Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Outlook 2010

90,73 zł * 136,39 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820056
 • 543-01502
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Oprócz nowych ikon dla programów biurowych, najbardziej uderzającą zmianą w wyglądzie jest z... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2010"


Oprócz nowych ikon dla programów biurowych, najbardziej uderzającą zmianą w wyglądzie jest z pewnością wstążka. Dla poprzednich użytkowników Outlooka, pasek menu będzie prawdopodobnie oznaczał zmianę na razie. Istnieje sześć wstążek do samodzielnego pisania wiadomości e-mail, co oznacza wiele specjalnych funkcji: wiadomość, wstawianie, opcje, formatowanie tekstu i sprawdzanie - wstążki łączą w sobie wiele funkcji i zmniejszają odległości kliknięć poprzez zagnieżdżone okna opcji.

Microsoft® Outlook® 2010 dostarcza światowej klasy biznesowe i osobiste narzędzia do zarządzania pocztą elektroniczną dla ponad 500 milionów użytkowników pakietu Office na całym świecie. Przeciętny użytkownik odczytuje około 1800 wiadomości miesięcznie, z czego kasuje około 1500.

Oczywiście, e-mail jest ważną częścią Twojego codziennego życia, ale czy nie byłoby miło, gdybyś potrzebował mniej czasu na administrację? Z Outlookiem 2010 możesz efektywnie zarządzać swoim dniem. Od nowego projektu do zaawansowanych funkcji organizacji, wyszukiwania i planowania, będziesz miał swoją codzienną komunikację i agendę pod kontrolą i będziesz mógł wykonywać swoje zadania. Dla wielu z nas poczta elektroniczna jest istotną częścią naszego codziennego życia. Potrzebujemy Urządzeniamobilnych do komunikacji i do prowadzenia stałego stylu życia. W ten sposób pozostajemy w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną, pracą i światem zewnętrznym.

W poczekalni na lotnisku, czytając książkę w kawiarni lub wychodząc na spotkanie z klientem - Twój e-mail powinien być zawsze dostępny w zależności od harmonogramu, a nie na miejscu. Outlook 2010 daje dostęp do poczty elektronicznej, kalendarzy i książek adresowych z dowolnego miejsca, dzięki czemu nie znajdują się one nigdy dalej niż najbliższa przeglądarka internetowa lub smartfon.1 Łącz się ze współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną w podróży za pomocą różnych usług internetowych i sieci społecznościowych, dzięki czemu zawsze jesteś w kontakcie z ludźmi, którzy są najważniejsi. Witamy w Outlooku 2010 - bardziej wydajny i intuicyjny niż kiedykolwiek wcześniej

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji Microsoft Outlook 2010, pełna wersja 1PC, bez subskrypcji
- Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z Microsoft.
- faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
- Instrukcja łatwego montażu.


 

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Wymagania systemowe:

- Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1 GHz i zestawem instrukcji SSE2
- Pamięć: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowych; 2 GB RAM dla wersji 64-bitowych
- Dysk twardy: 3,0 GB wolnego miejsca na dysku tward

ym


- Wyświetlacz: Monitor o rozdzielczości 1,366 × 768
- System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2008 R2, oraz .NET Framework 3.5
- Grafika: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10
Właściwości: "Microsoft Outlook 2010"
Aplikacje Office:
Outlook
Rok:
2010
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Outlook 2010"
Aplikacje Office:
Outlook
Rok:
2010
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Outlook 2010"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany