Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Outlook 2010

Microsoft Outlook 2010

90,52 zł * 136,08 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820056
 • 543-01502
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Oprócz nowych ikon dla programów biurowych, najbardziej uderzającą zmianą w wyglądzie jest z... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2010"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.


Oprócz nowych ikon dla programów biurowych, najbardziej uderzającą zmianą w wyglądzie jest z pewnością wstążka. Dla poprzednich użytkowników Outlooka, pasek menu będzie prawdopodobnie oznaczał zmianę na razie. Istnieje sześć wstążek do samodzielnego pisania wiadomości e-mail, co oznacza wiele specjalnych funkcji: wiadomość, wstawianie, opcje, formatowanie tekstu i sprawdzanie - wstążki łączą w sobie wiele funkcji i zmniejszają odległości kliknięć poprzez zagnieżdżone okna opcji.

Microsoft® Outlook® 2010 dostarcza światowej klasy biznesowe i osobiste narzędzia do zarządzania pocztą elektroniczną dla ponad 500 milionów użytkowników pakietu Office na całym świecie. Przeciętny użytkownik odczytuje około 1800 wiadomości miesięcznie, z czego kasuje około 1500.

Oczywiście, e-mail jest ważną częścią Twojego codziennego życia, ale czy nie byłoby miło, gdybyś potrzebował mniej czasu na administrację? Z Outlookiem 2010 możesz efektywnie zarządzać swoim dniem. Od nowego projektu do zaawansowanych funkcji organizacji, wyszukiwania i planowania, będziesz miał swoją codzienną komunikację i agendę pod kontrolą i będziesz mógł wykonywać swoje zadania. Dla wielu z nas poczta elektroniczna jest istotną częścią naszego codziennego życia. Potrzebujemy Urządzeniamobilnych do komunikacji i do prowadzenia stałego stylu życia. W ten sposób pozostajemy w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną, pracą i światem zewnętrznym.

W poczekalni na lotnisku, czytając książkę w kawiarni lub wychodząc na spotkanie z klientem - Twój e-mail powinien być zawsze dostępny w zależności od harmonogramu, a nie na miejscu. Outlook 2010 daje dostęp do poczty elektronicznej, kalendarzy i książek adresowych z dowolnego miejsca, dzięki czemu nie znajdują się one nigdy dalej niż najbliższa przeglądarka internetowa lub smartfon.1 Łącz się ze współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną w podróży za pomocą różnych usług internetowych i sieci społecznościowych, dzięki czemu zawsze jesteś w kontakcie z ludźmi, którzy są najważniejsi. Witamy w Outlooku 2010 - bardziej wydajny i intuicyjny niż kiedykolwiek wcześniej

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji Microsoft Outlook 2010, pełna wersja 1PC, bez subskrypcji
- Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z Microsoft.
- faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
- Instrukcja łatwego montażu.


 

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Wymagania systemowe:

- Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1 GHz i zestawem instrukcji SSE2
- Pamięć: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowych; 2 GB RAM dla wersji 64-bitowych
- Dysk twardy: 3,0 GB wolnego miejsca na dysku tward

ym


- Wyświetlacz: Monitor o rozdzielczości 1,366 × 768
- System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2008 R2, oraz .NET Framework 3.5
- Grafika: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10
Właściwości: "Microsoft Outlook 2010"
Aplikacje Office:
Outlook
Rok:
2010
System Operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Outlook 2010"
Aplikacje Office:
Outlook
Rok:
2010
System Operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Outlook 2010"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany