, prezentacje, biuletyny, szkolenia i inne materiały bezpośrednio z telefonu, tabletu lub przeglądarki. Przełączniki są łatwe do udostępniania i wyglądają świetnie na każdym ekranie.
Zarządzanie aplikacjamiw przedsiębiorstwie
Uproszczenie zarządzania aplikacjami w przedsiębiorstwie dzięki politykom grupowym, telemetrii i aktywacji współdzielonego komputera.
Wyszukiwanie i odkrywanie
Bądź na bieżąco. Wyszukuj i odkrywaj zawartość w usłudze Office 365 na podstawie spersonalizowanych spostrzeżeń.

Dołączone aplikacje na stronie Microsoft Office E3 Enterprise E5

Słowo

Excel

PowerPoint

Outlook

OneNote

Wydawca

Skype dla Firm

Dostęp

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online pakietu Microsoft Office 365 Enterprise E5 na 1 rok z dostępem do portalu Microsoft.
 • Bezpośrednie łącze do pobierania od firmy Microsoft, można pobrać w preferowanym języku.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT.
 • Instrukcje ułatwiające montaż.
 • Oferta ta nie obejmuje naklejki z kluczem produktu (etykiety COA).

 

Oferta ta jest skierowana do firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów

 

Wymagania systemowe Microsoft Office E3 Enterprise E5

Komputer i procesor: Procesor x86/x64 o częstotliwości co najmniej 1 GHz i zestawie instrukcji SSE2
Pamięć: min. 2 GB RAM, min.4GB RAM dla 64 Bit
Dysk twardy: 2.0 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Wyświetlacz: Monitor o rozdzielczości 1 366 × 768
Grafika: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z obsługą DirectX 10

Właściwości: "Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 Rok CSP"
Aplikacje Office:
Access
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Skype for Business
Word
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2016
Windows Server 2019
Rok:
Microsoft 365 Subscription
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 Rok CSP"
Aplikacje Office:
Access
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Skype for Business
Word
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2016
Windows Server 2019
Rok:
Microsoft 365 Subscription
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 Rok CSP"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany